6 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 6 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

6 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün bir yerlere gidebilir, bir seyehat planı yapabilirsiniz. Biraz sürekli bulunduğunuz ortamlar dışında bir yere gidebilirseniz, ruhsal olarak kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hiçbir şey yapamıyorsanız bile, bugün öğle arasında hiç gitmediğiniz bir yere gidip yemek yiyin. Yoğun iş temponuz devam ediyor.

BOĞA

Enerjiniz bugün ortalama seviyesinin altında seyredecek. Duygusal anlamda iniş-çıkışlar yaşayabilirsiniz. Kazalara açıksınız. Dikkatli olmanızda fayda var. Diş doktoru randevuları olan Boğa burçlarının, randevularını ertelemelerini öneririm. Konsantrasyonunuz dağılmaya müsait olduğu için fazla dikkat gerektiren işlerinizi ertelemenizde fayda var.

İKİZLER

İkizler burcu daha önce başlatmış olduğunuz ama tamamlanmamış bir konu ile alakalı bugün güzel gelişmeler olacak. Her ne kadar iş hayatınızda sizi zorlayan konular olsa da, gerçekleşecek küçük sürprizler keyfinizi yerine getirecek.  Bugün gökyüzünün size mesajı ; “ummadık taş baş yarar.” .Bu mesaj pozitif bir sonuç doğurabileceği gibi negatif bir sonuç da doğurabilir.

YENGEÇ

Yengeç burcu çalışmak istiyorsunuz ama çalışma kurallarını siz koyun istiyorsunuz. Kısıtlandığınız an çalıştığınız alandan kaçıp gitmek istiyorsunuz. Bir çok Yengeç burcu bu dönemlerde hamile kalabilirler. Eğer bebek planınız yoksa önlemlerinizi almalısınız. Bugün kandırılma ihtimaliniz olan bir gün. Her duyduğunuza hemen inanmayın.

ASLAN

Aslan burcu uzun bir aradan sonra 6 Ekim ’de ilişkiniz veya olmasını istediğiniz ilişki için adım atacak cesareti kendinizde bulacaksınız. Özgürlük arzunuz biraz durulmuş gözüküyor. Hayattan keyif alma işine biraz ara vermiştiniz ancak bugün özünüze dönüyorsunuz ve kendinizi mutlu etmek için gerekli aksiyonları alıyorsunuz.

BAŞAK

Söz gümüşse sükut altındır sevgili Başak burçları. Size zarar vereceğini düşündüğünüz konularda fazla konuşmamaya dikkat edin. Herkesin eşref saati vardır. İyi niyetle söylediğiniz bazı şeyler bile, bazen insanları rahatsız edebilir. Bugün ailenizi ziyaret etmek size çok iyi gelecek. Uzun bir aradan sonra kendinizi huzurlu hissedeceksiniz.

TERAZİ

Her aklınıza eseni yapamazsınız, her aklınıza eseni söyleyemezsiniz sevgili Terazi burçları. Bazı kısıtlamalar hepimizin hayatında var. Bir süredir biraz asi takılıyorsunuz, yavaş yavaş toparlanma vaktiniz geldi. 6 Ekim ‘de romantik anlamda pozitif etkiler devam ediyor. Bir çoğunuz bu etkileri hissetmeye başladınız bile. Hissetmeyen Terazi burçları da yakın bir zamanda hissetmeye başlayacaklar.

AKREP

Duygusal bir sıkışıklık yaşayabilirsiniz bugün. Çok da önemi olan konularda bile bir anda kendinizi ağlarken bulabilirsiniz. Bu sene biraz zorlandınız. Dolmuş olabilirsiniz, haklısınız. Eviniz ile akalı bir takım fiziksel sorunlar söz konusu olabilir. Su basması, çamaşır-bulaşık makinasının bozulması vb.  İşbirliklerinizi arttırabilirsiniz.

YAY

Özgür ruhunuza yakışır, özgür bir gün sizi bekliyor. Kafanıza göre davranacak ve sonunu hiç düşünmeyeceksiniz. Sonuç hayal ettiğiniz gibi olur mu bilinmez ama ruhunuz bu kadar sıkışık hissediyorsa yapacak bir şey yok. Aşk hayatınızda çok fazla çalkantı oluyor. Keskin sirke küpüne zarardır. Çok ani kararlar vermeyin.

OĞLAK

İç sesinizi bu kadar fazla dinlememelisiniz. Ne olacaksa zaten olacak. Tabi ki insan özgür iradesi olan, yaşamını şekillendirebilen bir varlık. Ancak karşısınıza çıkacak ihtimaller belli. Biraz rahat bırakın kendinizi. İnsanlardan beklentilerinizi minumuma indirmeye çalışın. Kimse sizin gibi olamaz bu dünyada. Siz Oğlak burçları özel insanlarsınız.

KOVA

Kova burçları yavaş yavaş, sağlam adımlarla hedeflerine yürümeye devam ediyorlar. Bugün arkadaşlarınıza karşı gereğinden fazla hassas olabilirsiniz. Yanlarında kendinizi iyi hissetmediğiniz insanlarla beraber olmak için bu kadar zorlamayın. Hümanist olduğunuzu biliyorum ama sizin de bir limitiniz var. Hislerinize güvenin.

BALIK

Sevgili Balık burçları, eğer kendi işinizi yapmıyorsanız, evde veya iş yerinizde standart bir rutininiz varsa, bunda korkacak da yıpranacak da bir şey yok. Bir çok insan sizin gibi. Bu kadar güçlü olduğunuz, hareket enerjinizin olduğu bir dönemde, işinize odaklanıp en iyisini yapmaya çalışmanız size çok fazla başarı getirebilecekken, yapmanız gereken en son şey duygularınıza odaklanmak.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();