9 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları hayatlarındaki bazı konuları dengeleme fırsatı buluyorlar. Yay burçları ise yoğun bir gün geçirecekler. Haftanın ikinci günü 9 Mayıs ‘ta sizi neler bekliyor?

9 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Duygusal anlamda her şey yolunda. Yolunda olmasa bile siz dengeleri korumayı başarabiliyorsunuz. Düşünce sisteminizi değiştirmeniz gerekiyor. Sürekli her şeyi kendinizin bildiği ile ilgili imalarınız ve davranışlarınız yakın çevrenizi rahatsız etmeye başladı. Spora başlamalısınız.

BOĞA

Günlük rutinlerinizi ve iş yerindeki sabit işlerinizi tamamlamakta zorlanmıyorsunuz. İstekleriniz an be an değişim gösteriyor. Kendiniz bile kendi düşüncelerinize yetişemiyorsunuz. Hayatınız biraz karışmış durumda. Bazı konularda epey zorlanıyorsunuz. Mücadele gücünüzün olması sizi ayakta tutuyor.

İKİZLER

İkizler burcu özellikle ikili ilişkiler, romantik ilişkiler ve çocuklarınız ile ilgili konularda bazı durumları dengelemiş durumdasınız. Bu hafta geçtiğimiz haftaya göre çok daha iyisiniz. Ani gelişmelerden sıkıldınız. Biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Hala kafanızı toparlayamıyorsunuz.

YENGEÇ

Duygusal anlamda sizi zorlayacak bir gün olabilir. Bazı konularda hırsınızı alamadığınız kimseler var. Siz aslında her şeyi hatırlamanıza rağmen çok fazla kim tutmazsınız. Ancak 9 Mayıs’ta biraz daha eskileri anmaya müsaitsiniz. Sürekli değişimlere açık zor bir gün olabilir.

ASLAN

Çok yaratıcı bir dönem içindesiniz. Her ne kadar hayattan aldığınız keyfin azaldığını düşünüyor olsanız da hayat fırsatlarla dolu. Kariyeriniz konusunda biraz daha hırslısınız. Her şeyi yapabilecek gücünüz var. Önemli olan çok çalışmanız ve bunu fark ettirebiliyor olmanız. Özen ve disiplin tüm isteklerinize kavuşmanızı sağlayacaktır.

BAŞAK

Başak burçları şanslarının tamamen değiştiği bir döneme giriş yapıyorlar. Kader sizin de yüzünüze gülmeye başlıyor ve tüm Başak burçları yavaş yavaş bunu hissetmeye başlayacaklar. Dilek kapılarınız oldukça açık. Bugün ve önümüzdeki birkaç gün dileklerinize dikkat edin. Ağzınızdan çıkanları özenle seçin.

TERAZİ

9 Mayıs ‘ta güzel bir gün geçireceksiniz. Günlük rutinlerinizde güzel tesadüflerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Kafanızın karışık olduğu noktalar olmasına rağmen hem kendinizi iyileştirmeye hem de olanı olduğu gibi kabul etmeye çok müsaitsiniz. Öfkenizi içinize atıp, biriktirmemelisiniz.

AKREP

Akrep burçlarının hayatları değişiyor. Güzel gelişmeler olacak ve içiniz rahatlayacak. Çok hızlı değiştiğinizi, hayatınızın çok hızlı değiştiğini ve sürekli inişler çıkışlar yaşadığınızı biliyorum. Ancak durum geçici. Değişimin ve sürprizlerin tadını çıkartmaya çalışmalısınız.

YAY

Yay burcu temponuzun yoğun olduğu bir gün olacaktır. Fazlaca işi bir arada halledeceksiniz. Aşk hayatınızda hiç beklenmedik gelişmeler olabilir. Eski sevgililerden beklenmedik dönüşler alabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan mesafenizi koruyamıyorsunuz.

OĞLAK

9 Mayıs ‘ta İstekleriniz için aksiyon alabilecek güçtesiniz. Bazı Oğlak burçları duygusal anlamda birden fazla kişiye gönül vermiş olabilirler. Ayaklarınızın yere daha sağlam bastığını hissedeceksiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde, yeri geldiğinde sınır koymasını bilmeniz gerekiyor. Gelecek endişeleriniz devam ediyor.

KOVA

Hayatınızda var olan tüm karmaşalara rağmen duygusal anlamda kendinizi dengede tutmaya çalışıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar ile sorun yaşayabilirsiniz. Eski partnerlerinizden dönüşler söz konusu olabilir. Maddi anlamdaki problemleriniz konusunda çözümler bulabilirsiniz.

BALIK

Gerçekleri görmekte zorlanıyorsunuz. Hayatınızla ilgili yanlış kararlar almaya müsaitsiniz. Bazı konuları doğru değerlendiremiyorsunuz. Sınırlarınıza saygı duyulmasını istiyorsanız, siz de başkalarının sınırlarına saygı göstermek zorundasınız. Duygusal anlamda bazı kayıplar söz konusu olabilir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();