6 Haziran 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları maddi anlamda güzel bir dönemden geçiyorlar. Terazi burçları ise yüzleşmeler yaşıyorlar. Sizin burcunuz 6 Haziran ‘da hangi Astrolojik etkiler altında?

6 Haziran Günlük Burçlar

KOÇ

6 Haziran ‘da derin duygular hissediyorsunuz. Sevdiğiniz insan ile kurduğunuz bu özel bağlantıyı artık kimse bozsun istemiyorsunuz. Son dönemde günleriniz çok güzel geçiyor ve bugün de o günlerden bir tanesi olacak. İnsanlarla olan iletişiminiz çok başarılı. Bu yeteneğinizi değerlendirmelisiniz.

BOĞA

Boğa burcu maddi anlamda çok şanslı ve bir o kadar da hareketli bir dönem içindesiniz. Kazanma, akarken doldurma gücünüzü değerlendirmeli ve vazgeçmeden çalışmaya, adım atmaya, emek vermeye devam etmelisiniz. Konu sadece maddiyat ve para değil. Bu konu aynı zamanda sizin öz değerinizle de alakalı.

İKİZLER

Kendi kendinize yeter bir haldesiniz. Biri sizi karşısına almaya cesaret bile edemez. Öyle iyi bir kabuk oluşturdunuz ki; insanlar sizinle ve sizin geleceğiniz ile ilgili kararlar alırken iki kere düşünmek zorunda kalıyorlar. Size geldiklerinde çok sert toslayacaklarının bilincindeler.

YENGEÇ

Yengeç burçları 6 Haziran ’da işe gitmek istemiyorlar. Evde olmak, kendi kişisel ihtiyaçları ile ilgilenmek, yuvalarını düzenlemek istiyorlar. Zaman zaman size böyle istekler geliyor. Sizden haber bekleyen insanlar var. Onları ihmal etmemelisiniz.

ASLAN

Aslan Burcu tüm hile ve sahtekarlıkları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir insanın size karşı samimi olmadığını veya yalan söylediğini hissediyorsanız üstüne gidin. Özellikle evliliklerde ve uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde bazı yalanlar ortaya dökülebilir.

BAŞAK

Giymediğiniz bir kıyafetinizin içinden para çıkarsa şaşırmayın. Bugün doğal ihtiyaçlara evrenin gizli cevaplar vereceği bir gün. Kendinize güvenin. Yapamazsınız diye bir şey yok. Hiç beklemediğiniz yerlerden beklemediğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

TERAZİ

Terazi burcu uzun süredir sizi kandırdığını bildiğiniz ama bir türlü yüzleşmeyi tercih etmediğiniz kimselerle bugün tersi şekilde yüzleşmeyi tercih edebilirsiniz. İzlediğiniz yol ile, kendi kendine itiraf etmesini sağlayabilirsiniz. Uzun ilişkilerde olan Terazi burçlarının iletişim dillerini bir an önce toparlamaları gerekiyor.

AKREP

Tamamen hayal kırıklığına uğrayabilir, bir konuda kandırıldığınızı öğrenebilirsiniz. Hayatınızdaki işaretleri takip etmemeniz gereken bir gün. Saldırgan olmaktan veya tamamen içinize kapanmaktan kaçının. Başka konulara odaklanmaya çalışın. İntikam gibi zararlı ve negatif duygulardan da kaçının.

YAY

Arkadaşlarınızın özel hayatınıza çok fazla dahil olmasına izin veriyor veya siz insanların özeline çok fazla dahil oluyor, müdahale ediyor olabilirsiniz. Her iki durumda da sınırlarınızı belirlemek önemli. Bu sınırsızlık, sizin partnerinizle olan ilişkinize veya başkalarının ilişkilerine zarar verebilir.

OĞLAK

Tasvip edilmeyecek şekilde bazı kimselerin çıkarlarının tersi hareket ediyor olabilirsiniz. Birilerinin ayağını kaydırarak yükselmek sizin de hoşunuza gitmez aslında. Böyle hırslı ve zararlı duygular size pek yakışmıyor. Başkalarının üzerinizde yarattığı rekabet duygusunu, kendi kendinizle rekabet etmek üzere değiştirmelisiniz.

KOVA

Uzaklaşmak, yolculuklar yapmak ve bazı eğitimler almak, sizin kendinize uzun süredir çizemediğiniz sınırları, yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak. Duygusal anlamda biraz gergin olmanıza rağmen, çok daha netsiniz. İş hayatınız, kariyeriniz konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Yeni teklifler söz konusu olabilir.

BALIK

6 Haziran ‘da son derece pişmansınız. Olanları yeni yeni anlıyor ve üzülüyorsunuz. Duygusal anlamda tamamen kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Ani kararlarla kısa mesafeli yolculuklara çıkabilir, sevdiğiniz kişiyi şaşırtmak ve yeniden mutlu etmek için çabalayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();