8 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 8 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

8 Aralık Gökyüzü haritasına göre hazırlanmış günlük burç yorumları

8 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Kendinizi dışa vurmaya çalışıyorsunuz ama ruh haliniz karışık. Sık sık değişen duygularınız var. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Karar vermek, özellikle kişisel konularınız ile alakalı karar vermek için uygun bir gün değil. Bu hafta bir takım yolculuklar, eğitimler ve seminerler söz konusu olabilir.

BOĞA

Enerjinizi geri kazanmanız zaman alacaktır. Bu haftayı içinde bulunduğunuz modda bitirecek gibi gözüküyorsunuz. Tıpkı Zodyak komşunuz Koç burcu gibi siz de yolculuklara açık bir dönemdesiniz. Arkadaşlıklarınızda bazı sorunlar söz konusu olabilir.

İKİZLER

Kariyeriniz ile ilgili tedirginlikleriniz duygusal iniş ve çıkışlarınız olabilir. Bu konuda şifalandırmanız gereken alanlar var. Özellikle duygusal davrandığınızı düşündüğünüz konular varsa, bir an önce önleminizi almanız gerekiyor. Geleceği görmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu bir dönem, geçecektir. Aksiyon almak yerine, fikir araştırmayı tercih edebilirsiniz.

YENGEÇ

Yengeç burcu çok fazla fikir değiştiriyorsunuz. Duygularınız da fikirlerinizle, ya da fikirleriniz de duygularınızla değişiyor ve oldukça karmaşık bir hal alıyor. Etrafınızdaki insanları da yaralıyorsunuz. En güzeli bugün kendinizi işinize verin ve çok çalışın. Düşünecek vaktiniz olmasın.

ASLAN

Aşk hayatında zorlanıyor musunuz ? Zorlanmıyor musunuz? O zaman hayatınıza yeni biri girecek. Aşık olacaksınız. Zorlanıyorsanız da ilişkiniz bitiyor. Başka seçenek yok. Atlatırız belki bu dönemleri falan diye düşünmeyin. Satürn gelirse, deneme yanılmaya izin vermez. Aşk hayatınız değişince günlük rutinleriniz de değişiyor.

BAŞAK

İkili ilişkilerde tedirginlikleriniz var. Şefkat görmek, ilgi görmek, sevildiğinizi hissetmek istiyorsunuz. Bazen herkes bunu isteyebilir. Neyse ki yanınızda size destek olan insanlar, kardeşleriniz ve yakın çevreniz var. Venüs’ün Kova burcuna hareketi aşk hayatınızda enteresan gelişmelere sebep olacaktır.

TERAZİ

Terazi burcu bugün oldukça belirsizliklerle dolu. Hiçbir işinizi planlı bir şekilde yürütemeyeceksiniz. Her iş son dakikalara kalabileceği gibi, sürekli işleri koyverme, savsaklama isteği de duyabilirsiniz. Belki de haftanın sonuna doğru biraz yoruldunuz. Diyaloglarınız giderek sertleşiyor. Bir çok iletişim alanında iradenizi göstermeye başladınız.

AKREP

Özellikle sizden uzakta eğitim gören çocuklarınız ile alakalı tedirginlikleriniz olabilir. Endişe etmemelisiniz. Maddi anlamda yatırım yapmak, karar almak ve ortaklıklar kurmak için yine uygun bir gün olacaktır. Konuşmalarınız hala çok değerli. Diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Eviniz ile alakalı gelecek planları yapabilirsiniz.

YAY

Geçmişe dönük analizleri iyi yapmanız gerekiyor. Tüm detayları temizledikten sonra ileriye adım atabileceksiniz. Ertelemeyin, yastık arkası etmeyin. Evinizle ilgili ciddi duygusal problemleriniz var. Bir an önce kendi yaralarınızı şifalandırmanız gerekiyor. Mali durumunuzu güncelleyebilir, yeni haberler alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu 8 Aralık ‘da kafanız iyice karışmış durumunda.  İradenizi korumakta da, göstermekte de zorlanıyorsunuz. Düşünceleriniz çok yoğun. Planlı hareket etmek, adım adım ilerlemek istiyorsunuz. Maddi anlamda geleceğe yönelik yatırımlarınızı ertelemenizde fayda var. Hareket enerjinizi, farklı kaynakları keşfetmek için kullanabilirsiniz.

KOVA

Maddi anlamda tatmin olmakta zorlanıyorsunuz. Durumların iyi ya da kötü olması önemli değil. Sizin kafanızda erişmek istediğiniz noktada değilsiniz. Bu da sizi rahatsız ediyor. Kendinizi geleceğe hazırlamak istiyorsunuz. Ancak şimdilik hayal kurmaktan başka bir şey yapamıyorsunuz. Yine gökyüzü enejisi sizinle beraber.

BALIK

Belli kavşakları geçmek üzeresiniz. Hayatınız değişiyor. Özellikle kariyer hayatınız her gün yeni durumlara gebe. Bu hafta bir çok Balık burcu , kariyer hayatlarında değişiklik yapmak için aksiyon alacaktır. Aileniz konusunda şanslısınız. Kalabalık ve sizi destekleyen bir aileniz var.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

7 Aralık günlük bur yorumları 7 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();