7 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 7 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

7 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Tamamen dış dünyada yaşıyor gözüküp, tamamen içinize dönmüş durumdasınız. Çok sosyalsiniz, arkadaşlarınızla berabersiniz, yeni insanlar tanımaya oldukça açıksınız. Aşık olabilirsiniz, ancak yeni birine değil. Geçmişte çok aşık olduğunuz ve hayatınızı düzenlemenize sebep olan birine yeniden aşık olabilirsiniz.

BOĞA

Hala enerjisel anlamda problemleriniz var. Kendinizi güçsüz, duygusuz, hissiz hissedebilirsiniz. Bir çok Boğa burcu bu dönem bağışıklık sisteminde düşüşler yaşıyor olabilir. Soğuk algınlığı ve gripten muzdarip olabilirsiniz. Kariyer hayatınızda yeni aksiyonlar almak için uygun bir gün değil.

İKİZLER

İkizler burcu İş hayatınızdaki karışıklık bugün bir nebze olsun son buluyor. Ailenizde eski konuları konuşmak hobi gibi oldu. Ancak siz bundan oldukça rahatsızsınız. Kariyeriniz ve toplumdaki imajınızla ilgili bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bu konuda biraz da duygusalsınız ve maalsef pek işe yaramıyor. Kararlılık gösterip, marjinal de olsa fikirlerinizi uygulamaya sunmalısınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu, 7 Aralık çok yoğun bir gün. Fikirsel anlamda da fiziksel anlamda da uzun yolculuklar içinde olacaksınız. Eğitim sürecinde olabilir, yüksek öğrenim konuları ile içli dışlı olmak durumunda kalmış olabilirsiniz. Kurs ve seminer gibi gündemleriniz olabilir. İş yerinizdeki disiplininiz, sizi yeni bir pozisyona taşıyabilir.

ASLAN

7 Aralık Aslan burçları için enteresan bir gün olacaktır. Çok güzel bir durum yaşayabilir, beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilir, mutlu bir ambiyans yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz biri ansızın çıkıp gelebilir, karşınıza çıkabilir. Bugün fırsatları değerlendirmekten çekşnmeyin. Bazı riskler alınabilir. Aşırı duygusallığınızı görmezden geliyorsunuz ama içiniz doldu taştı.

BAŞAK

Çok nadir bir dönemdesiniz. Haritalarınızda “uçurtma” adını verdiğimiz nadir bir görüntü söz konusu. Hayatınızdaki her konunun ucu diğer bir konuya bağlanmış durumda. Büyüme ve gelişme dönemindesiniz. Kararlarınıza güvenmekte zorluk çekebilirsiniz. İyi gözlem yapmalısınız. Özellikle iş yerinizde aldatılmaya çok müsaitsiniz.

TERAZİ

Duygularınızı frenleyemiyorsunuz. Özellikle iş yerinizde gereksiz alınganlıklarınız olabilir. Kimin ne söylediğine takılmayın. Pek tahammülünüz yok. Doldunuz ve taşmaya ihtiyacınız var. Gerekirse bir köşede ağlayın ancak düşman sevindirmeyin. Kendinizi anlatmakta güçlük çekebilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu duygusal bir enerjiniz var bugün. Akıştasınız ama aynı zamanda da akışkansınız. Sizi bir yerde, bir noktada, bir konuda tutmak kolay değil. Değerinizi sağlamlaştıracağınız bir gün olacaktır. Kadın figürlerinden bahsetmiştim. Bir süre daha bu tema geçerli ve ben de tekrarlıyor olacağım.

YAY

Evdeki belirsizlikler canınızı sıkıyor. Duygusal bir gün. Özellikle kendi kendinizi yeme konusunda oldukça başarılısınız. Sorunlarla baş ediş yönteminiz sizi biraz zorluyor. Kendinize çok sert davranıyorsunuz. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Zira bu ara fazla ve gereksiz konuşuyor olabilirsiniz. Özellikle kozmetik, güzellik ürünleri, aksesuar ve sanat konuları ile ilgilenen Yay burçları için maddi anlamda pozitif bir gün olacaktır.

OĞLAK

Sözlerinizin nereye gideceğini tartamıyorsunuz. Duygusal konuşmalar yapıyorsunuz. Düşünmeden konuşmamaya gayret etmelisiniz. Çevrenizle olan ilişkileriniz de aynı şekilde. Bazen nerede ne konuşacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Hiç sizlik olmasa da bu hareketler, biraz çizgiyi aşmaya başlamış olabilirsiniz.

KOVA

Gelecekle ilgili çok fazla hayal kuruyor olabilirsiniz. Ancak aynı zamanda gelecekten kaçma arzunuz olabilir. Marjinal aksiyonlar, hayaller, konulamayan sınırlar, uygulanamayan projeler… Kova burçları biraz dağalmış durumda. Siz mutlaka toplarsınız. Ancak daha hızlı toparlamak için etrafınızdaki insanlara ve dostlarınıza ihtiyacınız var.

BALIK

Hayaller ve gerçeklerin kafa kafaya geldiği bir dönemdesiniz. İş hayatınızın, kariyer gelişmelerinin getirdikleri ile, sizin kendiniz için hayal ettikleriniz çatışıyor. Sınırları tamamen kaybettiniz. Uyanıp işe gitmek istememe, görevlerinizden kaçma, kendinizden kaçma gibi eğilimleriniz olabilir. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizi bekliyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

6 Aralık Günlük Burç Yorumları için 6 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();