8 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay Yengeç burcuna ilerledi. Satürn ile olan karşıt açısı, duygusal konularda bizi zorlayabilir. Gelecekle ilgili endişeler, yetersizlik hissi söz konusu olabilir.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Aşk hayatınız hareket kazanıyor. Bazı isteklerinizi daha sesli dile getirmek, problemleri çözmek isteyebilirsiniz. Size engel olabilecek bir şey yok. Yaşadıklarınızın tadını çıkarmalısınız. Mesafe ile ilgili, inançla ilgili, düşünce tarzı ile ilgili bazı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Ancak bunlar çözülemeyecek problemler değil. 

Boğa

Son zamanlarda çok fazla dışarı çıkmak istemiyor, daha kendi halinizde zaman geçirmek istiyor olabilirsiniz. Evde zaman geçirmekten daha fazla keyif alıyor olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz konusunda sıklıkla değişen duygu ve düşünceleriniz var. Acele etmeyin. Planlı hareket etmeye çalışın.

İkizler

İkizler burcu bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Kurduğunuz hayallerin fazlalaştığını, her adımınızda daha fazlasını atmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Hareket gücünüzün ve özgüveninizin fazla olduğu bu dönemde daha fazla adım atacak imkânı da yakalayabileceksiniz. Ancak Merkür gerilemesinin sonlanmasını beklemekte fayda var.

Yengeç

Duygusal anlamda tatmin olmadığınız, hislerinize karşılık bulamadığınız bir gün olabilir. Günü aşk hayatınız yerine iş hayatınıza ayırmak size daha fazla kazanç sağlayacaktır. Gelir elde etme konusunda şansınızın fazla olduğu, kariyer fırsatları yakalayabileceğiniz bir gün. Genel anlamda her konuda şanslısınız.

Aslan

Evli ve uzun süreli ilişkileri olan Aslan burçlarının gün içinde kalplerinin kırılması, hayal kırıklıklarına uğramaları söz konusu olabilir. Çok fazla beklentinin üzüntü getirdiğini biliyorsunuz. Bazı konularda soru işaretlerinizi bir sonuca çevirme zamanınız geldi. Olduğu gibi kabul etmek güzel bir seçim olabilir.

Başak

Genel anlamda duygusallığınızın fazla olduğu bir gün. İş hayatınızda olan bitenleri evinize, kendi özel hayatınıza taşımamalısınız. Kafanız çok karışık ve duyduklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini bilmiyorsunuz. Enerjinizi işinize akıtın. Bugün yapacağınız en güzel şey uyumadan önce dua etmek olacaktır. Dilek kapılarınız açık.

Terazi

Romantik anlamda tam olarak ne istediğinizi bilmediğiniz için, her sürprizde veya her ilişkide hayal kırıklıklarına uğruyorsunuz. Düzenli ilişkisi olan Terazi burçları da sürekli değişen duygular içerisindeler. Gelecek sürprizleri ile birlikte gelecek. Siz de bu dönemde kafanızdaki diğer yapılacaklar listenizle ilgilenebilirsiniz.

Akrep

Artık bazı konularda geçekten hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Değişmesini istediğiniz, özellikle aile yaşantınız ve evinizle ilgili konular var. Hayatınız, günlük düzeniniz sürekli değişmeye müsait. Bu sebeple hiçbir şeyin olduğu gibi kalmayacağının, hayatınızın her ihtimale açık olduğunun bilincinde olun. 

Yay

Yay burcu enerjiniz yükseliyor. Kendinizi biraz daha iyi hissetmeye başlıyorsunuz. Birkaç gün içerisinde eski hareket enerjinize de kavuşacaksınız. Pot kırmaya müsait bir günde olduğunuz için, önemli görüşmeleri ve anlaşmaları ertelemeyi tercih edebilirsiniz. Arkadaşlıklardaki bozulan dengeleri tekrar kurabileceksiniz.

Oğlak

Maddi anlamda hayal kırıklığına uğramamak için beklentilerinizi biraz daha aşağıda tutmanız gerekiyor. Her zaman işler planladığınız gibi ilerlemeyebilir. Bu dönemde çok fazla konuşmaktan, planlarınızı anlatmaktan uzak durmalısınız. Bırakın aklınızdaki şimdilik aklınızda kalsın.

Kova

İlişkinizdeki ahenk, uyum, canlılık sosyal hayatınıza da yansıyor. Değişen ama hareketli bir ruha geçiş yaptınız. Kendinizle ilgili vermeniz gereken kararları doğru tahlil edemeyebilirsiniz. Bu sebeple çevrenizdeki insanlara fikir danışmayı ihmal etmeyin. Beklemediğiniz kaynaklar elde edebilirsiniz.

Balık

Gerçeküstücülüğe çok fazla kendinizi kaptırmış olabilirsiniz. Sonra hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Elinizdeki imkanlar seviyesinde tutun şimdilik isteklerinizi. Zaten hayatınız yeterince güzel ve daha da güzelleşecek. Yeni heyecanlar ve kendinizi ispat edebileceğiniz ortamlar yakalayacaksınız.

http://www.yaseminorman.com/ 

No more pages to load

No more pages to load