7 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları arkadaşlarına, sosyal çevrelerine vakit ayırmak istiyorlar. Ancak maalesef hayat koşturmasından bir türlü vakit bulamıyorlar. Terazi burçları ise yakın çevrelerini kıracak bazı konuşmalar yapabilirler. Sizin burcunuz 7 Mart ‘ta size neler söylüyor?

7 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

7 Mart 'ta kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz. Bu dönem canınız hiçbir şey yapmak istemiyor. Sadece kendinizi konforlu hissettiğiniz, yanlarında kendinizi ailenizle olduğu kadar rahat hissettiğiniz insanlarla zaman geçirmek istiyorsunuz. Çok fazla konuyu bir arada düşünüyorsunuz.

BOĞA

Boğa burcu maddi anlamda kendinizi güvende hissetmiyor olabilirsiniz. Başka bir deyişle maddi anlamda kendinizi daha güvende hissetmek istiyor olabilirsiniz. Kariyer hayatınız ve aşk hayatınız çok yoğun. Aşkı dengelemek, kariyer hayatınızı ise bir akışa oturtmak istiyorsunuz.

İKİZLER

Kendi kendinizle kaldığınız zamanlar bugün sizin için en güzel zamanlar olacak. Kafanızı dinlemeye çok ihtiyacınız var. Yoruluyorsunuz. Ne kadar destek alırsanız alın, siz kararları hep tek başınıza verirsiniz. Özellikle uzun soluklu ilişkilerde problemler olabilir.

YENGEÇ

7 Mart’ta siz de kendisi ile kalmak isteyecek burçlardansınız. Biraz sükunete ve sadece kendinizle ilgilenmeye ihtiyacınız var. Diğer taraftan biraz gezmek, tatil yapmak ve yeni yerler keşfetmek istiyorsunuz. Kariyer hayatınız için yeni adımlar atabilirsiniz.

ASLAN

7 mart günü arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsunuz. Bir süredir hayatınız o kadar karışık ve her yerden bir sıkıntı patlıyor ki; hiç kimseye doğru düzgün zaman ayıramadınız. İş hayatınız, günlük rutinleriniz kökten değişim gösterecek veya göstermiş olabilir. Sakin olup, geleceği planlamanız gerekiyor.

BAŞAK

Başak burcu uzun soluklu ilişkilerde veya evliliklerde yaşanacak hayal kırıklıkları, yanlış anlaşılmalar veya aldanmalar söz konusu. Kendinizi korumaya almalı, her zamanki gibi yere daha sağlam adımlarla basmalısınız. Çok fazla umut veya görmezden gelme durumu sizi kurtarmayacaktır.

TERAZİ

Bu ara çevrenizle iletişim problemleri yaşıyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız üzerlerinde kurduğunuz otoriteden sıkıldılar. Biraz agresif bir dönemden geçiyorsunuz. Hem iş hayatınızda hem de günlük hayatınızda kendinize zarar verecek hareketler yapabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu endişeli, tedirgin ve adım atmaktan çekindiğiniz bir gün olabilir. Kendinizi hasta ve yorgun hissedebilirsiniz. Enerji seviyeniz pek yüksek değil. Bolca takviye almalısınız. Özellikle taze sıkılmış meyve suları imdadınıza yetişebilir. Mevsim geçişinden etkilenme ihtimaliniz fazla. Kendinize daha fazla özen göstermelisiniz.

YAY

İlişkilerinizdeki güven size iyi geliyor. Sırtınızı dayayabileceğiniz insanlar olduğunu bilmek, duygusal olarak özgüveninizin eksik olduğu şu günlerde size çok iyi geliyor. Aileniz ile ilgili konular hassas. Ailenize daha fazla zaman ayırmalısınız. Çevrenizdeki insanlar konusunda yanılıyor olabilirsiniz.

OĞLAK

Günlük rutinlerinizi gerçekleştirmek bile size iyi geliyor. Bu dönem çok çalışıyorsunuz. Her ne kadar kendinizce bir dengeye oturttuğunuzu düşünseniz de diğer insanlardan daha fazla çalıştığınız kesin. Maddi anlamda yanılgılar söz konusu olabilir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

Kova burcu hem sevgi vermeye hem de sevgi almaya çok ihtiyacınız var. Âşık olamadıkça daha da fazla içinize kapanıyorsunuz. Duygusal eksiklerinizi çok daha fazla çalışarak çıkartmaya başladınız. Bu eksikliği sadece anne Kova burçları yaşamıyor. Onlar bugün çok mutlular.

BALIK

Kendinizi evinizde daha rahat hissedebileceğiniz bir gün. Ortada olmak, öne atılmak istiyorsunuz fakat bazen bunu yapma şekliniz yeterince dikkat çekici olmuyor. Sözlerinizle insanları sadece düşler alemine götürüyorsunuz. Ortaya somut ürünler de koymanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();