6 Temmuz 2018 Günlük Burç Yorumları

Çok sert bir şekilde olmasa da duygusal anlamda çıkışlar yapmaya müsait bir gün. Enerjimiz var ve bunu maalesef ilişkilerde değerlendirmek istiyoruz. Eğer aksi bir durum söz konusu ise de öfkeye dönüşmesi normal olacaktır. Yani bugün ne sevgilinizin sizi ekmesi, ne de sizin onu ekmeniz için uygun bir gün değil.

2018 yılında sizi neler bekliyor öğrenmek için tıklayın.

Koç

Neşeniz yerinde. Duygularınıza sınır koymak, başkalarına belli etmemek istiyorsunuz ama nafile. Aşk, sevgi, heyecan hiç saklanır mı? Ayrıca neden saklıyorsunuz. Ayıp değil. Herkes bazen sizin gibi olur. Bittiğini sandığınız şeyler bazen yeniden başlar. Bazen de hiç bitmeyecek sandıklarınız biter. Doğal bir süreçten geçiyorsunuz.

Boğa

Evliliğiniz ve romantik anlamdaki ilişkilerinizle ilgili konuları bu kadar büyütmeyin. Sorunlar yok değil. Ancak siz de bire bin katıyorsunuz. Her şeyin çözümü vardır. Yeter ki siz de anlaşmaya niyetli olun. Bırakın bazı konular hem sizin hem de eşinizin özeli olarak kalsın. Dışarıya da sürekli çok memnun rolü yapmaktan vazgeçin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir İlişkide Kesinlikle Yapılmaması Gereken 17 Hata

İkizler

Özellikle iş ilişkilerinizde duygusallığı bir kenara koyup, disiplinli olmanızın zamanı geldi. Eğer bir insanın, bir çalışanın hakkedişine siz karar veriyorsanız, istediğiniz gibi kuralları da koyabilmelisiniz. Sadece işveren ya da patron olmanız da gerekmiyor. Aynı ortamı paylaşıyorsanız, disiplin beklemek hakkınız. Çalıştığınız ortam çocuk yuvasına dönmeden gerekeni yapmanızı tavsiye ederim.

Yengeç

Haftanın son çalışma günü olmasına rağmen, iş yerinizde ve günlük rutinlerinizde oldukça zorlanabilirsiniz. Sakin ve disiplinli olarak atlatamayacağınız hiçbir durum yok. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Kendinizi önceliklendirmelisiniz.

Aslan

Aslan burcu duygusal anlamda bağımlılıklarınızı bir kenara bırakıp, kendinize ve duygularınıza biraz bariyer koyduğunuzda aslında farkındalığınızın ne kadar değiştiğine bakın. Düşünceleriniz direkt değişiyor. Kendinizi çözmek istiyorsanız, kaçmayı bırakıp, duygusal bağımlılıklarınızdan kurtulup özgürleşmeniz gerekiyor.

Başak

Ailevi konularda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bazı Başak burçları ev değiştiriyor veya taşınıyor olabilirler. Yine evinizi ilgilendiren bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. İkili ilişkileri anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu dönem zihniniz size oyunlar oynayabilir. Bilinçaltınız çözüldüğünden çok fazla rüya görebilirsiniz. 

Terazi

Yakın çevrenizle geçmişte yaşadığınız bazı problemlerin benzerini tekrar yaşayabilirsiniz. İletişim konusunda problemler söz konusu olabilir. Sözlerinizi dikkatlice seçin ve mümkünse iş dosyalarınızı yedekleyin. Genel anlamda zorlayıcı bir gün olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Akrep

Günlük rutinlerinizdeki anlık değişimler, hali hazırda zorlanmakta olduğunuz maddi konuları daha da zorlu bir noktaya getiriyor. Özellikle kendinize iyi bakmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir de sağlık konusunun bütçeye eklenmesini istemezsiniz. Aşk hayatınızda kendi kendinize zarar veriyorsunuz.

Yay

Epey dengesizleşiyorsunuz. Özellikle duygusal anlamda bu kadar yükselmenize gerek yok. Dünya etrafınızda dönmüyor. Bir an önce, son zamanlarda tavan yapan ego problemlerinize çözüm bulmanız gerekiyor. Siz böyle biri değilsiniz. Eski pozitif halinize geri dönmelisiniz.

Oğlak

İlişkilerinizdeki romantik yaklaşımınız, iyi niyetiniz ve gösterdiğiniz şefkat partnerinizin size daha da fazla bağlanmasına sebep oluyor. Genel anlamdaki yumuşak ve naif haliniz, son zamanlarda etrafınızdaki herkesi size yaklaştırıyor. Çözüm odaklısınız. Yurt dışı seyahatleri gündemde.

Kova

Kova burcu yakın çevrenizden destek görüyorsunuz. Sosyal çevrenizdeki herkes sizin disiplininize ve sorunları çözme şeklinize hayran. Çevrenizi etkiliyorsunuz. İnsanlar sizi takip ediyor, görüşlerinize saygı duyuyorlar. Duygusal anlamda çok yoğun ve bir o kadar kırılgansınız. Özellikle romantik anlamdaki ilişkiler sınavdan geçiyor.

Balık

Duygusal anlamdaki katılığınız ve disiplininiz göz dolduruyor. İş hayatınızda çevrenizdeki, yönettiğiniz herkesi kendinizden yaka silktirmiş olabilirsiniz. Çalışkansınız bu bir gerçek. Bu sebeple de her türlü yükselmeyi hak ediyorsunuz. Ancak ilişkiler de en az iş kadar önemli. Duygusal anlamda kariyerinizde olduğunuz kadar başarılı değilsiniz maalesef.

http://www.yaseminorman.com/

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load