6 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 6 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

6 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

6 Kasım ’da çok karamsarsınız. Her şeyin en kötü ihtimalini düşünüyorsunuz. İncinmeye de incitmeye de çok müsaitsiniz. Enerjinizi bir şekilde dağıtmanız gerekiyor. Belki biraz yürümeli veya spor yapmalısınız. Eğer doğru kullanırsanız çok güçlü ancak yanlış yönlendirirseniz çok yıkıcı bir enerjiye sahipsiniz.

Koç burcu için günün mottosu:

Bugün mutlu olmayı seçiyorum!

BOĞA

Duygusal anlamda dalgalanmaya çok müsaitsiniz. Bugün standart ortamınızdan biraz uzaklaşabilirseniz size çok iyi gelecektir. Sabit bir insansınız ve değişimlerden pek hoşlanmazsınız ancak bugün biraz farklı bir gün. Değişik bir şeyler yapmak, yepyeni uğraşlar edinmek istiyorsunuz.

İKİZLER

İkizler burcu kendine sınırlar koyduğu bir Pazar geçirecek. Kendiniz ile alakalı yeni kararlar alabilir, bazı kurallar koyabilirsiniz. Bir çok İkizler burcu 6 Kasım ’da rejime başlayabilir, spora başlama kararı alabilir, sağlıklı beslenmeye geçebilir. Yine disiplin gerektiren her türlü yeni başlangıç yapılabilir.

YENGEÇ

Özellikle evli ve uzun soluklu ilişkilere sahip olan Yengeç burçları, partnerleri ile olan ilişkilerini ayarlamakta güçlük çekebilirler. Sürekli değişen duygularınız ve aranızdaki gerginlik Pazar günü sizi oldukça zorlayacak. Hem beraber omuz omuza olmak istiyorsunuz, hem de kalıpları yıkmak istiyorsunuz.

ASLAN

Özellikle romantik ilişkiler konusunda bazı tekamül süreçleri yaşıyorsunuz. Neleri öğrenmeniz gerekiyor, neleri değiştirmeniz gerekiyor bir türlü anlayamıyorsanız, sürekli konuşulan ve sürekli büyüyen temalara dikkat etmelisiniz. Günlük rutinlerinizden sıkıldınız. Bu Pazar, farklı bir aktivite yapmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK

Sevgili Başak burçları, geçmişle yaşamamalısınız. Geçmişi düzenlemeye çalışmamalısınız. Geçmişteki konuları düzenleyemezsiniz. Keşke zaman makinamız olsaydı ama yok. Siz ancak geleceği düzenleyebilirsiniz. En güzeli bulunduğunuz anın tadını çıkartmak çünkü sevdiklerinizle güzel bir Pazar günü sizi bekliyor.

TERAZİ

Aileniz ile ilgili bazı konularda kırılabilir, fevri çıkışlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi hem evinizde güvende hissediyorsunuz hem de anlamsız şekilde daralıyorsunuz. Sizin artık eviniz, yaşantınız ile alakalı konularda ne değiştirmek istiyorsanız, değiştirmeniz gerekiyor. Her hafta sonu aynı konuları tekrar tekrar yaşamanıza gerek yok.

AKREP

Akrep burcu ağlama krizlerine açık bir gündesin. Duygusal çenenizin bağı çözülüyor. Neyi biriktirdiyseniz içinizde bugün içinizde kalmayacağı kesin. Eğer duygusal anlamda bu enerjiyi boşaltamazsanız, çok kırıcı olabilirsiniz. Bu sebeple hiçbir şey yapamazsanız, acıklı bir film seçip izlemeyi tercih edin, gerisi gelecektir.

YAY

Maddi anlamda kimse ile kendinizi kıyaslamamalı, kimsenin birikimlerini içsel gerginlik meselesi haline getirmemelisiniz. Yeterince emek ve zaman harcarsanız, siz de her istediğinizi yapabilirsiniz. Özgüveninizin sarsılmasına izin vermemelisiniz. Sevdiğiniz insanlara vakit ayırabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu için mükemmel bir Pazar günü! Kendinizi hem duygusal hem de fiziksel anlamda güçlü ve sağlam hissediyorsunuz. Aileniz ile alakalı güzel gelişmeler, sürprizler sizleri bekliyor. Sosyal çevrenize zaman ayırıyor, yakın arkadaşlarınız ile beraberken parlıyorsunuz. Hayat genel çizgisinde yükselişe geçecek.

KOVA

O kadar çok düşünce var ki kafanızda, düşünmekten asıl yapmak istediklerinizi yapamıyorsunuz. Bazı düşünce kalıplarınızın kırılacak olması çok güzel, ancak tabi ki her değişim-dönüşüm süreci gibi, bu kırılma süreçleri de ruhen yorucu olacaktır. Uykuya dalamıyorsanız, aklınızdakileri kağıda dökmeyi deneyin.

BALIK

Toplum önündeki algınızı planlamayın. Siz böyle bir burç değilsiniz. Siz isteklerinizin peşinde koşacak, hayatın tüm kurallarına inat sınırsız yaşayacaksınız. Kim ne yapıyorsa yapsın, siz kendiniz ve kendi sevdiğiniz insanlar için en iyi olan ne ise onu yapmalısınız. Balık burcu olmak demek; gerçeküstü olabilmek demektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load