9 - 15 Ocak Çocuk Etkinlikleri

9 - 15 Ocak Çocuk Etkinlikleri.Yeni bir hafta, yeni karlı bir haftaya merhaba! Bu hafta çocukların gidebileceği tüm etkinlikler yazımızın devamında.

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

9 - 15 Ocak 2017 Çocuk Etkinlikleri

Kemal'in Brüksel Günlüğü
İstanbul - Avrupa
Uyku Meleği Etkinlik Merkezi
Özge Lokmanhekim, ikinci kitabı "Kemal'in Brüksel Günlüğü" ile minik okurlarıyla buluşuyor. Seyahat seven çocuklara Brüksel'in tarihi yerlerini ve Belçika lezzetlerini anlatacak olan Lokmanhekim, sonrasında kitabını imzalayacak.
Etkinlik Tarihi: 14 Ocak
Yaş Grubu: 3 +
Model Uçak Atölyesi
İstanbul - Avrupa
Hava Kuvvetleri Müzesi
Hava Kuvvetleri Müzesi'nde 22 Ocak tarihine kadar her gün düzenlenen atölyede 8-16 yaş arası çocuklar serbest model veya kumanda kontrollü model uçan uçaklar yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 22 Ocak'a kadar her gün
Yaş Grubu: 8 - 16
Korkusuz Salyangoz
İstanbul - Asya
Altuizadae Kültür Merkezi
Başarının ardındaki sırrın hikayesini anlatan "Korkusuz Salyangoz" tiyatro oyununda minik bir salyangozun en güçlü olanın bile başaramadığı zor işleri başarması konu ediliyor.
Etkinlik Tarihi: 12 Ocak
Yaş Grubu: 2 +

[column size=one_half position=last ]

Müzede Bir Tırtıl
İstanbul - Avrupa
Rahmi M. Koç Müzesi
14 Ocak Cumartesi günü Rahmi M. Koç Müzesi'ndeki "Müzede Bir Tırtıl" etkinliğinde 5 - 7 yaş arası çocuklar, bir tırtılın ormandaki maceralı hayatını dinleyip rengarenk çoraplarla kendi tırtıl arkadaşlarını yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 14 Ocak
Yaş Grubu: 5 - 7
İBİ Müzikali
Ankara
Yıldız Kenter Tiyatro Salonu
Ankara Yıldız Kenter Tiyatro Salonu'nda minik izleyicileriyle buluşacak İbi Müzikali, İbi, Tosi, Hoppa, Pumba ve sürpriz karakterlerle çocuklara muhteşem bir zaman dilimi sunacak.
Etkinlik Tarihi: 10 Ocak
Yaş Grubu: 2 +
Dünyayı Gezen Balon
İstanbul - Asya
Karma Drama
İki meraklı dostun hayallerini gerçekleştirme hikayesini konu alan tiyatro oyununda, Boncuk ve Minnoş'un dünyanın her yerini gezip, yeni bilgiler ve yeni dostlar edinecekler.
Etkinlik Tarihi: 14 Ocak
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.