8 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları ilişkilerini düzene koymak, Balık burçları ise uzun soluklu ilişkilerini kurtarmak konusunda ısrarcılar. Siz  8 Mayıs 'ta haftaya nasıl başlıyorsunuz?

8 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

8 Mayıs 'ta haftaya duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Herkes birbiri ile uyum içinde olsun, ahenk hiç bozulmasın istiyorsunuz. Bir düzen kurdunuz ve kurduğunuz düzene kimsenin zarar vermesini istemiyorsunuz. Haklısınız da. Maddi anlamda hırslandınız. Daha fazla kazanç kapısı oluşturma planları yapıyor olabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu ilişkilerinizi düzene koymak konusunda ısrarcısınız. Günlük rutinlerinizi de aynı ilişkileriniz gibi yönetiyorsunuz. Her şey istediğiniz gibi olmalı. Umarım oluyordur. Ancak bazen hayatta planlamadığımız gelişmeler olabileceğini de bilmelisiniz. Özellikle başkalarının kaynaklarından faydalanan Boğa burçları için oldukça şanslı bir gün olacaktır.

İKİZLER

8 Mayıs 'ta haftaya başlangıç yapmak konusunda zorlanıyorsunuz. İmkânı olan İkizler burçlarının bugün işe gitmeyeceği kesin. Geçmiş ilişkileri sonlandırıp yeniye yer açma zamanınız geldi. Daha fazla kurcalamamanız gereken konuları bırakın. Eski defterleri kapatın. Hayalini kurduğunuz gelecek için harekete geçin.

YENGEÇ

İletişim konusundaki performansınız arttıkça çevreniz de genişliyor. Genişleyen çevreniz de size yeni fırsatlar getirecekler. Şansınızın yaver gideceği çok fazla konu ile karşılaşacaksınız. Kariyer hayatınız konusunda sürpriz gelişmeler olabilir. Daha önce başvurduğunuz yerlerden dönüşler alabilirsiniz.

ASLAN

Kendinizi geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek için oldukça heveslisiniz. Yeni eğitimler, yolculuklar için başvurular ve planlar yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda daha fazla kazanç elde etmek üzerine hırslandınız. Yeni adımlar atabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almak için uygun zamanlarda değilsiniz.

BAŞAK

Günlük hayatınızda olanları doğru algılamakta zorlanıyorsunuz. Yanlışlara sürüklenmemek için tamamen emin olmadan adım atmamanızı öneririm. Aileniz ve evinizle ilgili konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeye rağmen siz daha pozitif ve güçlüsünüz.

TERAZİ

Sonunda kendinizi diğer insanlardan biraz daha fazla düşündüğünüz bir gün olacak. İlişkilerinizi istediğiniz gibi düzenliyorsunuz. İş yerinizde var olan tüm problemleri ve düzeltilmesi gereken işlerinizi kolaylıkla yoluna sokuyorsunuz. Oldukça pratiksiniz. Haftanın ilk iş günü sizin için rahat geçecektir.

AKREP

Akrep burcu haftaya yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. Kafanız o kadar dolu ki yanlışlar yapmaya müsaitsiniz. Bu sebeple çok daha dikkatli olmalısınız. “Gönder” tuşuna basarken iki kere düşünmelisiniz. Kendi enerjinize kendiniz köstek oluyorsunuz. Her şey hayallerinizdeki gibi gerçekleşemez.

YAY

Hareket enerjiniz fazla iken hedeflerinize giden basamakları çıkabilirsiniz. Kariyer hayatınız konusunda pozitif zamanlardan geçiyorsunuz. İşinizden bolluk ve bereket enerjisine sahip olabilirsiniz. Bu sebeple çok çalışın ve bu güzel zamanları es geçmeyin. Rüzgârı arkanıza alın.

OĞLAK

Duygusal anlamda daha dengelisiniz. İstekleriniz konusunda netlik kazandınız. Bazı yolculuklarda, bazı eğitimlerde ve kurslarda tanışacağınız bir insan hızla hayatınıza giriş yapabilir. Kafanızı fazla doldurmamalı, her konuyu problem haline getirmemelisiniz. B planı yapmak güzeldir ama siz C, D,E planı da yapıyorsunuz.

KOVA

Hafta sonuna göre çok daha pozitifsiniz. En azından kafanızda isteklerinizi dengelediniz. Kova burçlarının aşk hayatı yavaş yavaş hareketlenecektir. Birden fazla insan kapınızı çalabilir. Kendinize zaman tanıyın. Birçok problem yaşadınız. Kendinizi hemen yeniye açmayın. Kapınızı açık ama kalbinizi aralık bırakın.

BALIK

İlişkinizi kurtarmak için adımlar atıyorsunuz. Balık burçları uzun soluklu ilişkilerini sonlandırmak istemiyorlar. Belki bunu yeni fark etmiş olabilirsiniz. Belki geç de kalmış olabilirsiniz. Siz elinizden geleni yapın sevgili Balıklar. En azından “Ben elimden geleni yaptım” dersiniz. Çünkü balık burçları için vicdan her şeyden önemlidir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();