7 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 7 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

7 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu, haftanın ilk günü kimin gerçek dostun olduğunu fark ettiğin, anladığın bir gün olacak. İçine dönmekten korkuyor, içinde ne varsa dışarıda yaşıyorsun. Gökyüzü senin için kayıplar hazırlıyor olabilir. Mutlaka aldığını yerine koyacak, yeni umutlar yeşertecektir.

BOĞA

Boğa burcu kariyer hayatınızda ilginç buluşlara imza atabilir, hiç size ait olmayan duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Haftaya yoğun bir şekilde başlıyorsunuz. Her ne kadar işlerinizi belli bir düzende yerine getirebiliyor olsanız da, bazen sıkılıyorsunuz. Daha fazlasını isteyebilirsiniz, bu sizin hakkınız.

İKİZLER

İş hayatınız, günlük rutininiz ve toplum önündeki etiketiniz konusunda o kadar fazla çalışıyorsunuz ki; bugün olmasa bile yarın ya da başka bir gün, sonuçta elbet bir gün bu çalışmalarınızın karşılığını alacaksınız. İşler hayal ettiğiniz noktalara ulaştıkça, gelişmesinin yavaşlaması normaldir. Çünkü artık gideceğiniz yol daha kısa.

YENGEÇ

Hep aynı rutinde ve aynı gündemdesiniz son zamanlarda. Bu sizi biraz yıpratıyor. Halinizden memnunsunuz ama bu kadar da sabit olmasa gününüz belki de daha mutlu olacaksınız. Kariyer hayatınızda hiç beklenmedik gelişmeler olabilir. Şans yanınızda, gelen teklifleri değerlendirmelisiniz.

Yengeç burcu için günün mottosu:

Değişim, iyi ya da kötü farketmez, değişimdir!

ASLAN

Hayatınızın her alanında ortalama bir düzen kurmuş vaziyettesiniz. İnsanlarla olan inişli çıkışlı ilişkilerinizi de düzenlemeyi başarırsanız bir süre sorunsuz bir yaşam sürebileceksiniz. Fikirsel anlamda birbirinizi tamamlamasanız bile, yüz yüze baktığınız kişilerle, en azından politik paylaşımlar içerisinde bulunabilirsiniz.

BAŞAK

Başak burcu romantik anlamda hem sabit bir takım duygularınız var, hem de sürekli değişen bazı duygularınız var. Sanki tam olarak yaşadığınız duygulardan emin değil gibisiniz. Bir birlikteliğe ihtiyaç duyduğunuz kesin. Ancak o kişi şu an hayatınızdaki kişi mi? Bu konuyu biraz daha tartmanız gerekiyor.

TERAZİ

7 Kasım ‘da duygusal değişimlerinizin yüzünüze yansıdığı bir gün sizi bekliyor. Hislerinizi saklayamayacaksınız. Belki de artık saklamak istemiyorsunuzdur, kimbilir. Sonuçta hayat sizin hayatınız ve hisleriniz için kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Geçmiş konulardan bahsetmemeye çalışmalısınız. İş yerinizde olanlar iyice sınırı aştı.

AKREP

Akrep burcu dışarıdan kavgacı bir insan olarak anlaşılmak istemiyorsanız, duygularınızı daha temkinli dillendirmelisiniz. Bazen gerçekten çok sert çıkışlarınız olabiliyor. Siz söylediklerinizi normalize ediyor olabilirsiniz ama herkes siz değil. İşinizden ekstra bir kazanç elde edebilirsiniz.

YAY

Yay burçları için enerjisi bol, çenesi düşük bir Pazartesi olacaktır. Çok fazla düşünce ve duygu paylaşımında bulunacaksınız. Aileniz ve eviniz ile alakalı konularda sınırları korumakta zorlanabilirsiniz. Maddi kazanç sağlama potansiyelinizi tekrar vurguluyorum. Çalışmalısınız ve bu zamanı değerlendirmelisiniz.

OĞLAK

Bunca zamandır devam eden sağlam adımlardan sonra, bugün hissedeceğiniz inişli çıkışlı duygular dengenizi biraz bozabilir. Duygusal değişimler ile gelen düşünce değişimlerini değerlendirebilir, kendi hislerinizden ilham alabilirsiniz. Fazlaca rüya görüyor, uykuya dalmakta güçlük çekiyor, uykunuzu alamıyorsunuz.

KOVA

Kova burcu , Ay’ın sizin burcunuza geçiş yapmış olması, duygularınızı bile mantıkla tartan doğanıza uyumlu olduğu için, kendinizi haftanın ilk gününde daha rahat hissedeceksiniz. Herkesin daha mantıklı olduğu bir dünya hoşunuza gidiyor. 7 Kasım ve 8 Kasım’ın tadını çıkartın. Mücadele gücünüz artıyor.

BALIK

Kendi sınırlarınızı koymakta güçlük çekiyorsunuz. Dışarıdan insanların size müdahale etmesine de izin vermiyorsunuz. Tıpkı burcunuzun elementi gibi, su misali akıyorsunuz. 7 Kasım ‘da birden fazla anlaşmaya imza atabilirsiniz. Başkalarının kaynaklarını yönlendirebilirsiniz. İş yerinizde fikirsel çatışmalara açık olun.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load