9 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 9 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

9 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

9 Aralık Koç burçlarının en sevdiği günlerden biri geldi. Sosyalleşmek için mükemmel bir Cuma. Arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, tabir-i caizse kendinizi kaybedebilirsiniz. Alkollü içeceklerde kontrolü kaybedebilirsiniz. Geçmiş aşkların hortlayacağından bahsetmiştim değil mi!

BOĞA

Cuma gününün bir sosyal kelebeği de Boğa burcu. Enerjiniz düşüktü hani, haliniz de yok halbu ki. Siz de davet edilince kıramayanlardansınız. Yer değiştirmek hiç istemeseniz de, arkadaşlarınızla olmayı seviyorsunuz. Kariyerinizle alakalı enteresan değişiklikler olabilir, siz farklı aksiyonlar alabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu partnerinizle bir yolculuğa çıkabilir, birlikte kısa bir kaçamak yapabilirsiniz. İlişkiniz bir sonraki aşamaya taşınabilir. Ummadığınız şekilde bir ciddiyet kazanabilir. ;İlişkiye başlamayı beklemezken, flört durumunuz bir anda ilişkiye dönüşebilir. Anlık da olsa, duygularınızın tadını çıkarmanızı tavsiye ederim.

YENGEÇ

Çok çalışmanız gerekiyor. Belki haftanın son çalışma gününün böyle olmasını istemezdiniz. Yine de iş yerinizde kurduğunuz otorite hoşunuza gidiyor. Sadece siz değil, tüm ekibiniz sizinle beraber çalışmak zorunda kalabilir. İlişkilerinize, özellikle partnerlik ilişkinize sert müdahalelerde bulunmaktan kaçınmalısınız.

ASLAN

Bir şekilde sizin dünyanıza yabancı olan birisi ile tanışabilirsiniz. Duygusal anlamda bir birlikteliğe başlayabilirsiniz. İş hayatınızda iş birliklerine hazırlıklı olmalısınız. Kendiniz parlamak istiyorsunuz biliyorum ama maalesef dönem ekip ruhunu parlatma dönemi. Takım arkadaşlarınıza yardımcı olmalısınız.

BAŞAK

Dün duyduğunuz şefkat ve ilgi arzusu, bugün bambaşka noktalarda. Bugün de ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Bir heves her şeyden etkileniyor, sonra sıkılıyorsunuz. Çalışkansınız. Günü güzel değerlendirecek, değişik fikirler sunacak ve başkalarının hakkını savunacaksınız. Aileniz önem kazanıyor.

TERAZİ

Duygusal anlamda ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Partnerinizden tam olarak ne bekliyorsunuz. Ne yapsa hemen sıkılıyorsunuz. Siz onun için ne yapıyorsunuz? Yapıyorsanız da beklenti içinde olmanız sizi yıpratıyor. İşleri yine yetiştiremeyeceksiniz. Pazartesiye sarkacağa benziyor.

AKREP

Akrep burcu sakıncalı duygularınızı şifalandırmak için oldukça uygun bir gün. Dikkatiniz kolayca dağılacağı için, negatif düşüncelere de fazla odaklanamayacaksınız. Gün içinde çok fazla beklenmedik olay olacaktır. Sürekli projeleri revize etmek zorunda kalabilirsiniz. Kafanız karışık ama düşünmeye de vaktiniz yok.

YAY

Seviyor musunuz, sevmiyor musunuz? Ben cevap veriyorum ; bir seviyor bir sevmiyorsunuz. Dalgalı kur gibi değişen hisleriniz sizin eseriniz değil. Haklısınız. Güven duymakta zorlanıyorsunuz artık. Kabuğunuza kapanabilir, biraz duygularınızı dinlendirmeyi deneyebilirsiniz. Sevin ya da sevmeyin, ancak bir süre belli etmeyin.

OĞLAK

Anlık hislerinizi diyaloglarınıza yansıtmanız pek de uygun olmuyor. Düşünmeden yaptığınız konuşmalar sizi de yaralayacaktır. Şu an olmasa bile daha sonra. Dış görünüşüzü değiştirmek için aksiyon alabilirsiniz. Kendinizden beklenmedik bir değişimde bulunabilirsiniz. Genel olarak bir dönüşüm sürecindesiniz.

KOVA

Kariyer hayatınız güçleniyor. İşinizdeki iradenizi açıklıkla ortaya koyuyorsunuz. Yaptığınız işi bildiğinizi kanıtlıyorsunuz. Keşke Neptün de birinci evinizde ilerliyor olmasaydı. O zaman kimse size dur diyemezdi. Eğer kendinize hükmedebilir, bu dönemde bile çalışmayı başarabilirseniz, olacaklara inanamayacaksınız.

BALIK

Balık burcu toplumdaki imajınız güçleniyor. Hayatınızda güzel gelişmeler oluyor, olacak da. Maddi anlamda duygusal davranmamanız gerekiyor. Biraz bütçenize hakim olun. Sevginizi göstermenin maddiyat dışında da yolları var. Kolaya kaçmamalısınız. Çok sakıncalı düşünceleriniz var. İyi ki hafta sonu geldi.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();