6 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 6 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

6 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu o kadar hızlı duygu değişimleri yaşıyorsunuz ki, siz kendiniz bile kendinize ayak uyduramaz oldunuz. Hayatınızın trafiği çok fazlalaştı. Sürekli bir plan ve gündeminiz var. Sizinse dinlenmeye ihtiyacınız var. Çok sıkıldınız. Kendinize bunu itiraf etme vaktiniz geldi. Geçmişle yaşamak istemiyorsanız, eski defterlerinizi tamamen kapatmanız gerekiyor.

BOĞA

Kendi halinize kalabilseniz, sorunlarınızla boğuşacaksınız ama neyse ki günlük hayatınızın temposu çok yoğun. Toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırmak gibi bir derdiniz var. Perde arkasındaki duygusal boşluklara da, duygusal değişimlere de zamanınız yok. Arkadaşlarınızın güçlü şifacılar olduğunu unutmayın.

İKİZLER

İkizler burcu kariyer hayatınızla ilgili hala öngöremediğiniz konular var. Aslında hepimizin, herkesin var. Ancak sizin son dönemde tüm odağınız bu konu olduğu için siz daha büyük sarmallar içindesiniz. İkili ilişkilerin önemini yadsımayın. İletişimde olmak, çok daha fazla insanla anlaşabiliyor olmak önemlidir.

YENGEÇ

Günlük hayat çok fazla zorlayıcı olmaya başlamış olabilir. Sürekli yeni bir gündem ve mesele ile uğraşmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. Bir çok Yengeç burcu sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilir. Tüm bu yoğunluğunuza rağmen kafanızın içi kaynıyor. Yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz.

ASLAN

Çok derin konuları düşünüyorsunuz. Düşünmenizde sakınca yok ancak çözüm odaklı değil, sorgulayacısınız. Kim doğru kim yanlış, ne doğru ne yanlış yıllarla değişkenlik gösterebilir. Tek bir doğru olmadığını, herkesin de sizin kadar sabit olmadığını kabullenmeniz gerekiyor. Aşk güzel şey. Geldiği zaman çok sorgulamamak gerekir.

BAŞAK

Başak burçları çok güzel günler geçiriyorlar. 2016 yılı da size iyi gelmişti, 2017 de bir o kadar iyi gelecek. Perde arkasında yürüttüğünüz işleriniz, gündemleriniz olabilir. Siz yine de fazla sır saklamamaya çalışın. Maddi anlamdaki pozitif etkilerden faydalanmanız gerekiyor.

TERAZİ

Partneriniz ile birlikte olduğunuzda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İlla sevgiliniz olmasına gerek yok. En yakın arkadaşınız, flörtleşmekte olduğunuz kişi veya platonik duygular beslediğiniz kişi de olabilir. İş yerinde yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Her şeye rağmen keyfiniz yerinde.

AKREP

Akrep burcu 6 Ocak maddi anlamda oldukça pozitif bir gün olacaktır. İş anlaşmaları, yeni bağlantılar, yeni el sıkışmaları, güncel olarak paranın aktığı veya ileride akmasına vesile olacak her türlü görüşme için uygun bir gündesiniz. İşlerin sürekli değişmesi sizi huzursuz hissettirse de, bazı konuları il sizin üstleniyor olmanız hoşunuza gidiyor.

YAY

Bir mutlu, bir hüzünlü, duygusal çalkantılarınızın olduğu bir gün sizleri bekliyor. Maddi bir takım konuları fazlaca kafanıza takıyorsunuz. Siz pozitif bir burçsunuz. İyi düşündüğünüzde iyi şeyler ile karşılaşacağınızı biliyorsunuz. Evdeki bir takım gerginlikler su yüzüne çıkmaya başlıyor. Bastırılmış duyguların patlaması yaşanabilir.

OĞLAK

6 Ocak ’ta bir Oğlak burcuna en iyi gelecek şey evde olmak, ev ile uğraşmak olacaktır ancak maalesef her Oğlak burcunun böyle bir imkanı yok. Eğer çalışma zorunda olan bir Oğlak burcu iseniz, iş çıkışı bir program eklemeden evinize gitmeyi tercih edebilirsiniz. Gösterdiğiniz eforun yan etkisi olarak yorgunluk… Maddi anlamda geleceğe yönelik güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

KOVA

Daha naif, daha yumuşak bir şekilde de olsa, hareket enerjisini almış bulunmaktasınız. Bebek adımları gibi çekingen adımlar atıyor olsanız da, bir sıfırdan her zaman iyidir. Zamanla hızlanacaksınız. Eski ilişkilerinizden bazı geri dönüşler alabilirsiniz. Geri dönüşler almasanız bile bir takım haberler alabilirsiniz.

BALIK

Balık burcu bir yerden para geliyor ama bir yerden de sürekli gidiyor. Bu anlamda delikli kevgir gibi oldunuz. Kepçenize akıyor ama kepçeniz delik. Demek ki bazı harcama kalemlerinize son vermeniz gerekiyor. Günlük hayatınızda sürekli geçmişi yaşamak istemiyorsanız, geçmişle ilgili problemlerinizi çözmeniz gerekiyor.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();