7 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 7 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

7 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Bir çok Koç burcu bu Cumartesi gününü yeni eğitimlere katılmak veya farklı deneyimler yaşamak üzere değerlendirebilirler. Bir kısım Koç burçları ise yollarda olacaklar. Kendiniz ile derin bir mücadele vermektesiniz. Bir tarafınız sahnede parlamak isterken, diğer tarafınız öne çıkmaktan ve kötü gözükmekten oldukça korkuyor.

BOĞA

Boğa burcu 7 Ocak ‘da diğer günlere göre biraz daha iyi hissediyorsunuz kendinizi. Yine de kafanız çok karışık. Sakladığınız bazı sırlar var ve artık bu sırlar size ağır gelmeye başladı. Neyi neden yaptığınızı biliyormuş gibi davransanız da kafanızdaki soru işaretleri sizi yiyip bitiriyor. Değişikliğe ihtiyacınız var.

İKİZLER

İkili ilişkilerin önemi hayatınızda zirve yapmış durumda. Ortaklıklar, anlaşmalar, müşteri ilişkileri, evlilikler, uzun ilişkiler hepsi sınavdan geçiyor. Bir çok İkizler burcu bu temaları farklı şekillerde deneyimlemek zorunda kalabilirler. Siz de tatile ihtiyacı olan Zodyaklılardan birisiniz.

YENGEÇ

Toplum önündeki imajınızı oldukça önemsediğiniz bir gündesiniz. Siz bazen içinizdeki kırıklar gözükmesin diye, çok daha fazla göz önünde olmayı tercih edebiliyorsunuz. Alacağınız bazı haberler sizi üzebilir. Enerjiniz yüksek olmasına rağmen dış etkenlerin moral bozduğu bir gün olabilir.

ASLAN

Aslan burçları 7 Ocak ‘da sahnede ve göz önünde olmak isteyecekler. Bu sebeple evde olmak yerine, dışarıda organize edilmiş etkinliklere  katılmayı tercih edebilirsiniz. Size daha iyi gelecektir. Kendinizi bazı konularda yaralanmış hissedebilirsiniz. Şifanız kendinizde. Sizin de yumuşak bir karnınız olabilir. Siz de insansınız.

BAŞAK

Tıpkı dün olduğu gibi enteresan, karışık ve sürprizlere gebe bir gün sizleri bekliyor. Geleceğe yönelik adımlar atabilir, teknik olarak kesin adımlar atmasanız bile, geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Tükettiğiniz besinlere dikkat. İyi yıkanmış ve temizlenmiş olmalarına dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

Bugün kendinizi çok güzel ve sağlam hissedeceksiniz. Özgüveniniz geri gelecek. İkili ilişkilerde olduğunuz insanlarla aranızda pozitif gelişmeler olacaktır. Biraz mayışık olsanız bile her türlü organizasyona dahil olacak gücünüz var. Bazı eski ilişkileriniz sebebi ile duygusal anlar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Güzel bir Cumartesi gününe merhaba diyorsunuz. Bugün kendinizi tüm haftaya göre daha iyi hissedeceksiniz. Bazı gribal enfeksiyonlarla uğraşan Akrep burçları ise bugünden itibaren iyileşecekler. Maddi anlamdaki bir takım tekamül süreçleri devam ediyor. Aileniz ile güzel zamanlar geçirebileceğiniz bir gün olacaktır.

YAY

İkili ilişkinizdeki, özellikle romantik ilişkinizdeki problemler bugün çözülüyor. Bazı konular topraklanıyor. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bugün sizin için, hayatın tadını çıkartmaya çok uygun bir gün. Dünyevi tüm zevklerle ilgilenebilir, alışveriş yapabilir, masaja gidebilir, toprakla uğraşabilirsiniz.

OĞLAK

Bir Cumartesi günü için oldukça yoğunsunuz. Bir yanınız eve gitmek isterken diğer yanınız daha fazla insan tanımak ve iletişim kurmaya devam etmek istiyor. Birden fazla işle uğraşabileceğiniz bir gün olacaktır. Kendinizi her şeyi yapabilecek güçte hissedeceksiniz.

KOVA

Geleceğe yüzünüzü çevirmek için çok uygun bir gündesiniz. Kendinizi sahneye atmaktan çekinmemelisiniz. Yumuşak tavrınız ve şevkatiniz etrafınızdaki herkese iyi geliyor. Maddi anlamda kazanç sağlamaya da elverişli bir gün olacaktır. İlişkilerinizde geçmiş konular gündeme geliyor.

BALIK

Bilinçaltınızın karışıklığı bir yana dursun, o kadar fazla gizli gündeminiz var ki… Belli ki bazı planlarınız var ve hepsi perde arkasında. Bu dönem kendinize çok dikkat etmelisiniz. Bir çok Balık burcunun özellikle depresyon, öfke patlamaları vb. bazı psikolojik rahatsızlıklara eğilimi olacaktır. Destek almanız gerektiğini hissediyorsanız, geciktirmemelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();