90lardan Günümüz Modasına

90lardan Günümüz Modasına, 90ların moda esintisi, Trendler,Oversized Ceketler, Kot Modası ,Oduncu Gömlekleri

90lı yıllar  dizileriyle ,yarışmalarıyla,müzikleriyle hepimizin akıllarından silinmeyen zamanlardan biri...90’lar denilince şüphesiz ki aklımıza gelenlerden biride  o yılların modası. 90’lar modası, günümüz modasını tekrar şekillendirmeye başladı. Oduncu gömlekler, yırtık, yüksel bel kot pantolonlar ve  bahçıvan tulumlarla öne çıkan 90lardan günümüz modasına uyarlayarak oldukça şık kombinler oluşturabilirsiniz.

 

1."Oversized" kesimli kot ceketler, 90larda olduğu gibi günümüz sokak modasında da o yılların esintilerini bize yaşatıyor. Üstünüzde bir iki beden büyük duran kot ceketler ile "cool" bir hava yaratacaksınız.

90lardan günümüz modasına

2.Bu jean'ler günümüzde sokak modasının en sevilen parçalarından . 90'lar modasının da gözdesi olan ‘mom jeans'diye adlandırdığımız bu pantolonların bu kadar sevilmesinde şüphesiz ki rahat olmaları ve kolay kombinlenmeleri oldukça etkili.

90lardan günümüz modasına

90lardan günümüz modasına

3.90lardan günümüze gelmeyi başaran parçalardan biride oduncu gömlekleri.Bir tshirt’ün veya bir elbisenin üstüne kombinleyerek giyebileceğiniz bu gömlekler günümüzün kurtarıcılarından.

90lardan günümüz modası

 

4.Kotun her halinin sevildiği 90’larda bahçıvan pantolonları unutmamak gerek.Günümüzde de bahcıvan pantolon kombinleri oldukça sık karşımıza cıkmakta.

90lardan günümüz modası

5.90lar modası için karmaşanın mükemmel uyumu desek yanlış olmaz sanırım.Günümüzde de uyumsuzluktan doğan o muhtesem uyum oldukça şık kombinler çıkarıyor karşımıza.

90lardan günümüz modası

6.90larda egemenliğini ilan eden ve bir süre sonra ortalıklardan kaybolan crop bluzler şimdilerde  yine kendine güvenenler için şık pantolonlarla kombinlendiğinde  cool bir gürüntü yaratıyor.

90lardan günümüz modası

7.90lar esintisinin hissedildiği diğer bir parça ise deri etekler.Doğru kombinlendiği zaman günümüz modasındada oldukça şık görüntüler yakalayabilirsiniz.

90lardan günümüz modası

 

8.Choker kolyeler 90lardan sonra moda dünyasını tekrar ele geçirdi.En sıradan kombini bile chokerlar ile şık hale getirebilirsiniz.

90lardan günümüz modası

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();