9 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burçları iletişimle her konuyu çözebilirler. Balık burçlarının sevdiklerinin gönlünü alması gerekiyor. Siz 9 Nisan Pazar günü ne ile meşgulsünüz?

9 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu düne göre daha iyisiniz. Yoğun bir Pazar günü olabilir. Çok fazla yeri dolaşmak, birçok programı bir güne sığdırmak zorunda kalabilirsiniz. Alacağınız haberler ve sonrasında kendiniz ile yapacağınız diyaloglar size gerçekleri tabak içinde sunabilir. Arkadaşlıklarınız konusunda çok aldanıyorsunuz.

BOĞA

Aşk hayatınızı sürekli didikliyorsunuz. Sonrasında da üzülüyorsunuz. İnsanları kısıtlayıp üzerlerinde baskı ve kontrol yaratmaya çalışmayın. Böyle olunca hem partneriniz hem de arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyorlar. Sorumluluk almak başka, herkesi hizaya getirmek başka bir şey.

İKİZLER

Ailenizle ilgili problemleri, sözde derdiniz haline getirmeyin. Sizin bambaşka sorunlarınız var. Kimseyi kandırmaya çalışmayın. Ancak problemlerinizi ertelemiş oluyorsunuz. Bir an önce bir plan yapıp, ne yapacağınıza karar vermeniz gerekiyor.

YENGEÇ

İletişim kurarak bazı sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Naif olduğunuzda herkes için çok dinlenesi bir insansınız. İçinizdeki gölge tarafları törpülemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Kafanız karışık olabilir. Özellikle iş hayatınızla ilgili bazı konuları sorguluyor olabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir Pazar. Belki yeni bir grup insanla koşuya katılmayı deneyebilirsiniz. Hem sinirlerinize iyi gelecek hem de yepyeni bir gruba önderlik etme fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi karmaşıklığın içine bırakmayın. O girdaptan çıkmanın yollarını arayın.

BAŞAK

Her şey dibe vurmuş gibi hissettiğimiz anlar aslında tam da karaya vardığımız anlardır. Mücadelenizi bırakmayın. İlişkilerde, özellikle evlilikler ve uzun süreli ilişkilerde iyileşmeler yaşanacaktır. Ayrılıklar son bulacak, küs olan Başak burçları barış sağlayacaktır.

TERAZİ

Kendinizi şanslı hissetmeseniz de birçok konuda, bu dönem herkesten daha şanslı olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Bir şeyler ters gittiyse bilin ki daha kötüsünü yaşamayasınız diye. Siz ayıklamakta güçlük çekseniz, duygularınıza kapılsanız bile, evren sizin için iyi ve kötüyü ayıklıyor.

AKREP

9 Nisan ‘da yeni işlere ve projelere başlayabilir, kendiniz için yepyeni adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı düzenlemek, arkadaşlarınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Şimdilik çöpçatanlık işlerinizi erteleyin. Sizin kendinizle ve partnerinizle ilgilenmeniz gerekiyor.

YAY

Yay burcu insanların sizi yaptığınız işlerle fark etmesini istiyorsunuz ancak maalesef yeterince çok çalışmıyorsunuz. Pazar gününden Pazartesi planlayan bir hale gelmediğiniz sürece şimdilik olduğunuz yerde kalmaya devam edeceksiniz. Eğer kendiniz için çalışmıyorsanız bari ailenizin yanında olun.

OĞLAK

9 Nisan ‘da duygularınızı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir gündesiniz. Belki bu etkiyi, bir süredir yapmak istediğiniz duygusal konuşmaları yapabilmek için kullanabilirsiniz. Hareket etme isteğiniz artıyor. Kısa yolculuklar hem sizi dengeleyecek hem de duygusal anlamda daha doğru kararlar vermenizi sağlayacaktır.

KOVA

Maddi anlamda neler olacağını kestiremiyor olsanız da güzel gelişmeler sizleri bekliyor olacaktır. İletişim konusunda çok iyi gidiyorsunuz. Her yeni tanıştığınız insan size yeni bir kapı açacak. Çok pozitif, duygusal anlamda tamamlanmış hissedemeyebilirsiniz.

BALIK

Balık burcu duygusal anlamda toparlamanız gereken konular var. Uzun süredir kendinizden başka kimseyi düşünmez haldesiniz. Size pozitif kazanımları oldu. İşinizde yükseldiniz belki daha iyi imkanlar kazandınız ama artık sevdiklerinizi düşünme vaktiniz de geldi. Üstelik de bazılarını kaybetmeye çok yakınsınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();