7 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç ve Balık burçları kendilerine fazlaca güveniyorlar. Bu güveni iyiye kullanmalılar. Kova burçları ise duygusal anlamda tükenmişlik hissedebilirler. Sizin burcunuz 7 Mayıs ‘ta hangi etkiler altında?

7 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu kendinize çok fazla güveniyorsunuz. Kendinize güvenmeniz gayet güzel. Ancak bunu çok fazla belli eder, diğer insanların egosunu rahatsız ederseniz, insanlar size tavır alırlar. Her şeyin “en” i olamazsınız. Başkalarının da fark edilmesine izin vermelisiniz. Yoğun bir temponuz var. Duygusal olarak dengedesiniz.

BOĞA

7 Mayıs yapılacaklar listenizin fazla olduğu fakat layığı ile yerine getirebileceğiniz bir gün olacaktır. Eskiye göre çok daha sağlam hissediyorsunuz. Keyfiniz de yavaş yavaş yerine geliyor. Bazı ana sorunlar hala devam ediyor. Bir süre daha da devam edecektir. Ancak genel gündeminizde onları görmezden gelebilecek duruma geldiniz.

İKİZLER

Evinizdeki uyumun dış dünyada yaşananlardan daha önemli olduğu bir gün. Birçok İkizler burcu bu Pazar gününü evde geçirmeyi tercih edebilirler. Geçmişteki ilişkilerinizin, var olan ilişkinizi bozmasına izin vermemelisiniz. İlişkinizde sorunlar olabilir. Önce sorunlarınızı çözmeli sonra dış dünya ile ilgilenmelisiniz.

YENGEÇ

7 Mayıs ‘ta arkadaşlıklarınızla güzel zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi yakın hissettiğiniz birkaç dostunuz ile program yapabilirsiniz. Gün içinde oluşabilecek aksiliklere soğuk kanlı yaklaşmalısınız. Gerektiğinde destek almaktan çekinmemelisiniz. Yengeç burçlarının ufak tefek sağlık problemleri olabilir.

ASLAN

Maddi anlamda şanslı bir haftaya başlayacaksınız. Bunun sinyallerini bugünden hissedebilirsiniz. Pozitif olmakta zorlanıyorsunuz. Hayatınızda büyük bir eşikten geçiyorsunuz. Bazı Aslan burçları büyük problemler ile uğraşırken, bazı Aslan burçları âşık oluyorlar. Doğru seçimler yapmakta zorlanabilirsiniz.

BAŞAK

Duygusal anlamda dengeyi kurdunuz. Bugün düne göre çok daha iyisiniz. İlişkilerde geçmişe dönme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yapmayın. Gelecek günler ve gelecek insanlar açısından çok daha şanslısınız. Birçok Başak burcu hayatının aşkı ile karşılaşabilirler. Öğrenmek istediğiniz konularda kursa başlayabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burcu bütün gün ne yapacağınızı bilemeden oradan oraya dolanabilirsiniz. Plansız bir şekilde kim nereye çağırsa oraya savrulabilirsiniz. Planlı işlerinizi gerçekleştirmekte zorlanabilirsiniz. Gıda zehirlenmelerine karşı hassas bir gün olacaktır. İlişkilerde ani gelişmeler söz konusu olabilir.

AKREP

7 Mayıs ‘ta Akrep burçlarının hayatları renkleniyor. Değişik gelişmeler, beklenmedik şanslar, iyileşmediğini düşündüğünüz konularda iyileşmeler söz konusu olabilir. Gün içerisinde birçok haber alabilirsiniz. Kaçırdığınız fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde hırsınızın kurbanı olmayın.

YAY

Hayatınızı renklendirecek gelişmeler olabilir. Özellikle kariyeriniz konusunda yeni fikirler aklınıza gelebilir, bunları uygulamak üzerine adımlar atabilirsiniz. Toplum önündeki imajınızı eskiye göre daha fazla önemsiyorsunuz. Bu da adım atma isteğinizi arttırıyor.

OĞLAK

Hem dönüşüyor hem de çevrenizdeki insanları dönüştürüyorsunuz. Kendinizle beraber çevrenizdeki bazı insanları da yükselteceksiniz. Son zamanlarda bir miktar karamsardınız ancak bugün keyfiniz yerine geliyor. Maddi anlamda gerçekleri görmekten kaçmamalısınız.

KOVA

Duygusal olarak tükenmişlik hissiyatı oluşabilir. Düştüğünüz bir dönem yaşıyorsanız merak etmeyin; kalkmasını da becereceksiniz. Her kışın ardından bahar geleceğini unutmayın sevgili Kova burçları. Geçmişi geçmişte bırakın ve gelecekteki kendiniz için yatırım yapın.

BALIK

Balık burçlarının uzun soluklu ilişkilerdeki şansı artıyor. Duygusal anlamda pişmanlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Dengeleme ihtiyacı içerisindesiniz. Özgüveniniz çok yüksek. Ancak bunu pozitif kullanmaya dikkat etmelisiniz. Kalp kırabilir, başkalarının egosuna zarar verebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();