7 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları kendilerine söylenen yalanları fark ediyor, Yay burçları ise rol yapmaktan vazgeçiyor. Siz de 7 Haziran günü  durumlar nasıl?

7 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

Bazı arkadaşlıklar sizi o kadar yanıltıyor ki… Samimiyeti konusunda yanıldığınız kişiler, özel hayatınız konusunda sizi yanlış kararlar almaya veya yanlış davranışlarda bulunmaya sürükleyebilirler. Mesafelerden uzak durun. Hep bir adım daha yakın durmaya çalışın sevdiğiniz kişiye. Bazı insanlar fırsat kolluyorlar.

BOĞA

7 Haziran ‘da ikili ilişkinizdeki bağlılığın sınırlarını hissedeceğiniz bir gün olacaktır. Birbirinizi ne kadar sevdiğinizi, birbirinize ne kadar değer verdiğinizi test etme şansı bulacaksınız. Bunu test etmek ne kadar doğru tartışılır ama hayat sizin yerinize analiz şansı sağlayacaktır.

İKİZLER

İkizler burcu iş hayatınızdaki her şeyi tüm çıplaklığı ile gözlemleyebileceğiniz ve dahası; hissedebileceğiniz bir gün olacak. Çevrenizdekilerin maskeleri zamanla düşüyor. Yakalanmış olmak bazılarını çok rahatsız edecektir. Aklınıza düşenleri kurcalamaktan çekinmeyin.

YENGEÇ

7 Haziran yengeç burçları için doğum enerjisinin yüksel olduğu bir gün. Fiziksel olarak doğumlar söz konusu olabileceği gibi, hayata dair yeni başlangıçlar, yeni doğacak fikirler de söz konusu olabilir. Daha güzel sonuçlar almanızda iradenizin payı büyük. Bir süre daha sıkıntılar yaşayacak olsanız da, içinde bulunduğunuz sistem size fayda sağlayacaktır.

ASLAN

Hayatınızın değişmesi ile beraber evinizle, ailenizle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Bazen dört duvar arasına sığamıyor olabilirsiniz. Duygusal olarak içe kapanıksınız. Kendinizi kırılmış, yaralanmış veya kullanılmış hissediyorsanız, bilin ki; geçici. Yarın her şey bambaşka olacak.

BAŞAK

Boşu boşuna alınganlıklar yapıyorsunuz. İnsanlar sizi seviyor ve düşünüyor. Sadece bunu her dakika veya siz her istediğinizde gösteremiyorlar. Hayat zor, yorucu ve koşuşturmalı biliyorsunuz. Sadece sizin için değil onlar için de öyle. Biraz daha sakin olabilirsiniz.

TERAZİ

Öz değeriniz konusunda problemler yaşıyor olabilirsiniz. Değer verdiğiniz konularda çok hassaslaşabiliyorsunuz. Belli etmemek için harcadığınız çaba ile beraber daha da fazla yaralanıyorsunuz. Günlük hayatınızda bazı sorunlar söz konusu olabilir. Özellikle ayaklarınızla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

AKREP

Fazla düşünerek veya geçmişi kurcalayıp çift dikiş yaparak elde edeceğiniz en iyi şey yine kendinize açacağınız bir yara olacak. Bazen kendi kendinizi üzme konusunda çok ısrarcı oluyorsunuz. Umursamamak, görmezden gelmek ve sınırsız davranmak şu ara size en iyi gelecek şey.

YAY

Yay burcu her şey yolundaymış gibi gözükmek sizi sıkıyor artık. Kalbinizin kırıldığı ve evinizde doğru gitmeyen durumlar var. Deşifre edin ve herkes kendi sorumluluğuna düşeni gerçekleştirsin. Maddi anlamda dönüşebileceğiniz bir zaman. Günlük, anlık fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

OĞLAK

Sürekli karşı tarafa hatalarını söyleyerek barışmazsınız. Hem aranız iyi olsun hem de derdinizi anlasın istiyorsanız iletişimde yumuşak bir tonu tercih etmelisiniz. Daha koruyucu ve sevgi dolu yaklaşmayı tercih etmelisiniz. Bugün alacağınız haberlerde spekülatif etkiler olabilir.

KOVA

Sınırlarınıza, kurallarınıza aykırı olsa da, aşk sadece kendi bildiği zaman gelir ve en büyük aşklar en ummadık zamanlarda gelenlerdir. Hayat enerjiniz giderek artıyor. Merak etmeyin, hayat sürekli sizi zorlayamaz.

BALIK

Balık Burcu mesafeler iletişiminize zarar veriyor olabilir. Aile olmak için adımlar atabilirsiniz. Diğer bir ihtimalle evinizi güzelleştirmek veya evinizin eksiklerini gidermek için aksiyon alabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir veya bir ev yaptırabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();