8 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 8 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

8 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Kendinizi anlamsız yere huzursuz, sürekli bir şeyler yapmanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ne diyeceğinizi şaşıracağınız, kelimelerin kifayetsiz kalacağı durumlar yaşayabilirsiniz. Bugün çok fazla konuşmanız, sürekli birilerine dil dökmeniz gerekebilir. Toplum önündeki imajınızı tamamen değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak bunu yapmak istiyorsanız zamana ihtiyacınız var.

BOĞA

Bir yandan çocuklarınızla alakalı konuları düzenlemeye çalışıyorsunuz, bir yandan partnerinizle uğraşıyorsunuz. Aslında sorunları biraz kendiniz yaratıyorsunuz. Her zaman her şey hayallerinizdekig ibi olmayabilir. Hayatınızda yeni olasılıklara da yer açmalısınız. Olanı olduğu gibi kabul etmek hem size hem de etrafınıza iyi gelecektir.

İKİZLER

İş yerinizdeki problemleri, kendi yöntemlerinizle çözmek istiyorsunuz. Kurallar altında sıkıştırılmak hiç hoşunuza gitmiyor. Belki derin derin istediğiniz yolu alıyor olabilirsiniz. Ancak yaptıklarınızı ve marjinal yaklaşımlarınızı sesli olarak dillendirmek için pek uygun bir gün gibi gözükmüyor. Bu ara evde kendinizi daha iyi hissediyorsunuz.

YENGEÇ

Bekar Yengeç burçlarının hayatında biri olmaması onları oldukça üzüyor. Bugün sık sık neden yalnız kaldığınızı sorgulayabilirsiniz. İlişkisi olan Yengeç burçları ise, kafalarını ilişkilerindeki problemlere takmış durumdalar. İşiniz konusunda giderek kökleniyorsunuz. Her ne ile uğraşıyorsanız, yön değiştirmekte zorlanabilirsiniz.

ASLAN

Bazı Aslan burçları evlerini değiştirmek, bazı Aslan burçları ise kendi evlerine çıkmak üzere aksiyon alabilirler. Eviniz ile ilgili sıkıntılar her ne ise kısa bir zaman sonra düzenlenmelerini sağlayacaksınız. Maddi anlamdaki şansınız devam ediyor ancak gönül işlerinize bu şansın etkilerini karıştırmaya çalışırsanız hata edersiniz.

BAŞAK

Haftaya mutlu başladınız ve mutlu devam ediyorsunuz. Yakın çevreniz, yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ve komşularınız konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu konular canınızın sıkılmasına sebep olacaklar. Tepki vermeden önce bir-iki gün beklemenizde fayda var. Bir süredir devam eden flörtlerde boyut değiştirmeler söz konusu olabilir.

TERAZİ

Maddi bağımsızlığınızı ilan etmek için verdiğiniz çabalar, gerçekten takdire şayan. O kadar güzel konuşuyor, kime nasıl davranacağınızı o kadar iyi biliyorsunuz ki, hedeflerinize ulaşmamanız mümkün değil. Keşke bu tutarlı ve dengeli halinizi romantik ilişkilerinize de yansıtabilseniz. Hayalinizdeki erkeği beklemekten sıkılmadınız mı?

AKREP

Akrep burçlarını, önlerini görmekte zorluk çekecekleri bir gün bekliyor. Attıkları her adımda yanıldıklarını farkedebilirler. Finansal anlamda güçleniyorsunuz, aşk yaralarını sarıyorsunuz, arkadaşlarınızla çok güzel zamanlar geçiriyorsunuz ama bir türlü iç huzursuzluklarınızı dindiremiyorsunuz. Artık içinizdekileri kontrol etmeyi bırakmalısınız. Güvendiğiniz birisine açılabilirseniz, çok rahatlıyacaksınız.

YAY

İş yerinizde asıp-kesmek, esip-gürlemek size iyi geliyorsa sorun yok. Ancak yaptıklarınız size de iyi gelmiyor gibi gözüküyor. Bir şeyler zihninizi bulanıklaştırıyor. Sözlerinizi hiç tartmıyorsunuz. Şu dönem, kariyer hayatınızla ilgili kritik değişimlere gebe. Ona göre davranın. Aniden alevlenen duygularınız olabilir.

OĞLAK

Güvendiğiniz ve geçmişiniz olan arkadaşlıklarınız konusunda bazı sıkıntılar yaşıyorsunuz. Doğal olarak dikkatiniz de buraya kaymış durumda. Duygularınız ve mantığınız arasında git-geller yaşayabilirsiniz. Yine de doğru olduğuna inandığınız konularda taviz vermeden yolunuza devam etmelisiniz. Maddi dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissediyorsunuz.

KOVA

Kova burçlarının kafası biraz karışmış gözüküyor. Kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlamakta güçlük çekiyorsunuz. Maddikonularda şifalanacaksınız. Borçlar ödeniyor. Aklınıza gelen fikirlere güvenin. Bugün zihni sinir fikirler bulabilirsiniz. Özellikle kreatif konular ile uğraşan Kova burçları için muhteşem ve ilham dolu bir gün olacak.

BALIK

Bugün dert sizde, dermanı da sizde sevgili Balık burçları. Duygusal anlamda ikili ilişkilerinizde, partnerlik ilişkilerinizde çok şanslı, çok enerjik ve mutlu olduğunuz bir gün sizleri bekliyor. Harcamalarınıza dikkat edin. Bugün olur olmadık her şeyi almak isteyebilirsiniz. Kendinize hakim olun, daha ayın ilk haftası.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();