5 Şubat 2017 Günlük Burç Yorumları

5 Şubat' ta ikizler burçlarının kafalarında tilkiler dolaşıyor. Özgürlüklerinin kısıtlandığını hissediyorlar. Terazi burçları ise kapı kapı dolaşıyorlar. Siz Pazar günü nasılsınız?

5 Şubat Günlük Burçlar 

KOÇ

Koç burcu bugün güzel bir Pazar geçirmenizi engelleyebilecek tek kişi sizlersiniz. Maalesef o kadar gergin ve enteresan bir şekilde sinirlisiniz ki neye sorun çıkarabileceğinizi bile çevreniz kestiremez halde. Herkes sizi alttan alıyor ama ne kadar daha devam edebilirler bilinmez. Her ne probleminiz var ise; içinize atmak yerine çözmeye çalışmalısınız.

BOĞA

5 Şubat' ta canınız kendinizden başka kimseyi düşünmek istemiyor. Hareket etmek, eğlenmek, dışarılarda olmak, arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsunuz. İnanılmaz bir bunalmışlık hissediyorsunuz. Kendi kendinizi kısıtladığınızın farkına varın. Kimse size özel kurallar koymuyor. İsterseniz her istediğinizi yapabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu kafanızın içinde bin tane tilki dolaşıyor ve hiçbirinin kuyruğu birbirine değmiyor. Düşünceler, kariyerinizle ilgili, düşünceler toplum önündeki imajınız ile ilgili, düşünceler partnerlik ilişkilerindeki sorunlar ile ilgili. Özgürlüğünüz kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz, normal. Ancak bu senaryoyu kendiniz yarattınız bunu da unutmamalısınız.

YENGEÇ

Normalde Yengeç burçları ilişkileri ile beslenen, evinde olmayı seven, üç beş sayılı insanla rahat rahat mutlu olabilen insanlardır. Ancak bugün ve bu dönem sosyalleşmek, olduğunuz hayatın dışında bir hayata doğru yönelmek istiyorsunuz. Siz her konuyu başlatabilecek insanlarsınız. Yanınıza sabit tutumlu bir arkadaşınızı alın ve ne yapmak istiyorsanız, başlayın.

ASLAN

Aslan burcu ruhunuz gidip geliyor. Duygusal değilsiniz ancak, ruh haliniz değişim içinde. Bir an hissettiğinizi diğer an hissedemiyorsunuz. Zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönem sizi bu karışıklıktan çıkarabilecek tek tema var; o da Aşk! Etrafınıza iyi bakın. Özellikle her gün beraber olduğunuz insanlara.

BAŞAK

5 Şubat' ta biraz hareket etmek, yeni şeyler keşfetmek ve farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Siz rutinlerinizi seversiniz ancak bugün biraz daha farklılaşmak istiyorsunuz. Açık havada yapılabilecek aktiviteler çok hoşunuza gidebilir. Bilinçaltınızdaki kodlamaların geleceğinizi şekillendirmesine izin vermeyin.

TERAZİ

Özellikle yakın çevrenizle olan konuşmalar ve diyaloglar ön planda olacaktır. Üst üste tartıştığınız veya sürekli konuşulan konulara dikkat etmeniz gerekiyor.Terazi burcu için maddi anlamda birtakım problemler ve gelişmeler söz konusu olabilir. Bu Pazar günü çok haraketlisiniz. Tüm gün dolaşabilir, kapı kapı gezebilirsiniz.

AKREP

Evlilikle alakalı bazı soru işaretleriniz veya istekleriniz olabilir. Aynı durum uzun ilişkileri olan Akrep burçları için de geçerli olacaktır. Çocuklarınız veya sevgiliniz için almak istediğiniz aksiyonlar var. Kendinizi ona/onlara karşı biraz gergin ve öfkeli bir tutum altında bulabilirsiniz. Mutlaka haklı olduğunuz taraflar var. Önce kendinizi iyileştirmeye çalışmalısınız.

YAY

Yay burcu için maddi anlamda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Pazar Pazar nereden olsun demeyin. Belki yarın olur. İhtimallere açık olun. Aile içindeki gerilim tırmanıyor. Ev ortamında çok gergin ve agresifsiniz. Bu durum, bugüne ait bir durum değil. Neden böyle öfkeli olduğunuzu anlamlandırmanız gerekiyor.

OĞLAK

Oğlak burçları kendilerini çok iyi hissediyorlar. Hem neşeleri yerinde hem de daha fazla topraklanmış durumdalar. Ayaklarınızın yere bastığını hissediyorsunuz. Özgüveniniz giderek yükseliyor ve her şekilde kendinizi ortaya koyabilecek, bir hışımda istediğinizi yok edebilecek gibi hissediyorsunuz. Çok güçlüsünüz. Kendinize yeni bir hayat kurabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu doğum günlerinizi kutladığımız bu dönemde, Güneş sizi aydınlatıyor. Her türlü girişim ve kendinize ait her konu için adım atabilirsiniz. Önde olmaktan, parlamaktan çekinmeyin. Maddi anlamda içinize attığınız, kendinizi yaraladığınız, özgüven kaybettiğiniz tüm detayları yeniden yapılandıracaksınız. Hayat enerjiniz yüksek ve dünyevi konularda başarılısınız.

BALIK

İletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olacaktır.5 şubat' ta sosyal çevrenizle zaman geçirmek, yeni ortamlara girmek hoşunuza gidecektir. Bulunduğunuz her yerde dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Evli Balık burçları için toparlanması gereken, geri dönüp analiz edilmesi gereken ve özellikle itina gerektiren konular var. Zaman ayırmaya çalışın.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();