6 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 6 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

6 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün ilişkinizde bazı derin konuları konuşmanın vakti gelmiş gözüküyor. Partnerinizle aranızda bu zamana kadar kurulmamış bir derinlik kurduğunuzu hissedeceksiniz. Yoğun ve tempolu bir gün sizi bekliyor. Bugün için planladığınız tüm birikmiş işlerinizi tek tek halledeceksiniz.  Kafanızı karıştıran her ne ise çözümü de sizde.

BOĞA

Bugün kendinizi tedirgin, endişeli, kaygılı hissedebilirsiniz. Her şeye çok fazla takılmamaya çalışın. Çocuklarınız veya partnerinizle zaman geçirmek size iyi gelecektir. Enerjiniz biraz dağınık gözüküyor. Çok önemli işleriniz varsa biraz erteleyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve partneriniz arasında kalmanız söz konusu olabilir.

İKİZLER

Aile hayatınızın önem kazandığı bir gün olacak. Bir süredir aileniz ile alakalı planlarınızı yavaş yavaş uygulamaya başlayabilirsiniz. Bir çatı altında olmak, sevdikleriniz ile beraber olmak, bugün siz Sevgili İkizler burçlarına çok iyi gelecek. Bugünlük iş hayatınızı çok derin düşünmemeye gayret edebilirsiniz.

YENGEÇ

Evde işler pek yolunda gitmiyor gibi gözüküyor. Geçmiş konuları lütfen geçmişte bırakın. Ev bugün size iyi gelmiyorsa, dışarı çıkın. Her türlü aksiyonu alacak, her türlü aktiviteye katılacak gücünüz var. İletişiminiz uzun süredir gayet güçlü. Hadi bugün uzun süredir gitmek istediğiniz bir yere gidin.

ASLAN

Sevgili Aslan burçları bugün, gündemlerini tamamen değiştirecek, kemikleşmiş düzenlerini alt üst edebilecek bir olayla karşı karşıya gelebilirler. Bugün çok flörtözsünüz. Özgürlüğünüzü kaybetmek istemiyorsunuz ancak kendinizi aşkın gücüne kaptırmaktan da vazgeçemiyorsunuz. Yüksek makamlarla alakalı beklenmedik bir olay yaşayabilirsiniz.

BAŞAK

Bugün uzun süredir giymediğiniz bir kıyafetinizin cebinde veya sakladığınız ama unuttuğunuz bir para bulabilirsiniz. Enerjiniz gayet yerinde. İletişiminiz kuvvetli. Kendinizi çok iyi hissedeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Aşk hayatınızda kökten değişimler söz konusu olabilir. Sizinle daha derin ilişki kurmak isteyen eski arkadaşlarınıza şans verin.

TERAZİ

Terazi burçları bugün biraz tedirginler. Geçmişte kalmış ama unutamadıkları bazı konular su yüzeyine çıkabilir. Unuttuğunuzu düşündüğünüz temaları aslında sadece derine gömdüğünüzü ama tamamen ortadan kaldırmadığınızı farkedebilirsiniz. Maddi olarak sıkışabilirsiniz. Bugün harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.  Hiç beklemediğiniz bir aşk kapınızı çalabilir.

AKREP

Çok kindarsınız. İntikam soğuk yenen bir yemektir, haklısınız. Ancak bazı konuları içinizde bu kadar uzun süre saklarsanız işte bugün olduğu gibi siz de yaralanırsınız. Akrep burçları bugün gerçekten çok duygusallar. Bugün duygusal bir filme gidip, hıçkıra hıçkıra ağlayın ve rahatlayın.

YAY

Bugün kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. Uyku ile alakalı problemleriniz olabilir. Eviniz ile alakalı kafanızı karıştıran her ne ise, konuyu bir an önce halletmelisiniz. Ani hareket ediyor, ani aksiyonlar alıyorsunuz. Bugün yine kafanıza koyduğunuzu yapıyorsunuz. Eski arkadaşlıklarınızda bazı huzursuzluklar yaşanabilir.

OĞLAK

Toplum içerisindeki imajınızı çok önemsiyorsunuz. Sırf insanlar sizinle ilgili ne düşünecek diye, hayatınızı hiç istemediğiniz dengeler üzerine kuramazsınız. Sözlerinizi biraz rahat bırakın. Sınırlarınızı biraz kaldırın. Gerekirse bugün , kendi sınırlarınızı kendiniz ihlal edin biraz. Bakın size ne kadar iyi gelecek.

KOVA

Sevgili Kova burçları maddi konulardaki dalgalanmalarınız devam ediyor. Kariyeriniz ile alakalı kaygılarınızı, en azından evinize döndüğünüzde dışarıda bırakmalısınız. Siz analitik insanlarsınız. Her konuyu mantığa oturtmaya çalışıyorsunuz. Ancak her zaman, mantıklı da olsa, her aklınızdan geçeni söylememenizde fayda var; özellikle de partnerinize.

BALIK

Bugün çok dalgınsınız. Ruh halinizi idare etmekte zorlanıyorsunuz. İçinize kapandığınız bir gün olabilir. Çok fazla iç sesinizi dinliyorsunuz. Madem bu kadar duygu dolusunuz. En azından bu tarafınızı bir hobiye, ya da size iyi gelecek bir aksiyona dönüştürebilirsiniz. Resim, müzik kurslarına katılabilir, bir blog yazmaya çalışabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();