9 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 9 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

9 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Bazı Koç burçları 9 Ekim 'de çalışmak durumunda kalabilirler. Bu maddi anlamda kazanç sağladığınız işiniz dışında başka bir işe mesai harcamak anlamına da gelebilir. Fazlası ile sosyalleşeceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Bugün birden fazla yeni insanla tanışabilirsiniz.

BOĞA

İnandığınız konuları savunmak, başkalarına empoze etmek durumunda kalabilirsiniz. Çok uzun süredir alışkanlık haline getirdiğiniz bazı konulardan bugün vazgeçme kararı alabilirsiniz. Birikmiş kaynaklarınızı sağlam yatırımlar için harcayabilirsiniz. Günlük hayattaki zorlanmalarınız için arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

İKİZLER

Bir bütün olma ve derinleşme arzunuzun arttığını farkedeceksiniz. Özellikle bekar İkizler burçları, 9 Ekim 'de evlerinde ya da dışarıda yanlarında eşlerinin olmamasından rahatsız olacaklar. İstediklerinizi elde etmek için sağlam adımlar atıyorsunuz ancak aynı şeyi kalbinizin istedikleri için yapamıyorsunuz.

YENGEÇ

İlişkinizi sağlamlaştırmak istiyorsunuz. Bir çok Yengeç burcu bu dönem ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımış durumda. Taşıyamamış olan Yengeç burçları ise taşımak için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar. Merak etmeyin bu dönem sizler için, sağlam değişimlere gebe durumda. Ailenize yeni bir kişi katılabilir.

ASLAN

Bugün geçmiş bazı konuları aklınıza takabilirsiniz. Sağlık konusunda bazı geçmişe dayalı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinize dikkat edin. Romantik anlamda beklenmedik her şeye açık olun. İstediğiniz insanı elde etme şansınız da gücünüz de bugün mevcut. Rahatlıkla adım atabilirsiniz. Maddi anlamda dengeleri oturtmuş gözüküyorsunuz.

BAŞAK

9 Ekim 'de kendinizi huzurlu ve iyi hissediyorsunuz. Pazar günleri son dönemde en sevdiğiniz gün haline geldi. Aileniz konusunda rahatlamış durumdasınız. Onların desteğini arkanızda hissediyorsunuz. İletişim konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Bu dönem kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Partneriniz konusunda emin olmak istiyorsunuz.

TERAZİ

Aile büyükleriniz konusunda hassiyet yaşıyorsunuz.  Belki bu Pazar, gününüzün bir kısmını evde geçirmek sizler için de aileniz için de daha iyi olacaktır. Hem maddi anlamda da zorlanmamış olursunuz. Romantik anlamda beklenmeyini bekleyebilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir. Aniden aşk kapınızı çalabilir.

AKREP

Eğer bir konuşmadan fayda sağlayamayacaksanız, konuşmaya lüzum görmüyorsunuz bu ara. İstekleriniz ve hayallerinizle çelişen ruh haliniz sizi zorluyor. İstemeseniz de insanlara kendinizi ifade etmek zorundasınız. Bugün hayatınızda hiç beklenmedik olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

YAY

Yay burçları maddi anlamda pek kaygı duymazlar normalde ancak bugün sizi tedirgin edecek bazı olaylar yaşayabilirsiniz. Paranızı biriktirmek, sıradan harcamalardan bile kaçınmak isteyebilirsiniz. Tabi ki bu sizin için sıradışı olsa da pozitif bir durum. Geçmiş bazı konuları bitirmek için aksiyon alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu hassas bir gündesiniz. Ay sizin burcunuzda hareket ediyor ve doğal olarak en çok siz Oğlak burçlarının duygularını tavan yaptırıyor. İletişim gücünüzle, hem çevrenizle olan ilişkilerinizi hem de içinizde kendi benliğinizle olan ilişkilerinizi düzenleme fırsatı yakalayacaksınız. Bu hafta sonu bir çok Oğlak burcu yaşadıkları yerden uzaklaşabilirler.

KOVA

Bugün geçmişe kafayı takıyorsunuz. Geçmişte yaptığınız bazı aksiyonlarla ilgili pişmanlıklarınız var. Gittikçe güçleniyorsunuz sevgili Kova burçları, bunu unutmayın. Eğer değiştirmek istediğiniz konular varsa değiştirebilirsiniz, boşuna pişman olmayın. Olaylar tam da hayal ettiğiniz şekilde sonuçlanmıyor olabilir ama en azından ilerliyorsunuz.

BALIK

Çevre ile olan ilişkilerinizi çok iyi kuramıyorsunuz. Eski arkadaşlıklarınızın değerini bilmelisiniz. Bugün gökyüzü bu temayı bir şekilde size hatırlatacaktır. Maddi anlamda ufak riskler alabilir, şans oyunlarından para kazanabilirsiniz. Güneş hala Balık burçlarının partnerlik ilişkilerini aydınlatmakta, bu Pazarı partnerinize ayırmaya ne dersiniz?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();