6 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

6 Şubat aslan burçları için zor bir gün. Zor zamanlardan geçiyorlar. Oğlak burçları ise duygusal anlamda ikilemde kalabilirler. Siz haftaya nasıl başlıyorsunuz?

6 Şubat Günlük Burçlar 

KOÇ

Bugün ve bu dönem hayat sizi zorlayabilir. Konu önemli. Öğrenmeniz gerekiyor. Mücadele etmeniz gerekiyor. Armut piş, ağzıma düş sona erdi. Evren size ihtiyacınız olan mücadele gücünü verdi. Yönetici gezegeniniz yanınızda. Ne için savaş vermeniz gerekiyorsa er ya da geç bu savaşı başlatmalısınız.

BOĞA

6 şubat' ta maddi anlamda kendinizi ikilemde hissedebilirsiniz. Özgüveniniz gün boyu gidip gelebilir. Bazı endişeleriniz var. Özellikle başkalarının kaynaklarından faydalanan Boğa burçları için biraz zorlayıcı bir gün olabilir. Oldukça sosyalsiniz. Birtakım organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu geleceği görememek canınızı sıkıyor. Ne zaman kafanız bu kadar karışsa kendinizle uğraşıyorsunuz. Şöyle mi olsam böyle mi olsam derken etrafınızdaki insanlardan “değişken/dengesiz” damgası yiyorsunuz. Aslında değişmiyorsunuz. Düşünüyorsunuz. Özellikle kariyeriniz ile alakalı kafa karışıklarınız varsa, mücadele gerektiren yolu seçmenizi tavsiye ederim.

YENGEÇ

Günlük hayat sizi zorlamaya başladı. Yengeç burcu kendinizi rutinlerinizden sıkılmış, baskı altında veya özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Devam etmek veya yeniye açılmak konusunda ikilemleriniz olabilir. Daha önce de önermiştim, tüm Yengeç burçlarına, kısa süreli de olsa tatil öneriyorum. Mümkünse her zaman gittiğiniz yerlerden farklı bir yer olsun.

ASLAN

Günlük hayatınız bir yandan, başkalarının üzerinizde yarattığı baskı bir yandan. Biliyorum zor bir dönemden geçiyorsunuz. Bazı şeyleri tamamen yıkıp yenilerini kurmaya ihtiyacınız var. İkilemleriniz, arada kaldığınız konular ve insanlar olabilir. İçinize dönmeniz faydanıza olacaktır.6 şubat' ta az sosyalleşip, kendinize çok zaman ayırmalısınız.

BAŞAK

Başak burcu kariyerinizde birden fazla fırsat yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Fırsatlarınız çoğalacaktır. Genel manada güzel bir dönemden geçiyorsunuz. Ani değişimler söz konusu olabilir ancak bir çoğu hoşunuza gidecek ve kişisel menfaatinize olacaktır. Günlük hayatınız farklılaşabilir. Geleceği hayal etmekten çekinmeyin.

TERAZİ

Terazi burcu haftaya biraz gergin ve akılları dolu bir şekilde başlayabilir. Enerjiniz düşük değil, her şeyi yapabilecek gücünüz var. Sadece aklınız dolu ve kendinizi farklı hissediyorsunuz.6 şubat' ta Aşk hayatınızda geleceğe yönelik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu kısımda da bazı konularda biraz şüpheleriniz var.

AKREP

Akrep burcu iletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir yandan da çok büyük değişimlere sebep olabileceği bir gündesiniz. Bir sözünüzle koca koca dağlar devirebilirsiniz. Amacınız güzel bir şeyler yaratmakken, var olanı da darmaduman etmemeye çalışın. Hayat enerjinizi geri kazanabilirsiniz. Aksiyon gücünüz artıyor.

YAY

Evdeki gerilimli havayı iş yerinize de yansıtmamanız gerekiyor. İş yerinde ayakları yere sağlam basan, ne yaptığını bilen bir intibaınız var. Aman yıkılmasın. Maddi anlamda sürpriz gelişmeler olabilir. Bunu dün de söylemiştim. Bu dönem böyle bir etki var. Bir süre daha beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

6 şubat' ta duygusal anlamda iki kişi arasında kalmanız mümkün. Bunu sadece partnerlik ilişkileri için düşünmeyin. Seçim yapmanız gereken konularda, duygusal bağlılıklarınız sebebi ile iki insan veya daha fazla insan arasında kalmanız mümkün. Kafanızda kurduklarınıza bir çözüm bulmanız gerekiyor. Hayat dersinizi alın ve yolunuza devam edin.

KOVA

Kendi kendinize zarar verdiğinizi hissettiğiniz konular varsa hemen önleminizi alın.Kova burcu için  şu dönemler çok önemli. Bu yıl tutulmalar sizin ve karşıt burcunuz Aslan arasında gerçekleşecek. Bu da sizin ortaya çıkabileceğinizin göstergesi. Tam da parlamaya müsaitken, kendinizle probleminiz olursa hiç hoş olmayacaktır.

BALIK

Balık burcu her şey yolunda. Yeter ki siz buna inanın. Kötü bazı durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Baktığınız pencereden hayat size negatif geliyor olabilir. Ancak durum öyle değil. Yeterince çaba ve itina gösterirseniz, hayat size ödülleri ile dönecektir. Şu an zorlandığınız her konunun bir sebebi var. Geçmişteki hatalarınızı ayıklamanız gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();