6 - 12 Şubat Çocuk Etkinlikleri

6 - 12 Şubat Çocuk Etkinlikleri. 6 Şubat- 12 Şubat 2017 Çocuk Etkinlikleri !Çocuklarınızla gidebileceğiniz keyifli etkinlikler listesi

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak bundan sonra haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşacağız.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

6 - 12 Şubat 2017 Çocuk Etkinlikleri

Tales Matematik Müzesi
İstanbul - Asya
Maltepe Park AVM
Türkiye’nin ilk ve tek; Avrupa’nın ise en kapsamlı matematik müzesi, 9 Şubat'a kadar Maltepe Park AVM'de küçük matematikçileri bekliyor. Her yaştan katılımcının keyifle matematiği keşfedeceği etkinliğe katılım ücretsiz.
Etkinlik Tarihi: 9 Şubat'a kadar
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.
Zumba Kids
İstanbul - Asya
Muzipo Kids Ziverbey
5 - 10 yaş arası çocuklar, 7 Şubat'ta Muzipo Kids Ziverbey'deki Zumba atölyesinde dans ve müzikle buluşuyor. Serkan Ersöz ile hem eğleniyor hem de Zumba'nın keyfine varıyor.
Etkinlik Tarihi: 7 Şubat
Yaş Grubu: 5 - 10
World of Dino
İstanbul - Avrupa
Özdilek Park
ÖzdilekPark İstanbul, 7 Şubat'a kadar dinozor temalı dünyaca ünlü ‘World Of Dino’ adlı sergiye ev sahipliği yaparak; minikleri hem eğlenmeye hem öğrenmeye hem de hayal güçlerini geliştirmeye davet ediyor.
Etkinlik Tarihi: 7 Şubat'a kadar
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

[column size=one_half position=last ]

Harika Kanatlar Müzikali
İstanbul - Asya
Kozyatağı Kültür Merkezi
TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı “Harika Kanatlar” müzikal sahne gösterisiyle çocuklarla buluşuyor. Ekranda yayınlanan çizgi filmin konusuna ve karakterlerine sadık kalınarak hazırlanan gösteri seyircilerini bekliyor.
Etkinlik Tarihi: 11 Şubat
Yaş Grubu: 2 +
Kurabiyem Benim Şeker Parem
İstanbul - Avrupa
Rahmi Koç Müzesi
"Kurabiyem Benim Şeker Parem" atölyesinde çocuklar, kurabiye sanatçısı Sümeyra Kaygısız ile birlikte hem kendilerine hem de sevdiklerine sürpriz kurabiyeler yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 11 Şubat
Yaş Grubu: 5 - 7
Keşif Serüveni
İstanbul - Avrupa
Zorlu Center
Minik ziyaretçiler Zorlu Center'da, Macellan’dan Kolomb’a, Pierre de Maricourt’dan, Marco Polo’ya ve Captain James Hook’a kadar tarihe damgasını vurmuş en önemli kaşiflerin serüvenlerini dinliyor ve dünyayı keşfediyor.
Etkinlik Tarihi: 12 Şubat'a kadar
Yaş Grubu: Yaş sınırı yoktur.

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.
Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();