8 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 8 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

8 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda şanslı bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ailenizle mutlu hissedeceksiniz. Sizin için evcimen bir gün olabilir. 8 Kasım ‘dan sonra sosyal hayatınızın eski rutinine dönmeye başladığını hissedebilirsiniz. İşleriniz yoğunluğunu koruyor. Bazı kayıplar gündeminize gelebilir.

BOĞA

İlişkileri derinleştirmek, ilişkilerdeki problemli konuları çözümlemek için çok uygun bir gündesiniz. Hayatınızın bir tarafı sınırlar, zaman problemleri, fikir çatışmaları ile doluyken, diğer tarafı tutku ve hazla dolu. Uzun mesafeli yolculuklar bir süre daha Boğa burçlarının teması olacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu , aşk hayatınızda yaşamak zorunda kalacağınız bazı kayıplar, sizi yeni kararlar almaya zorlayacaktır. Neşeniz kaçabilir, günlük rutininiz maalesef bozulabilir. Uzun süredir hissetmediğiniz bazı duygular hissetmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerle ilgili hem ciddi problemler yaşayacaksınız, hem de bu problemlerden doğru dersleri almayı başaracaksınız.

YENGEÇ

Bazı hislerinizin aniden ortadan kaybolması sizi endişelendirebilir. 8 Kasım ‘da neyi neden yaptığınızı anlayamıyorsunuz. Çok derin duygular hissedebilir ve hislerinizde kaybolabilirsiniz. Verdiğiniz kararlar yanıltıcı olabilir. Kendi kendinizi yanıltmaya müsait bir gündesiniz. Fiziksel ve ruhsal boyutta uzaklaşabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu , 8 Kasım ’da ani değişen duyguların, ileride pişman olacağın konuşmalar yapmana sebep olabilir. Bu sebeple çok fazla konuşmaktan kaçınmalı, sadece gerektiğinde konuşmalı ve dedikodu içeren ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Evinizdeki problemler yerini derin bir bağlılığa bıraktı. Kendinizi güvende hissediyorsunuz.

BAŞAK

Bolluk ve bereket enerjisi sizinle beraber. Bir süredir kaybınız ne olursa olsun, hayattan daha fazla kazanç elde ettiğinizin farkındasınız. Bir çok Başak burcu aşk hayatında güzel duygular tadarken, bir çok Başak burcu da kendilerinde olan değişiklikleri farkına varmaya çalışıyorlar. Kendinize olan güveniniz artıyor. Parasal enerjiler etrafınızda dolaşıyor.

Başak burcu için günün mottosu:

Damlaya damlaya göl olur!

 

TERAZİ

Sevgili Terazi burçları, artık yeme düzeninizi ve kendinizle akalı bazı boşvermişliklerinizi toparlamanız gerekiyor. 8 Kasım ‘da hiç beklemediğiniz bir aşk kapınızı çalabilir. İş hayatınızdaki sis perdeleri sizi oldukça yoruyor. Önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Gelecek planları için bazı durumları şifalandırmanız gerekiyor.

AKREP

Güneş’in ve Merkür’ün burcunuzda ilerliyor olması, sizi daha konuşkan ve daha canlı bir hale getirmiş olabilir. Kendinizle alakalı yeni kararlar alıyor olabilirsiniz. Maddi anlamda, gökyüzü atacağınız adımları destekler bir pozisyonda. Genişlemeye ve büyümeye uygun bir süreçtesiniz. Sözlerinizle var olanları yıkmak yerine, değiştirip kullanılır hale getirmeyi hedeflemelisiniz.

YAY

Yay burcu yeni yatırımlar yapmanız, kendi değerinizi arttıracak adımlar atmanız bugün mümkün olacaktır. Dahiyane fikirler ortaya koymaya, yaratıcı fikirler sunmaya açık bir gündesiniz. Eviniz ve aileniz ile alakalı bazı konularda yanılgılar yaşayabilirsiniz. Enerjinizin sık sık değiştiğini hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde çok eşlilik gündeme gelebilir.

OĞLAK

Sağlam adımlarla, sağlam değişiklikler yapıyorsunuz. Kabuğunuzu kırıyor, kozanızdan çıkmaya hazırlık yapıyorsunuz. Maddi anlamda bazı hassasiyetleriniz olabilir. Sürpriz kazançlar sağlayabilirsiniz. İletişim konularında yanılgılara düşmemeye gayret etmelisiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Dostluklarınızı pekiştirmek size çok iyi gelecektir.

KOVA

Kendinizi sorguladığınız bir gün olabilir. Duygusal anlamda iç sesinizi dinlemekte zorlanabilir, bütün gün robot gibi davrandığınızı farkedebilirsiniz. Maddi anlamda şifalanmaya, sınırlarını kendinizin belirleyeceği kazançlar elde etmeye müsaitsiniz. Müthiş fikirlerinizi kendinize saklamaktan vazgeçin, paylaşmazsanız, adım atmazsanız öylece kalakalacaklar.

BALIK

Uçsuz bucaksız hayeller kurabilir, kendinizi hiç olmadığınız kadar konforlu hissedebilirsiniz. Bilinçaltınız hayallerinizle dolmaya başladığı için renkli  rüyalar görebilirsiniz. Çok sosyal olmak zorunda kalacağınız bir gün ve bir hafta sizleri bekliyor. Kariyerinizde yapacağınız dönüşümleri destekleyen bir süreçten geçiyorsunuz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();