6 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Koç burçları tutkulu Kova burçları ise yetersiz hissediyor. Siz 6 Nisan ’da ne hissediyorsunuz?

6 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Özellikle aşk hayatınızı tekrar ateşlendirmek için uygun bir gün olacak. Partnerinizi özlediğinizi hissedebilir, bir an önce ona kavuşmak isteyebilirsiniz. Bir iki gün önceki halinizden sonra bugün, çocuksu neşenizi geri kazanacaksınız. Birçok Koç burcu için evlilik zamanı.

BOĞA

Boğa burcu Enerji seviyeniz yine yüksek. Duygusal anlamda ailenize karşı daha olumlusunuz. Tekrar çocuk olmak, o çocuksu enerjiyi ailenizin yanında hissetmek hoşunuza gidecektir. Bilinçaltı yoğunluğunuz devam ediyor. Ancak eskiye nazaran daha kısa süreli düşüncelere dalıyorsunuz.

İKİZLER

İletişim konusunda fazla öne çıkmaya çalışıyorsunuz. Kendinizi ortaya koymanız başka bir şey, “ben ben ben” diye ortalarda dolaşmak başka bir şey. Biraz daha sakin, biraz daha anlayışlı olmaya çalışın. Sizin kreatif tarafınızın ne kadar kuvvetli olduğunu eminim çevrenizdeki herkes farkındadır.

YENGEÇ

6 Nisan maddi anlamdaki ihtiyaçlarınızın, madde dünyayı ilgilendiren duygusal temalarınızın dorukta yaşanacağı bir gün olacaktır. Kendinize çok fazla güveniyorsunuz. Siz boş yere kendinize güvenmezsiniz. Demek ki bugün üstesinden gelemeyeceğiniz konu yok.

ASLAN

6 Nisan ’da siz bile egonuzdan soğuyabilirsiniz. Günün sonunda ne kadar fazla konuya önderlik ettiğinizi fark ettiğinizde siz bile şaşıracaksınız. Organizasyon konusunda çok başarılısınız. Bir şekilde herkes sizi takip ediyor. Aşk hayatınızda bazı kıpırtılar olabilir.

BAŞAK

Sağlığınız konusunda soru işaretleriniz olabilir. Ancak bu konuda kendi kendinizi kandırmaya çok müsaitsiniz. Biraz daha realist olmaya çalışın. Enerji seviyeniz düşük. Birkaç gündür kendinizi çok mutlu hissedemiyor olabilirsiniz.

TERAZİ

Kendinizi aktif ve üretici iken çok iyi hissediyorsunuz. Özellikle yeni projeler varken çalışmak size çok iyi geliyor. Eskisi gibi değilsiniz. Arkadaşlarınız arasında daha fazla öne çıkmak, fark edilmek ve zaman zaman lider olmak istiyorsunuz. İletişim tonunuza dikkat etmelisiniz.

AKREP

İş hayatınızın temposu kendini hiç bozmadan devam ediyor. Aşk hayatınızda bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Yine çocukları olan Akrep burçları için, çocukları ile alakalı konularda karışıklıklar söz konusu olabilir. Maddi disiplin kazanmanız sizi zenginleştirecektir.

YAY

Sizin için duygusal anlamda haftanın en zorlayıcı günü olabilir. Bir şekilde negatif tarafınız ağar basacak bugün. Alacağınız haberler bir miktar ayaklarınızın tekrar dünyaya basmasını sağlayacak olsa da, genel anlamda kendinizle savaşmakla meşgul olacaksınız.

OĞLAK

Kafanız karışıkken maddi konularda kararlar almamalısınız. Öncelikleriniz geleceğe yapacağınız yatırımlar olsun. İhtiyacınız dışında bir şeyler almayın. Zevk için alış-veriş yapmak istiyorsanız bile ay sonunu veya Mayıs ayını bekleyin.

KOVA

Duygusal anlamda daha hareketli bir gün olabilir. Beklenmedik hisler günlük yaşantınızı renklendirebilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsunuz. Bir şeyler eksik. İki arada bir derede kaldığınız konular var. Buna rağmen azimle devam ediyorsunuz. Dik durmak sizi yorsa da, size çok yakışıyor.

BALIK

Balık burcu ön planda olmaya, çevrenizin dikkatini çekmeye devam ediyorsunuz. Kendiniz de kendi başarılarınızdan memnunsunuz. Arada bazı konuları ve bazı insanları ihmal ediyorsunuz. Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz konular için endişe etmeye gerek yok. İstisnalar varsa dikkatli olmanız şart.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();