9 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Duygusal olarak zorlayıcı bir gün daha. Dün gerilen iplerin bugün kopması olası. Bugün öğlen 13-14 saatleri arasında ufak dilekler dilenebilir. Evrenin kapıları aralık olacak.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

 

Koç

Duygusal anlamda fazla gerilmiş veya kendinizi gereğinden fazla hayal kırıklığına uğramış hissedebilirsiniz. Belki adımlarınızı karşılık almak için atmıyorsunuz ama bir şeyler yaptığınızda da ister istemez karşılık bekliyorsunuz. Özellikle aileniz, aile olmak, evsel konular ve yuva kurmakla ilgili bazı soru işaretleriniz olabilir.

Boğa

Gün içinde özellikle kariyeriniz ve toplum önündeki imajınız konusunda bazı problemler yaşayabilirsiniz. Beklediğinizi alamamış, taleplerinize cevap bulamamış olabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda istediğiniz desteği göremiyor, iş arkadaşlarınız ile istediğiniz sınırı koyamıyor olabilirsiniz. Her şeye rağmen bu hayal kırıklıkları maddi konulara yansımıyor, sadece statü çerçevesinde kalıyor.

İkizler

Yabancı insanlarla yaptığınız görüşmelerden memnun kalmayabilir, size vaat edilenlerin yerine getirilmediğini fark edebilirsiniz. İsteseniz de istemeseniz de daha koruyucu ve sahiplenen davranışlar sergilemeye başlayacaksınız. Daha önceki aidiyetlerinize geri dönmek isteyebilirsiniz. Geçmişe özlem duyabilirsiniz.

Yengeç

Yengeç burcu duygusal anlamda çok fazla beklenti içinde olabilirsiniz. Hiçbir şey ortadan kalkmadı veya suya düşmedi. Kendinizi ortaya atmak, ispat etmek göstermek konusunda fazla isteklisiniz. Romantik anlamda bu isteği karşılayamadığınızda, bir anda kendinizi bırakmanıza gerek yok.

Aslan

İkili ilişkilerde, evliliklerde bazı yanlış anlaşılmalar, beklentilere cevap bulamamalar söz konusu olacaktır. Kendinizi bir beklenti içine sokmayın veya sizden ısrarla beklenenlere cevap verme zorunluluğunda hissetmeyin. Baskılar ve kısıtlamalar yaratıcılığınızı söndürüyor.

Başak

Özellikle kariyer ve iş hayatınıza partnerinizin verdiği destek çok hoşunuza gidiyor. Son zamanlarda ilişkinizde dengeler kaybolmuş olabilir. Kontrolü kaybettiğinizi, fazlaca kaptırdığınızı düşünebilirsiniz. Kimse sizi kullanmaya çalışmıyor. Gereksiz yere kafanızı şüphe ile doldurmamalısınız.

Terazi

İş hayatınızı boş vermiş olabilirsiniz. Günlük rutinleriniz konusundaki dikkatiniz azaldı. Durum böyle olunca hata yapmaya müsaitsiniz. İşleriniz gecikebilir. Kariyer motivasyonunuz bu kadar yüksekken, yaptığınız işlerle kendinizi gösteriyor olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarda bazı problemler söz konusu olabilir.

Akrep

Ailevi konularda son zamanlardaki duygusallığınız devam ediyor. Belki evinizle ilgili problemleriniz var. Bazı Akrep burçları istemeseler de insanları evlerinde ağırlamak zorunda kalabilirler. Eğitim alma, öğrenme, kendinizi geliştirme istekleriniz olabilir. Yeni bir hobi geliştirmek bir kursa başlamak için uygun zamanlar.  

Yay

Duygusal anlamda bir türlü tatmin olamadığınızı hissediyorsunuz. Sebebi ise etrafınızdaki insanların mutsuz olması. Etrafınızdaki arkadaşlarınız veya çevrenizdeki insanlar hayal kırıklıkları yaşamış, aradıklarını bulamamış olabilirler. Ancak bu durum sizin de aynı şeyleri yaşayacağınız anlamına gelmez.

Oğlak

Oğlak burcu genel anlamda sizi zorlayan, pozitiften çok negatife yönlendiren bir gün olabilir. Hareket etmek istemiyor, çalışmak istemiyor olabilirsiniz. Zorunluluklardan sıkılmış olabilirsiniz. Çok disiplinli insanlar olmanıza rağmen bugün kendinizi disiplin altına sokmak istemeyebilirsiniz. 

Kova

Romantik anlamda özgüven problemleri yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda sürekli hayal kırıklığına uğradığınıza dair bazı düşünceleriniz olabilir. Hepsi geçici. Bir iki güne yeniden güzel duygular hissetmeye başlayacaksınız. Rutinlerinize sarılın, size iyi gelecektir.

Balık

Balık burçları son zamanlarda hayatlarından pek memnun olmayabilirler. Geleceğe dair her zaman bir umut taşıyor, hayal kurmaktan vazgeçmiyorsunuz. Bu huyunuz sizi ayakta tutuyor olsa da zor zamanlar geçiriyor olabilirsiniz. İşler bir-iki haftaya düzelecektir.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

 

Burç Özellikleri

Burçlarınızın özelliklerini biliyor musunuz? Öğrenmek için tıklayın.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burç nedir, hayatımızdaki etkileri nelerdir, nasıl hesaplanır? Merak ettiğiniz her şey yazımızda…

Instagram

No more pages to load