8 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 8 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

8 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Eğer uzaklaşma isteğinize bir çözüm bulup, kısa mesafeli bir yerlere kaçtıysanız ne mutlu size, yok kaçamadıysanız bu haftasonu aklınız uzaklarda kalacak demektir. Ah keşke gitseydimlerle, ah keşke kalsaydımlar arasında bir mücadele vereceksiniz. Arkadaşlarınızda, aradığınız şevkati bulabilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu 8 Ekim 'de çok zararlı hisler beslemeye müsaitsiniz. Sakın ama sakın anlık duygularınızla hareket etmeyin. Özellikle bugün ne kadar dinlenirseniz o kadar iyi. Zorluklarla mücadele edebilmeniz için sizin de biraz dinlenmeniz şart. Partnerlik ilişkinizi iyileştirebilecek gücünüz var. Bence bugünü romantik planlara ayırın.

İKİZLER

8 Ekim 'de ilişkilerle ilgili vereceğiniz kararlar sağlıklı olmayacaktır. O sebeple aklınızdan ne geçerse geçsin, bunu partnerinizle paylaşmak için en azından Pazartesi gününü beklemenizi tavsiye ederim. Geçmişte planladığınız ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz bir aktiviteyi bugüne planlayabilirsiniz. Gerçekleştirebilmiş olmak sizi mutlu edecek.

YENGEÇ

Bir çok Yengeç burcu bu Cumartesi günü fazladan mesai yapmak durumunda kalabilir. Evde olacaksanız bile kendinize bir sürü iş çıkaracağınız kesin. Hareket etmek size iyi gelecek. Eğer hiçbir planınız yoksa, hareketli bir program yapmanızı tavsiye ederim. Spora da gidebilirsiniz tabi ki.

ASLAN

Aslan burçları köklü bir ilişki için adım atabilirler. Bir çok Aslan burcu ilişkisini bir sonraki aşamaya taşımak isterken, bir çok Aslan burcu da yeni ilişkilere adım atmak isteyebilirler. Artık bir başkası ile bütünleşme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Uzun süreli ilişkileri olan çiftlere özenebilirsiniz.

BAŞAK

Özellikle Başak burçları 8 Ekim 'de ailelerindeki yaşça büyük insanlar için endişelenebilirler. Onlarla zaman geçirmek kendizi onlarla daha güvende hissedebilirsiniz. Günlük hayatınızı disiplin altında tutmakta zorlanabilir, bugün için yapmayı planladığınız işlerde akasaklıklar yaşayabilirsiniz.

TERAZİ

Eski ve köklü arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceğiniz bir Cumartesi sizleri bekliyor. Siz zaten insanlarla olmayı seven bir burçsunuz. Yakın arkadaşlıklarınızın daha da köklenmesine sebep olacak olaylar yaşayabilir, bugün arkadaşlarınızla beraber ortak konular için mücadele edebilirsiniz.

AKREP

Maddi konularda eski defterleri açabilirsiniz. Unuttuğunuz bir takım ödemeler bugün kapınızı çalabilir. Eskiden aldığınız bir eşyanın taksidi gelmiş olabilir. Özetle maddi anlamda bir takım konularla uğraşmak ve bu konuların getirdiği huzursuzlukları gidermekle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

YAY

Yay burcu, 8 Ekim Cumartesi günü egonuz çok yüksek! Neredeyse bugün Yay burçları her yere büstlerini dikmek, posterlerini asmak istiyorlar. Kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Ayaklarınız yere o kadar sağlam basıyor ki; siz de bir değişim olduğunu etrafınızdaki herkes farkedebilir. Ne isterseniz yapabilecek gücünüz var!

OĞLAK

Kafanızın içinde düşünce savaşları yaşandığı yetmiyormuş gibi bugün bir de bu savaşlara duygularınız ekleniyor. Eski defterleri açıp açıp bakıyorsunuz. Umarım sonucunda bir yere varabilirsiniz. Yeni haberler alabilirsiniz. İnançlarınız ve eğitim durumunuzu geliştirmek için adımlar atabilirsiniz. Felsefi konular ile ilgilenebilirsiniz.

KOVA

Bugün sevgili Kova burçları dışarıda zaman geçirmeliler. Kendinizi hem sosyalleştiğinizde hem de hareket ettiğinizde çok daha mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz. Ektiklerinizin nadas dönemindesiniz. Yavaş yavaş meyveleri toplayacağınız günün de geleceğini bilerek, emin adımlarla devam etmelisiniz. Siz kimseyi kırmaktan hoşlanmazsınız. Aman sözlerinize dikkat.

BALIK

Balık burcu, Cumartesi günü gelmiş çatmış ve sen hala iş düşünüyorsan, vay haline! Şaka bir yana, ne olacak bu haliniz sevgili Balık burçları? Toplumdaki imajınızı sağlamlaştırmak istediğinizi biliyorum, hak da veriyorum ama biraz özelinize zaman ayırmak sizin de hakkınız. Kısa mesafeli ve kısa süreli bir yolculuğa ne dersiniz?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load