8 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları tatile iç savaşla başlıyorlar. Kova burçlarının ise özgüven problemleri var. Siz 8 Nisan Cumartesi günü  hangi Astrolojik etkiler altındasınız?

8 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

8 Nisan ‘da hafta sonu için keyfiniz pek yok diyebilirim. Aslında hem enerjiniz var hem de bazı istekleriniz var ama sanki bir yandan da tatsız gibisiniz. Belki partnerlik ilişkinizde oluşabilecek problemleri düzenleme telaşınız yüzündendir. Uzaklar size iyi gelmeyebilir.

BOĞA

Hafta sonları evinizle ilgili konuları düzenlemek en büyük önceliğiniz. Birikmiş işlerinizi tamamlıyorsunuz. Evde olmak, özellikle hafta sonları sizlere çok iyi geliyor. Kendinizi daha mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Canınızı sıkan konulara, bir-iki günlük ara verin.

İKİZLER

İçiniz kendinizi dışınız çevrenizi yakıyor. Hem bazı problemlerle ilgili yardım almak istiyorsunuz hem de kendi içinizdeki savaşlara devam ediyorsunuz. Düzeltmeniz gereken şeyin ne olduğunu bilmiyorsanız, size bir ip ucu vereyim; işe yaramayanları eleyin.

YENGEÇ

Yengeç burcu maddi anlamda düzenlemeniz gereken durumlar olduğunu biliyorsunuz. Çok fazla dertlenmek yerine, bir liste yapmak sizi kısa yoldan kurtarabilir. İnsanlar tarafından takdir edilmek, fark edilmek istediğiniz bir gündesiniz.

ASLAN

Aslan Burcu özgüven tazeleyebilmeniz için yeni insanlarla beraber olmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler yapmalı, belki yeni bir eğitime katılmalı, belki kısa bir yolculuk yapmalısınız. Sizin yeni bir enerjiye ihtiyacınız var. Hayatınızın tüm rutinlerini alt üst etmeli, yeniye yer açmalısınız.

BAŞAK

Aşırı titiz ve hassas olduğunuz bir gün sizleri bekliyor. En ufak bir kokudan rahatsız olabilir, minicik bir leke ile ortalığı yıkabilirsiniz. Kendinize karşı da oldukça eleştirel olduğunuz, kendinizi çok ağır yargıladığınız bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Bu kadar katı olmayın. Ne siz ne de bir başkası mükemmel olamaz.

TERAZİ

Birlikteliklerin, ilişkilerin, özellikle romantik anlamdaki ilişkilerin önem kazandığı bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizde, yaptığınız basit işlerde kafanız oldukça karışık. Aslında genel anlamda hayatınızı nasıl yönlendireceğinizi bilemiyorsunuz.

AKREP

Akrep burcu arkadaşlarınızın arasında seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kimin sizi ne kadar önemsediğini veya sizin hayatınız için ne kadar emek verdiğiniz gözden geçirebilirsiniz. Kafanızın içi kazan gibi. O kadar çok konuyu aynı anda düşünüyorsunuz ki; siz bile yetişemiyorsunuz.

YAY

Eğitimle ilgili konulara ağırlık vermeniz gerekiyor. Eksik kaldığınızı hissettiğiniz konular eğer özgüven problemlerine sebep oluyorsa, bir an önce adım atıp başlamanız gerekiyor. İletişimle ilgili sıkıntılarınız var. İnsanlar kendi kendilerine sizi anlayamazlar. Kimsenin içine sizin ona ihtiyacınız olduğu doğmuyor.

OĞLAK

Birkaç gündür devam eden tatsız hava bugün de devam ediyor. Hisleriniz konusunda emin olamıyorsunuz. Yetmezmiş gibi hislerinize takılmış olmak da sizi rahatsız ediyor. Biraz dışarı çıkın. Sosyalleşin. Tanımadığınız insanlara merhaba deyin. Havanızı değiştirmeye çalışın.

KOVA

8 Nisan cumartesi gününe siz de düşük bir enerji, duygusal boşluk ile başlıyorsunuz. Kova burçları kendilerini yorgun ve işe yaramıyormuş gibi hissedebilirler. Bunlar doğru tabi ki değil. Sadece şu an ektiğiniz fideler görünmeyecek kadar küçük. Ama elbet büyüyecekler.

BALIK

Biriktirdiğiniz işlerinizi, sürekli “sonra yaparım” diyerek ertelediğiniz konuları gözden geçirmeniz için çok uygun bir gün. Bazı Balık burçları ufak hastane ziyaretleri yapabilirler. Belki sağlığınız ile alakalı aksattığınız bir konuyu eleyeceksinizdir. Maddi anlamda giderek güçleniyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();