9 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları yine iletişim güçleri ile herkesi kendilerine hayran bırakacaklar. Yay burçlarının ise karamsar havalarından bir an önce kurtulmaları gerekiyor. Karamsarlık Yay burçlarına hiç yakışmıyor. Sizin burcunuz 9 Mart için neler söylüyor?

9 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu evinizde sinirleri biraz zorlayabilirsiniz. Gövde gösterisi yapmanızı gerektirecek olaylar söz konusu olabilir. Aklınızı kurcalayan çok fazla konu var. Çözümleyemiyorsunuz. Zaman her şeyin ilacıdır. Aşk hayatınız canlanıyor. Duygularınız yerlerine geri gelecektir. Hayalini kurduğunuz kişiyi bulamayabilirsiniz ama yine de mutlu olacaksınız.

BOĞA

Boğa burcu iki günlük içe kapanıklıktan sonra bugün daha konuşkan ve sosyalsiniz. Canınızı sıkan olaylar sabit. Henüz bir çözüme kavuşturamadınız. İçsel problemleriniz sosyal hayatınızdaki enerjinizi de düşürüyor. Bir süre daha sabretmeniz gerekiyor. Kendi doğum günlerinize yakın tarihlerde tüm sıkıntılarınız son bulacaktır.

İKİZLER

İletişim açısından çok güçlü bir gündesiniz. Bunu değerlendirmeniz gerekiyor. Uzun süredir yapmak istediğiniz konuşmalar varsa bugün yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki akışa direnmeyin. Yanlış giden şeyler varsa fark edin ama şimdilik akışa direnmeyin. Arkadaşlıklar bazı sınavlardan geçebilir.

YENGEÇ

9 Mart biraz daha bencil olabileceğiniz bir gün. Normalde şefkatli ve koruyucu bir insansınız. Ancak bu ara insanların peşinde koşmaktan yoruldunuz. Haklısınız da. Herkesin bazen sadece kendini düşünmeye ihtiyacı vardır. Madem böyle hissediyorsunuz, kendiniz için bir program yapın. Kendinizi şımartın.

ASLAN

Öfkenizi kontrol edemiyorsunuz. Hayat üzerinize geliyor. Normalde siz de onun üzerine gidersiniz. Toparlanmanız, hızla yaralarınızı iyileştirmeniz ve savaşa geri dönmeniz gerekiyor. Artık savaşmak istemiyorum diye bir şey yok. Siz ormanların kralısınız. Zodyak’ın da öyle. Önden gitmeli yol göstermelisiniz.

BAŞAK

9 Mart günü hareket gücünüzün kısıtlandığını hissedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili problemler söz konusu olabilir. Dert etmeyin. Sizin alerjik bir bünyeniz olduğu için hızlı tepki veriyorsunuz ama vücudunuzun sesini dinlediğiniz için de hızlı iyileşiyorsunuz. İlişkilere kafanızı fazla takmamalısınız. Sonuçta siz ne yaparsanız yapın, karşı tarafın anladığı kadardır.

TERAZİ

Terazi burcu özellikle iş yerinde dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sadece başarınızla değil, ilişkilerdeki naifliğinizle de. Herkesin bağıra çağıra hallettiği konularda sizin tatlı diliniz yeterli oluyor. Kendinizi kandırmak yerine, etrafınızda size gerçekten ilgisi olan insanları gözlemlemeye çalışın. Bazı kimselerin hayallerindesiniz.

AKREP

Enerjiniz yükseldi. Bugün kısa yolculuklar söz konusu olabilir. Fikirlerinizi beyan etmekte cesur olacağınız bir gün sizler bekliyor. Dikkat çekmekten hoşlanacaksınız. Bazı konulardaki eksiklerinizi kariyer hayatınızdaki düzenlemeleriniz ile dengelemek istiyorsunuz. Dengeliyorsunuz da. Küçük aksilikler söz konusu olabilir.

YAY

Yay burcu çok negatif başlıyorsunuz güne. Karamsar bir hava, umutsuzluk sergileyebilirsiniz. Ancak bir Yay burcu olarak öğleye doğru yanlışınızı fark edecek, hemen enerjinizi değiştireceksiniz. Partnerlik ilişkileri için uygun zamanlar. Arkadaşlarınıza, sevgilinize vakit ayırabilir, flörtöz programlar yapabilirsiniz. Ailesine vakit ayırabilen Yay burçları bu hafta kendilerini daha iyi hissediyorlar.

OĞLAK

İkili ilişkilerdeki tansiyon yükseliyor. Dün iyileştirdiniz belki ve bugün de tutkuyu pekiştireceksiniz. İletişim konularındaki akışınız fazla. Aynı akışı maddi anlamda sürdürmemeniz gerekiyor. Çünkü maddi anlamda yanılmaya ve gereğinden fazlasını harcamaya müsaitsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.

KOVA

Kendinizi herkesten fazla düşüneceğiniz bir gün olacak. Odak noktanız kendinizsiniz. Günlük hayatınızda liderlik özelliğinizi göstermek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gereğinden fazla efor sarf etmek sizi sadece yorar. Hareket etmek başka, kendinizi paralamak başka. Maddi anlamda beklemediğiniz sürpriz kazançlar elde edebilirsiniz.

BALIK

9 Mart 'ta maddi anlamda sürpriz gelişmelere açıksınız. Ancak sürpriz gelişmelere odaklanıp şansınızı fazlaca zorlamayın. Zira Venüs gerilemesi zamanları şansın fazla zorlanabileceği zamanlar değildir. Her zaman işi şansa bırakırsanız elbet problem yaşarsınız. Kariyer hayatınızda iyice sınırlarınızı belirlediniz. Bundan sonrası daha kolay olacaktır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();