7 Mart 2017 Merkür Güneş’in Kalbinde

7 Mart 2017 Merkür Güneş’in Kalbinde ,Okumadan geçmeyin! Merkür Güneş 'in Kalbindeyken Dilekleriniz kabul olabilir! Kadin.com

Merkür dün gece, yani 6 Mart’ı 7 Mart’a bağlayan gece Güneş'in kalbine oturdu.

Okumadan geçmeyin! Merkür Güneş 'in Kalbindeyken Dilekleriniz kabul olabilir!

Merkür dün gece 02:15- 07:15 saatleri arasında Güneş ile aynı hizaya geldi. Normalde Güneş'e 8 derecelik bir mesafeye kadar yaklaşan bir gezegen astrolojik olarak yanar. Görevini yerine getiremez ve fayda vermez. Ancak her iki gezegen de dakikası dakikasına aynı hizaya gelirse buna "cazimi" (kazami) denir. Oldukça istisnai bir durumdur. Bu istisnai durum gerçekleştiğinde kalbe yerleşen gezegen tüm gücü ile parlar. Kendi konularını da parlatır.

Hayaller belki de gerçek olur!

Balık burcundaki Merkür subjektif, akılla ve mantıkla açıklamayan gerçeklerle ilgilenir. Güneşle beraber olduğunda ise mucizedir. Bu yerleşim gerçek ile hayali ayırt etmeye engel olur. Hayaller belki de gerçek olur. Bu sebeple bu saatlerdeki sözleriniz dilekleriniz niyetleriniz çok önemli. Etkiler 7 Mart boyunca devam edecektir. Bu sebeple bugün ağzınızdan çıkanlara dikkat edin. Yazdıklarınıza, söylediklerinize, kontrolsüz dileklerinize dikkat edin. Evren için sözleriniz emir olacaktır. Dua edin bol bol. Meditasyon yapın. İç sesinizi arayın, duymaya çalışın. Kimseye beddua etmeyin. Tanrıdan, evrenden, kendinizden isteyin. Dilerseniz yazın. Yazmak her zaman dileklerin ilk somut adımıdır. Tüm gün trafiğinize rağmen kendinize beş dakika ayırıp kalbinize odaklanın. İç sesinizi dinleyin ve dileklerinizi dileyin.

Kafanız karışabilir, aklınıza uç noktada düşünceler gelebilir.

Gün boyu kurban olduğunuzu, kullanıldığınızı, düşüncelerinizin sık sık değiştiğini, dikkatinizin eksildiğini fark edebilirsiniz. Kafanız karışabilir, aklınıza uç noktada düşünceler gelebilir. Kolayca insanların etkisi altında kalabilirsiniz. Kaçmak isteyebilir, fantezilere kapılabilirsiniz. Analitik düşünmekte zorlanabilirsiniz. Hepsi normal.

Dolandırıcılık ve yalan söylenme oranı artacaktır. Dikkatli olmak gerekir. İşlerinize, maillerinize, anlaşmalarınıza, banka hesaplarınıza dikkat edin. Yapacağınız işlemleri birkaç kez kontrol edin.

Dün gece gördüğümüz rüyalarımız bilinçdışından gelen mesajlarımız.

Merkür’ün Güneş’in tam olarak Güneş’in kalbinde olacağı saatler hepimizin uykuda olduğu saatlerdi. Dün gece gördüğümüz rüyalarımız bilinçdışından gelen mesajlarımız. Lütfen dün gece gördüğünüz rüyaları not edin, önemseyin ve bir anlam arayın. Rüyanızda gördüğünüz semboller varsa, internette araştırın. O sembolün hayatınızda ne anlama geldiğinin peşine düşün.

Evrenin kapıları açıldı, iyi değerlendirin.

Umarım herkesin dilekleri, gerçekten kalbinden geçen temiz duyguları kabul olur!

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();