7 Ağustos 2018 Günlük Burç Yorumları

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Merkür gerilemesinin etkilerini, ilişkilerdeki iletişimde daha fazla hissedebileceğimiz bir gün.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Arkadaşlıklarınız önem kazanıyor. Bazı arkadaşlarınızın hayatınızdaki yerini çok daha iyi anlıyorsunuz. Bazı arkadaşlarınızın da gerçek yüzünü görme fırsatı buluyorsunuz. İlişkiler konusunda, uzun soluklu anlaşmalar konusunda ve evliliklerde Koç burçlarının şansı yaver gidecektir. Uyum ve ahenk yakalamakta zorlanmayacaksınız.

Boğa

Boğa burcu kariyeriniz konusunda geleceğe yönelik planlar yapmak istiyorsunuz. Değişik bir şeyler yapmak, yeni girişimlerde bulunmak istiyorsunuz. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Yatırım yapmak konusunda çekingenlik göstermemelisiniz. Boğa burçlarının yeni taşınmazlar almak konusunda işleri yaver gidecektir.

İkizler

Aklınızda süper fikirler var. Denenmemişi denemek, yeni girişimler yapmak için çok uygun bir gün. Düşüncelerinizi kazanca dönüştürebilecek fırsatlar yakalamaya başladınız. Elinizde büyük kaynaklar ve güçler var. Gizli kaynaklarınızı, bu bir çalışan, bir ortak veya bir kazanç kapısı olabilir, elinizden kaçırmamalısınız. Eğer kurumsalda çalışan bir İkizler burcu iseniz, elinizdeki kaynakları sadece para olarak düşünmemelisiniz.

Yengeç

Duygularınıza fazla güvenmemelisiniz. Sizi yanıltabilirler. Duygularınızı göstermekten çekiniyor olabilirsiniz. Korkularınıza yenilmeyin. Karşılığını alamadığınız bir şey yaşamıyorsunuz. Biraz daha disiplinle çalışmalı ve günlük hayatınız sizi zorlasa da kazançlarınızı arttırmak için hareket etmelisiniz.

Aslan

Başkalarını mutlu etmek konusunda oldukça başarılı, sıra kendinize gelince oldukça başarısızsınız. Doğanıza aykırı olarak son zamanlarda oldukça melankoliksiniz ve hayatın tadını çıkartmakta oldukça zorlanıyorsunuz. Size yeni bir kan, enerji gerekiyor. Hiçbir şey yapamazsanız yeni bir eğitime veya kursa katılmayı deneyebilirsiniz. Yoğunsunuz biliyorum. Sadece farklı hobiler iyi gelecektir diyorum.

Başak

Başak burçları mutlaka şans oyunları oynamalısınız! Risk alabileceğiniz her konuda başarılı olma ihtimaliniz çok yüksek olacaktır. Olmaz demeyin. Kariyeriniz konusunda güzel gelişmeler de söz konusu. İçinde bulunduğunuz dönem kendinizi göstermeniz gerekiyor. Daha çok çalışmalı, kendinize daha yüksek hedefler koymalısınız. Başak burcu, Ağustos ayının en çok kazananı olabilir.

Terazi

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Siz de tahmin edemediğiniz duygular hissediyor olabilirsiniz. Yine çocuklarla ilgili konularda belirsizlikler ve bazı kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınız fazlası ile karışmış ve uyku problemlerine, fazla rüya görmeye sebebiyet veriyor olabilir. Terazi burçlarına tatil tavsiye ediyorum.

Akrep

Akrep burcu ailenizle ilgili konular hala kafanızı karıştırıyor olabilir. Tam olarak ne yapacağınızı ne tepki vereceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızda kendinizi boş yere üzdüğünüz konular var. Bu konularda kendinizi ve kalbinizi tamir etmeniz gerekiyor. Yurt dışına seyahatler gündeminize gelebilir.

Yay

Bir süredir görüşmediğiniz, belki mesafe koyduğunuz, belki kendiliğinden aranıza mesafe girmiş bir insanla aranızda beklenmedik şekilde tekrar bir yakınlaşma söz konusu olabilir. Merkür gerilemesinin size en büyük kıyağı bu olabilir. Harekete geçmek, büyük kararlar almak isteyebilir, yüksek heyecanlar hissedebilirsiniz. Kendinize biraz zaman tanımalısınız.

Oğlak

Bazı arkadaşlarınıza ve tanıdıklarınıza verdiğiniz borçları geri almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Maddi anlamda bu eksiklikleri kapatmak için yeni fikirler üretmeniz gerekiyor olabilir. Eşiniz, uzun süreli ilişkiniz, ortaklıklarınız konusunda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Tansiyonu yüksek duygular söz konusu olabilir.

Kova

Hayalini kurduğunuz bazı kaynaklara aileniz veya sevdikleriniz sayesinde ulaşabilirsiniz. Maddi anlamda kaygılı ve endişeli olduğunuz zamanlardan geçiyorsunuz. Merkür gerilemesi, ikili ilişkilerinizi, ortaklıklarınızı ve evlilikleri olumsuz şekilde etkileyebilir. Patronun kim olduğu konusunda güç gösterileri yaşanabilir.

Balık

Günlük hayatınızı rutine koymak, düzenlemek konusunda istekleriniz var. Son zamanlarda hiçbir konuda şansınız pek yaver gitmese de özellikle hayatınızı yeniden şekillendirmek konusunda evren sizi destekliyor olacak. Duygusal anlamda karışmış olabilirsiniz. Çok sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz.

http://www.yaseminorman.com/ 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load