8 - 14 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

8 - 14 Mayıs Çocuk Etkinlikleri. Bu hafta çocuklarınızı götürebileceğiniz etkinlikler - detayları- mekan ve saat bilgileri için yazımızı okuyun.

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

8 - 14 Mayıs Çocuk Etkinlikleri

Parmak Çocuk
İstanbul - Avrupa
Profilo Kültür Merkezi
Parmak kızın çiçeklerle dans ederek başlayan hikayesi, kurbağa ile karşılaşmasıyla bir maceraya dönüşür. Bu macerada leylekler, fareler ve diğer hayvanları da tanıyan parmak kız, fantastik çiçekler ülkesinde parmak çocukla tanışır.
Etkinlik Tarihi: 8 Mayıs
Yaş Grubu: 2 +
Karlar Ülkesi
İstanbul - Avrupa
Zorlu PSM
Oyun, her mevsimin kendine özgü dokusunu tüm renkleriyle sergilerken çocukların yaşadıkları dünyayı anlamasına ve anlamlandırmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor. Üstelik ücretsiz!
Etkinlik Tarihi: 13-14 Mayıs
Yaş Grubu: 4 +
Çocuklarla Caz Atölyesi
Ankara
Sevda Cenap And Müzik Vakfı
Asena Akan danışmanlığındaki atölye çalışmasında çocuklara; cazın doğaçlama öğesinden yola çıkılarak kendilerini bir enstrüman olarak algılayacakları, duygu ve düşünceleriyle kendilerini müzikal dille ifade edebilecekleri yaratıcı bir deneyim sunulacak.
Etkinlik Tarihi: 13 Mayıs
Yaş Grubu: 9 - 11

[column size=one_half position=last ]

‘Öpünce Geçmeyen Uflar’
İstanbul - Avrupa
Akmerkez
İş güvenliği uzmanı Deniz Karadeniz, Yaşam Akademisi Söyleşileri kapsamında, ilk yardım hakkında doğru ve yanlış bilinenleri tüm detaylarıyla anlatmak üzere 9 Mayıs Salı günü saat 15:00’te Akmerkez'de misafirleriyle buluşacak.
Etkinlik Tarihi: 9 Mayıs
Yaş Grubu: --
Annemle Kafa Kafaya
İstanbul - Avrupa
Pera Müzesi
Pera Eğitim, Anneler Günü’nü “Annemle Kafa Kafaya” etkinliği ile kutluyor. Anneler ve çocukların birlikte katıldıkları program, katılımcıları masallar aracılığıyla beynin gizemlerine doğru bir yolculuğa çıkartıyor.
Etkinlik Tarihi: 14 Mayıs
Yaş Grubu: 4 - 12
Gamba: Macera Çetesi
Türkiye Geneli
Sinemalarda
İki fare, Gamba ve Mampuku, büyük bir metropolde yaşarlar. Bir gün, Gamba bir kutu etiketi üzerine basılan bir deniz görüntüsüyle büyülenir. Mampuku ona denizin düşünülemez derecede büyük bir su birikintisi olduğunu söylediğinde, Gamba derhal gidip görmeye karar verir.
Etkinlik Tarihi: 5 Mayıs'tan itibaren
Yaş Grubu: 7 +

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();