7 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 7 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

7 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Dinlenmeyi planladığınızda bile bitmeyen aksiyon listesi olan bir insansınız. Yine dolu dolu geçecek bir gün sizi bekliyor. Beraber iş yaptığınız insanlar, bugün canınızı sıkabilirler. Para ile alakalı konularla uğraşmaktan sıkılıyorsunuz. Başkalarının kaynaklarını yönettiğiniz bir işiniz varsa, bugün canınız biraz sıkılabilir.

BOĞA

Bugün enerjiniz oldukça yüksek. Neşeli ve pozitifsiniz. Ancak partnerlik ilişkinizdeki bazı problemler canınızı sıkıyor. Konuları çok fazla kurcalıyorsunuz. O kadar kurcalarsınız altından bir şeyler çıkmaması mümkün değil. Yurtdışı ile alakalı konularda şanşlı olacağınız bir gündesiniz. Vize işleriniz varsa bugün halledebilirsiniz.

İKİZLER

İş hayatınız ve günlük rutininizdeki tedirginlikleri iyileştirebilecek durumdasınız. Bugün bazı şeylere bakmadığınız bir tarafından bakabilirsiniz. İkizler burçları bu ara çok yoruluyorlar. Bugün biraz erken evinize gitmeniz size çok iyi gelebilir.  Eğer arkadaşlarınız ile bir programınız varsa, onları da evinize davet edebilirsiniz.

YENGEÇ

Bugün ilişkilerinizde duygusal çalkantılar söz konusu olabilir. Özellikle çocuklarınız ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Bebek bekleyen Yengeç burçları da ayrıca dikkatli olmalılar. İş yerinde kimse sizinle yarışamıyor bugün. Enerjiniz oldukça yüksek. İlişkilerinizdeki çalkantıları işinizden çıkartmaya çalışıyor gibisiniz. Güzel fikirleriniz var, paylaşmaktan çekinmeyin.

ASLAN

Evinizi ve ailenizi alakadar eden konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Lütfen canınızı sıkmayın. Her şey geçici. Aksiyon alma gücünüz yerindeyken neler yapabileceğinize bakın. İş yerinizde rahatsız olduğunuz bir takım konular varsa, adım adım ilerlemelisiniz. Bir günde yakıp yıkmaya çalışmayın. Bundan en çok zararı siz görürsünüz.

BAŞAK

Başak burçları özellikle sağlıklarına dikkat etmeliler. Çok güçlü hissettiğiniz bir dönemde olduğunuz için, bazı rahatsızlıklarınızı önemsemeyebilir, görmezden gelebilirsiniz. Gerekiyorsa bir-iki  gün istirahat edebilirsiniz. İletişiminizde iğneleyici ve kalp kırıcı olmaktan kaçının. Zira bugün bir takım sert konuşmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişteki konuları konuşmanın size hiçbir faydası olamayacak.

TERAZİ

Maddi bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Paraya kafanızı bu kadar takmayın. Siz elinizden geleni yapın yeter. Para gelir ve gider. İnsanlar özgürlüğünüzü kısıtladığında, üslubunuz biraz sertleşiyor. Bugün bu konuya ekstra özen göstermelisiniz. Bazı Terazi burçları bugün evlerini taşıyabilirler. Romantik ilişkileriniz yine karışık gözüküyor.

AKREP

Bugün Akrep burçlarının sezgileri oldukça kuvvetli. Görünen her şeyin arkasını da görebileceksiniz. Konu ne olursa olsun tıkandığınız noktalarda, bugün hislerinize, kalbinizin sesine güvenmelisiniz. Kendi öneminizi, değerinizi kanıtlamak konusunda çaba göstereceğiniz bir gün olacak. Aileniz her zaman yanınızda ancak beklentilerinizi de çok yükseltmemelisiniz.

YAY

Özgürlüğünüz söz konusu olduğunda çok hassassınız. Bugün sanki herkes sizi kısıtlıyormuş gibi algılayabilir, gereksiz yere çıkışlar yapabilirsiniz. Kendinizi çok güçlü hissediyorsunuz. Fakat sanki içinizde, derinlerde bir yerlerde kafanızı kurcalayan şeyler var. İşinize asılmış durumdasınız. Çalışmaya devam, karşılığını alacaksınız.

OĞLAK

Çevreniz ve arkadaşlarınız ile alakalı bazı konular canınızı sıkıyor. Her ne kadar durumları düzeltmek isteseniz de, şu an kendi meseleleriniz daha fazla zamanınızı alıyormuş gibi gözüküyor. Evinizde beklenmedik bir takım olaylar yaşanabilir. Ancak bu ara gerçekten her şeyi halledecek gücünüz var.

KOVA

Bugün Kova burçları maddi anlamda olumlu etkiler altındalar. Sıkıştığınız konularda ilerleme kaydediyorsunuz. Aklınıza şimşek gibi çakan, dahiyane fikirler gelebilir. Kariyerinizle alakalı kendinizi kapana kısılmış hissedebilirsiniz. Bu duyguların geçici olduğunu bilmelisiniz. Bu konuda hislerinize güvenin.  Başkalarının kaynaklarını kullanan Kova burçları çok şanşlı bir dönemdeler.

BALIK

Balık burçlarını şifalı bir gün bekliyor. Hem sağlıkla ilgili hem de ruhsal anlamda şifalandığınız, iyileştiğiniz bir gün olacak.  Kariyeriniz ile alakalı aksiyon alma gücünüz yüksek. Özellikle yurtdışı ile veya yabancı firmalarda çalışan Balık burçlarının bugün hem çok dikkatli olması hem de hislerine güvenmeleri gerekiyor.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load