5 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

İkizler burçları maddi anlamda yeni atılımlar yapabilirler. Statik Kova burçları ise inişli çıkışlı gelir dengelerinden mutsuzlar. Siz 5 Nisan ‘da  nasılsınız?

5 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Sürekli bir değişim ihtiyacında olmanız gayet normal. Duygusal anlamda parlamalara müsaitsiniz. Özellikle ailevi konularda taşma noktasına gelmiş olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız gerekiyor. Maddi anlamda yeni atılımlar yapabilirsiniz.

BOĞA

Kendi kendinizde tartışıyor, yarışıyor olmanızın, hedefleriniz doğrultusunda anlamı olabilir de, hiçbir anlamı olmayabilir de. Eğer bir amaç için kendinizle yarışıyorsanız ne ala, ama kendinizi boşu boşuna yıpratıyorsanız, yapmayın. Güzel düşüncelerinizi, pozitif enerjinizi besleyin.

İKİZLER

5 Nisan ‘da maddi anlamda duygusal atılımlar gösterebilirsiniz. Belki öne çıkmak, belki kazanan olmak isteyebilirsiniz. İşlerin yolunda gittiğini biliyorsunuz. Şimdi gerekli çevreyi edinmeniz gerekiyor. Özellikle iletişim konusunda başarılı olduğunuz isimleri dikkate almalısınız.

YENGEÇ

İşler yavaş yavaş yoluna girmeye başladı. Özel anlamda kariyer hayatınızı inceleme altına aldınız. Artık belki de gerçekten ne istediğinizi biliyorsunuzdur. Alacağınız haberler hoşunuza gidecek. Ayaklarınız daha sağlam yere basacak. Arkadaşlıklarda sakin olmakta fayda var.

ASLAN

Aslan burcu her türlü iletişim ve yeniden buluşmalar için enerjiniz var. Biraz değişiklik istiyorsunuz hayatınızda. Son derece normal. Ancak değişiklik kendi kendine gelmeyebilir. Sizin de çaba göstermeniz, kendinize yeni hobi ve eğlence alanları yaratmanız gerekiyor.

BAŞAK

5 Nisan ‘da arkadaşlarınızla beraber olmak, biraz değişik sosyal ortamlarda bulunmak, belki bu ortamlarda biraz da öne çıkmak isteyeceksiniz. Sosyal olun bugün. Gezin tozun. Çalışıyorsanız, iş çıkışına program yapın. Dosdoğru eve gitmeyin.

TERAZİ

İş hayatınızda parlayan yıldız olmak için çaba gösteriyorsunuz. Son zamanlarda yeterince öne çıkmayı başardınız. Herkes bir şekilde sizi fark ediyor. Ancak bu konuda çok da baskın olup çevrenizi rahatsız etmeyin. Zaman zaman çalışma arkadaşlarınıza da, kendilerini ortaya çıkarmaları için zemin hazırlayın, fırsat tanıyın.

AKREP

İş hayatınıza önemli bir mesai harcıyorsunuz. Zaman zaman işten çıktığınızda bile iş konuşuyorsunuz. Son derece stratejik ilerlemenize rağmen bu dönem bazı hareketleriniz çok yersiz oldu. Özellikle yıldırım hızında aldığınız kararlar pek de başarılı sonuç vermeyebilirler. Maddi anlamda kendinize kural koymayı bilmelisiniz.

YAY

Hareket kabiliyetiniz artıyor. İşiniz konusunda daha fazla çaba göstermeye başlayacaksınız. Ruhsal anlamda sizin için zorlu bir gün olabilir. Keyfiniz pek yerinde olmayabilir. İçinizde kalmayı, kabuğunuzda yaşamayı tercih edebilirsiniz. Ailenize zaman ayırmaya çalışın. Sizinle zaman geçirmek istiyorlar.

OĞLAK

Evinize ayırdığınız zamandan memnunsunuz. Evinizle ilgili bazı konularda değişiklikler yapma ihtiyacındasınız. Partnerlik ilişkilerinde, tutku alevlenebilir veya enerji negatif bir şekilde tartışmalar üzerine yönelebilir. Enerjinizi yönetmeyi başarabilirsiniz. Özellikle iş hayatınızda yoğunluk ve şans sizinle.

KOVA

Kova burcu maddi anlamda anlık gelişmeler oluyor. Bazen pozitif ve bazen negatif. Statik bir insan olarak bu istikrarsızlık sizi yoruyor olabilir. Değişimin tadını çıkarmaya çalışın. İş hayatınızda öne çıkmak, insanların sizi fark etmesini sağlamak istiyorsunuz. Sınırları korumakta çok zorlanıyorsunuz.

BALIK

Maddi anlamda kendinizi daha sağlam hissediyorsunuz. Bu konuda alacağınız pozitif haberler de söz konusu. Kendinizi de genel anlamda daha enerjetik, değişime açık ve pozitif hissediyorsunuz. Kafanızda soru işaretleri olabilir. Kaybetmeye çok meyillisiniz. Eğer kaybetme ihtimaliniz olan konular veya insanlar varsa, üzerlerine düşmelisiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();