6 Mart 2017 Günlük Burç Yorumları

Yengeç burcu haftaya şanslı başlıyor. Balık burçları aileleri ile biraz daha fazla zaman geçirebilirlerse, kendilerini çok daha iyi hissedecekler. Siz 6 Mart günü  yeni bir haftaya nasıl başlıyorsunuz?

6 Mart Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burçları kariyer hayatlarında bir dönüşüm içerisindeler. Kariyer hayatlarındaki yükseliş veya düşüşler hayatlarındaki tüm temaları doğrudan etkileyecektir. Böyle zamanlarda yapılabilecek en güzel şey, daha sağlam tırmanmak, düşseniz de ayağa kalkmaktır.

BOĞA

Boğa burcu gerekirse her şeyi bir süre kenara itin. Hayatın sorumlulukları içinde bunu nasıl yapabilirim diye düşünebilirsiniz. “Bugün Pazartesi ve mecbur iş yerindeyim” diyebilirsiniz. Eğer hayat dengenizi bozuyorsa, özveri dengenizi değiştirebilirsiniz. Herkes mesaiye kalmıyorsa siz de kalmayın, örneğin, En azından bu dönem. Yoruldunuz, fark edin artık bunu.

İKİZLER

Gözlerinizi kapatıp, her konuyu en iyi ben bilirim edası ile yaklaştığınız için bazı sorunları yaşıyorsunuz. Üstelik de yeni değil. Öz eleştiri yapmayı ne zaman unuttunuz. Kariyer hayatınızda 2001 ve 2009 yıllarına geri dönün. Neyi yanlış yapmıştınız? Bir daha yapmayın.

YENGEÇ

6 Mart ‘ta haftaya şanslı başlıyorsunuz. Kafanız karışık olabilir. Zihniniz dolu olabilir. Ailenizden destek göreceksiniz. Onların varlığı tüm bulanıklığa rağmen size iyi gelecek. Riskli yatırımlardan uzak durmalısınız. Başkalarının kaynaklarını kullanıyorsanız, akışta problem yaşayabilirsiniz.

ASLAN

Aslan burcu baktığınız noktadan hayat size berbat bir yermiş gibi gözükebilir. Güne her zamankinden negatif bir enerji ile başlamış olabilirsiniz. Bugün yerinizden bile kıpırdamak istemiyor olabilirsiniz. Ancak kıpırdayın. Özellikle arkadaşlarınız ile zaman geçirmelisiniz. Tüm enerjinizi değiştirecekler.

BAŞAK

Başak burcu bazen işe gitmek hiç istemiyorsunuz, bazen de ayaklarınız otomatik gidiyor. Kendinizi bir şeyler üretir veya bir şeylere emek verir halde bulmak size iyi geliyor. İkili ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Hissettikleriniz konusunda yanılıyor olabilirsiniz. Ailevi problemler bir nebze olsun çözülecektir.

TERAZİ

6 Mart ‘ta çelişkiler içindesiniz. Bir yandan çalışmak size çok iyi geliyor. Günlük yaşamın kaosunu unutturuyor. Diğer yandan uzaklaşmak, biraz tatil yapmak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Yakın zamanda planladığınız bir tatil size çok iyi gelecek.

AKREP

6 Mart günü haftaya kafanızda birtakım ikilemler ile başlıyorsunuz. Karar verme mekanizmanız her zaman çok kuvvetlidir. Siz arada kalmazsınız. Ancak 6 Mart sizin için istisnai bir gün olacaktır. Maddi anlamda ciddi dönüşümler yaşayacaksınız. Bugünden yarına değil tabi ki. Ancak ortada bir oluşum var.

YAY

Evinize tadilat yaptırmak için hiç uygun zamanlar değil. Nisan sonuna ertelemelisiniz. Gönlünüz sizi arada bırakıyor olabilir. İki arada bir derede kalmamaya özen gösterin. Gün içinde ruh haliniz sık sık değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple çok ani hareketlerden kaçınmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burcu birden fazla işi bir arada götürebileceğiniz, sizin için iletişim trafiğinin yüksek olacağı proaktif bir gün olacaktır. Çok önemli işlerinizi erteleyebilirsiniz. Anlaşmalara imza atarken veya maillerinizi gönderirken iki kere dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

Kalbinizden geçenleri anlayamıyorsunuz. Çünkü aslında kalbinizi hiç dinlemiyorsunuz. Mantık ne derse onu yapıyorsunuz, sonra da stabil bir hayat sürüyorsunuz. Sabit olmak, sabit bir yerde durmak çok güzel tabi. Ancak bu şekilde ilerleme kaydedemezsiniz.

BALIK

Balık burcu  ailenize zaman ayırmanız gerekiyor. Belki biraz daha fazla zaman geçirebilseniz, siz de kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda almanız gereken dersleri almış olduğunuzu umuyorum. Çünkü vermediğiniz veya kaldığınız sınavları verme zamanı.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();