5 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 5 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

5 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

İlişkiniz büyüyor. Şans gezegeni Jüpiter ilişkinizin üzerinden geçiyor. Ancak siz pek de istediğinizi alamamış gibisiniz. Uzaklaşma isteğiniz tam gaz devam ediyor. Size yeni bir kan lazım. Koç burçları hayatın monotonluğuna kapıldıklarında hızlıca sıkılırlar ve siz epey uzun süredir aynı monotonluktasınız. Bir eğitim ve orada tanışacağınız yeni insanlar size iyi gelebilirler.

BOĞA

Bir çok Boğa burcu gerçekten hayatının en zor dönemlerini geçiriyor olabilir. Bir çok Boğa burcu da hiç elde etmediği kadar kaynak elde ediyor olabilir. Açık olmayan düşmanlarınız var. Çevrenizde çok insan var ama hangisi gerçek dostunuz. İnsanlar neden sizin yanınızda olmak istiyor? Peki her şart her koşulda yıllardır yanınızda olanlar kimler? Bunu düşünün.

İKİZLER

İkili ilişkilerdeki gerilim giderek artıyor. Aldığınız haberler pek de hoşunuza gitmiyor. Bir karar almak için, özellikle sizlerin 9 Ocak’ı beklemesi gerekiyor. Öfke ile kalkan zarar ile oturur, unutmayın. Kariyer hayatınızda ileriyi görmekte zorlanabilirsiniz. Vazgeçmeyin.

YENGEÇ

Romantik ilişkiler, ikili ilişkiler ve evlilikler küllerinden doğma, bitme ve yıkılma evreleri geçiriyorlar. Her doğan güneş, her yeni doğan hikaye iyi sonuçlar getirmiyor. Önemli olan sizin ne istediğiniz. Aileniz genişlerken dengeleri kurmak sizin elinizde. Siz tatlı dilinizle her şeyi halledebilirsiniz.

ASLAN

Partnerinizden alacağınız haberler hoşunuza gitmiyor. Bir çok Aslan burcunun eski sevgilileri geri dönmekte olabilir. Geri dönmek ve dönmemek sizin kararınız. Ancak karar vermek için Merkür gerilemesinin sona ermesini beklemeniz daha doğru olacaktır. Sizin için bu yıl yeni bir aşk var. Bunu da aklınızdan çıkartmayın.

BAŞAK

Başak burcu maddi anlamdaki şansınız hala devam ediyor. Bunu değerlendirmeye, akarken doldurmaya çalışmalısınız. Özellikle ortaklı işlere önem vermelisiniz. Günleriniz güzelleşti. Eskisi gibi değilsiniz. Daha mutlusunuz. Başkaları ve aileniz için bir şeyler yapmaktan mutlusunuz. 5 Ocak sizin biraz daha duygusal bir gün olabilir.

TERAZİ

Kendinizi işinize kaptırıp, tüm işlerinizi bir çırpıda bitirebilirseniz kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. 5 Ocak sizin için diğer günlere göre biraz daha fazla çalışma odaklı geçecektir. Romantik anlamdaki kıpırtıları hissediyor olmalısınız. Hayat enerjinize iyi gelecek her ne varsa bu dönem düşünmeden atlayabilirsiniz.

AKREP

Maddi anlamda alacağınız haberler sizi pek de rahatlatmıyor. Ancak Merkür gerilemesinin 9 Ocak’ta sona ermesi ile beraber gelecek haberlerden oldukça memnun kalacaksınız. Canınız sıkkın olabilir. Son dönemde çok hızlı duygu değişimleri yaşıyorsunuz. Enerjinizi bir şekilde dengelemeniz gerekiyor. Uzun süredir spor yapmayan Akrep burçlarını spora davet ediyorum.

YAY

Kendinizle olan diyaloglarınız size iyi geliyor. Biraz sorgulama döneminde olsanız da, iç hesaplaşmanızın sonucu sizi başarıya ulaştıracaktır. Maddi anlamda ya zirveye ya da dibe gidiyor olabilirsiniz. İki ihtimal için de dikkatli olmak gerekiyor. Hislerinizin, duygularınızın sürekli değişkenlik göstermesi, zaman zaman sizi de yoruyor.

OĞLAK

Sizin için çal-çene bir gün olacaktır. Kısa kısa ama çok fazla konuşmak zorunda kalacaksınız. Sanki bir karşılama kürsüsüne oturtulmuş herkese “merhaba” der gibisiniz. Kariyeriniz, toplumdaki imajınız büyümeye devam ediyor. Bu konuda şans bugün de sizinle beraber. Hiçbir şey yapmadığınız halde alkışlanabilirsiniz.

KOVA

Kova burcu iyi işler yaptığınız anda maddi anlamda tedirginlikleriniz var. İçinizde bu korkuyu büyütmeyin. Siz çalışmaya devam edin, para sadece bir araç. Doğru yoldasınız. Bunu uzun süredir tekrarlıyorum. Sürekli düşünerek korkularınızı kendinize çekersiniz. Siz ne yaparsanız yapın, gökyüzü arkanızda.

BALIK

Belki tam anlamı ile istediğinizi alamıyorsunuz ancak kariyer hayatınızdaki gelişmeler size iyi geliyor. Maddi anlamda ani kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Hızlı kazanıyor, hızlı harcıyorsunuz. Bir an önce kendinizi şifalandırmanız gerekiyor. Kendi hatalarınızı kabul etmelisiniz. Neden başınıza hep aynı şeylerin geldiğini düşündünüz  mü?

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();