9 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 9 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

9 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, 9 Kasım ‘da yanlış arkadaşlıklarınızın size getirdiği hayal kırıklıkları ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bir süredir bazı arkadaşlıklarınızı sorguluyordunuz, şimdi farkındasınız. Eski bir sevgiliniz bugün size kendisini coşkulu bir şekilde hatırlatabilir. Yine de siz tutku ile bağlı olduğunuz ilişkinizdeki ışıktan bir şey kaybetmeyeceksiniz.

BOĞA

Evinizde bazı geçmiş konular gündeminize gelebilir. Ancak bu sefer şanslısınız, konuşmadan istediklerinizi alma ihtimaliniz yüksek. Günlük hayatınızda tatlı bir yoğunluk var. İlişkiler konusunda biraz sert ama derinden ilerliyorsunuz. Kayıp ve kazanç temaları aynı anda yüzlerini gösterecekler. Bugün kariyer hayatınız konusunda ciddi kararlar almamalısınız.

İKİZLER

İkizler burcu uzaklaşma ihtiyacınızın tavan yapacağı bir gün olacaktır. Yurtdışı planları yapabilirsiniz. Beklemediğiniz seyehat planları söz konusu olabilir. Hayat enerjiniz derinlere inmiş gözüküyor. İş yerinizdeki dedikodu fırtınası devam ederken, siz artık bu konulara dahil olmamayı seçiyorsunuz.

YENGEÇ

Sürekli geçmişten bahsetmek hoşunuza mı gidiyor bilemiyorum ama çevrenizdeki bazı insanlar için bu durum kabak tedı vermeye başlamış olabilir. Çok fazla konuyu bir arada sorguluyorsunuz. Hem geleceğe yönelik planlarınız ve fikirsel dönüşümleriniz va , hem de bir tarafınız sıkı sıkıya geçmişe bağlanmış durumda.

ASLAN

Kendinize ait eksikliğini duyduğunuz konuları şifalandırma fırsatı yakalıyorsunuz. Hayat 9 Kasım size kaybettirdiklerini altın bir tepside geri verebilir. Bugün başınıza bir şey gelirse, bu size bir ders vermek için gerçekleşecektir. Günlük hayatınızda değiştirmek istediğiniz konular var ve alttan alttan canınızı sıkıyorlar.

BAŞAK

9 Kasım ’da Başak burçları için enteresan bir gün olacaktır. Ne hissettikleriniz ne de yaşadıklarınız haftanın diğer günlerine benzeyecektir. İnsanlara çok fazla yardımınız dokunabilir ve bu durumdan ne kadar keyif aldığınızı farkedebilirsiniz. Belki de bugün sizin yeni hayat planlarınızı oluşturmaya başladığınız bir gün olacak.

TERAZİ

Günün ikinci yarısı ilk yarısına göre çok daha neşeli olacaksınız. Hayat enerjiniz aslında yüksek ama hepimiz gibi biraz mevsimin kurbanısınız. Çok fazla sosyalleşiyor ve belki de bu ara bazı sınırları koymakta güçlük çekiyorsunuz. Fikirlerinizin kısıtlanması hiç hoşunuza gitmiyor. Aşk hayatınızda neler oluyor? Kime bu hissettiğiniz şevkat?

AKREP

Aşk hayatınız ve çocuklarınız ile ilgili konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Özellikle bazı Akrep burçları doğum-gebelik konuları ile alakalı aldanmalar yaşıyor olabilirler. Hamile olduğunuzu sanarken aslında olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Gebelik planlıyan Akrep burçlarının biraz daha fazla efor sarfetmesi gerekiyor.

YAY

Evinizde huzur arıyor ama bulamıyorsunuz. Geçilmiş bazı sınırlar artık canınızı sıkıyor. Sürekli bir kaçma eğilimi içindesiniz. Bilinçaltınız bu konularla dolup taşar vaziyette. Daha ne kadar derinlere gömüp, kaçıp, gerçeği erteleyeceksiniz. Aşk hayatınızda hiç beklenmedik gelişmeler olabilir. Yağmurdan kaçarken, doluya tutulmayın sevgili Yay burcu.

OĞLAK

Uzun bir süredir son derece güçlü ve kendinizden emindiniz. Şimdi bir de ilham perisi yanınıza yaklaşıyor. Değişik keşiflere, kendinizde hiç farketmediğiniz tarafları farketmeye hazır olun. Yakın çevrenizde sizden şevkat bekleyen insanlar var. Özellikle Balık burcu arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza daha fazla özen göstermeye dikkat edin. Sizin gücünüz onlara iyi geliyor.

KOVA

Özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Yaptıklarınızın sizi getirmesi gereken yere getirmediği endişesine kapılabilirsiniz. Bunlar sadece his ve açıkcası hiçbir önemi yok. Çünkü kader sizin için ağlarını örmeye başladı. Siz isteseniz de istemeseniz de toplum önündeki değeriniz artacak. Boşuna kötü enerjileri hayatınıza davet etmeyin.

BALIK

Uzun süredir çok duygusalsınız. Çok fazla negatif enerji taşıyorsunuz. Etrafınıza da bunu yansıtıyorsunuz. Akışta olmanız gereken bir dönemde akışa karşı kürek çeken bir haliniz var. Şöyle bir dışarıdan kendinize baksanız, farkedeceğiniz o kadar çok şey var ki… Siz direndikçe hayat da direnecektir, lütfen unutmayın.

Balık burcu için günün mottosu:

Önce kendinde ara!

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();