6 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 6 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

6 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Kariyer hayatınızda dönüşüm var. Oldukça sosyalsiniz. Sevdikleriniz ve yakın arkadaşlarınız için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Aklınız, enerjiniz ve mutluluğunuz uzaklarda. Fiziksel olmasa bile fikirsel. İsteyen büyür, isteyen yol alır. İsteyen kalıplara sıkışmaz. Bilinçaltınızın sisli köşeleri neler söylüyorsa size, biraz kulak tıkayın. Yaralanıyorsunuz.

BOĞA

6 Aralık ‘da düne göre biraz daha iyi hissedeceksiniz kendinizi. İlişkinizdeki tüm zorlanmalara rağmen, yine kendinizi en iyi hissettiğiniz yer partnerinizin yanı olacak. Kariyer hayatınız çok önemli. Akış yüksek, rüzgar arkanızda. Yol sizi nereye götürüyorsa oraya doğru yol alın. Sakın inatlaşmayın.

İKİZLER

İkizler burcu olmanın dayanılmaz dönüşümü. Bu dönemi bekliyor muydunuz bilemiyorum. Nasıl da allak bullak oldu di mi her şey bir anda. İlişkilerdeki zorlanmalar, yeni gelenler, hayatınızdan çıkmak isteyenler. Sizin yok etmek istedikleriniz. Karman çorman biraz her şey. Dağılmamaya özen gösterin. Yapabileceğiniz en iyi şey akışta olmak.

YENGEÇ

Taş gibi oldunuz kendinizi sıka sıka. Siz de az kuralcı değilsiniz. Duygusal, rahat, biraz da saf gözükmeye çalışıyorsunuz, taktığınız maskeyi de kimse farketmiyor ama dışı seni içi beni durumundan da yoruldunuz. Siz doğası gereği fedakar ve özverili insanlarsınız. Arada dinlemeyi ve talep etmeyi bilmeniz gerekiyor. Bugün nacizane ödev vermek istiyorum size. “İstiyorum” diyeceksiniz.

ASLAN

İkili ilişkilerde yavaş yavaş herkes yoluna moduna girmeye başladınız. Bu çok güzel bir karar olabileceği gibi, kapıyı açıp “git” demek gibi de olabilir. Günün en karışığı sizlersiniz. Mayhoş bir gün olabilir. Kendinize dikkat edin ve geleceğe yönelik adımlar atmayın.

BAŞAK

Başak burcu değişik duygular içindesiniz. Başkaları için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Hizmet etmek, mutlu etmek… Eğer birilerine yardım ederseniz, sanki daha iyi hissedeceksiniz. Bir takım gönüllü projelere katılabilirsiniz. Geçmişte sizin yaşadıklarınızı başkaları da yaşamasın istiyorsunuz. Niyetleriniz çok güzel, çok ulvi. Harekete geçmeniz için hiçbir engel yok.

TERAZİ

İlişkilerdeki anlık değişimler ruh halinizin sık sık değişmesine sebep oluyor. Hayat enerjinizi ilişkiler üzerine odaklamış gibisiniz. İş yerinizde, günlük rutinlerinizde ipin ucu kaçmış durumda. Hiçbir işinizi doğru zamanda yetiştiremiyorsunuz. Bir şekilde odağınızı değiştirmeniz gerekiyor. İçinde müzik olan bir şeyler yapmayı deneyin.

AKREP

Yaşam enerjiniz sisli bir gün gibi. Sıklıkla önünüzü görmekte zorlanıyorsunuz. Kafanız karışık, karar vermekte güçlük çekiyorsunuz. Kandırılmaya, kaçmaya ve aldatmaya oldukça meğillisiniz. Bireysellikten kurtulmanız gerekiyor. Başkalarına yardım ederek, kendi çatınız altına almanız gerekiyor. Sizden destek bekleyenler var.

YAY

Yay burcu oldukça karışıksınız. Ne istediğinizi bilmiyorsunuz. Sürekli kafanıza göre yaşayamazsınız. Bir program yapmanız şart oldu. İnanılmaz dağınıklaştınız. Bugün ilk işiniz; bir yapılması gerekenler listesi hazırlamak olmalı. Venüs’ün para enerjisini kullanmalı, hazır eski bazı kaynak kapıları açılmışken, para biriktirmelisiniz.

OĞLAK

Özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Şu ara nerede huzurlu olduğunuzu anlayamıyor olabilirsiniz. Hatta belki her yer batıyordur size, sürekli kaçmak istiyorsunuzdur. Olabilir. Kuralsızlık hiç size göre değil. Belki bir şeyleri keşfetmeniz gerekiyordur. Belki de bir kere olsun, sizin de kalbinizin sesini dinlemeniz gerekiyordur.

KOVA

Kova burcu 6 Aralık duygusal bir gün. Kova burçları için son zamanlarda ne yazacağımı şaşırdım. “Gelecek” arzusu ile yanıp tutuşmaktan, “an”ı yaşayamıyorsunuz. Plansız, programsız, ne akışta, ne değil, garip bir haldesiniz. Bir yerlere gidiyor, bir şeyler peşinde koşuyorsunuz, hayırlısı. İsteyene, istediği mutlaka gelir.

BALIK

Günün teması kariyeriniz. Bu yönde gelişmeler, gündemler söz konusu. Nereden teklif alıyorsunuz, ne pozisyon iç baş vuruyorsunuz bilemiyorum. Ancak bu temada attığınız her top kaleyi bulacak. İlişkilerde, özellikle uzun süreli partnerlik ilişkileri ve evliliklerde, geçmişte açtığınız kuyulara düşebilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();