5 Mayıs 2017 Günlük Burç Yorumları

Aslan burçları terfi ederken Oğlak burçları duygusal anlamda günü kotarmakta zorlanıyorlar. Kısa haftanın son çalışma günü 5 Mayıs ‘ta sizin burcunuzu neler bekliyor?

5 Mayıs Günlük Burçlar

KOÇ

Kazanç kapılarınızın açık olduğu bir gün olacaktır. Kendinize olan güveniniz de tam. Elinizi neye atsanız başarı ile tamamlayabileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle mesafeli ilişkileri yurt dışı eğitimleri, seyahatleri konusunda bir takı problemler söz konusu olabilir. Uzun mesafeli yolculuklarda kazalara dikkat.

BOĞA

5 Mayıs ‘ta aşk hayatınız yavaş yavaş hareketleniyor. Bazı Boğa burçları müjdeli haberler alabilirler. Özellikle ailenize yeni üyeler katılıyor olabilir. Derin ilişkilerde güven sarsan durumlar yaşanabilir. İş hayatınızla ilgili, kariyeriniz ile alakalı konularda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER

İkili ilişkilerdeki problemler ya dönüşmek zorunda ya da ilişkilere son verilmek zorunda. Artık bir eşiğe geldiniz. Ya dönüşecek, karşı tarafın isteklerine ve ihtiyaçlarına empati duyacak, sağlam, kemikleşmiş ilişkinize devam edeceksiniz ya da artık bu diyardan gidecek, herkesi kendi özgürlük alanına salıvereceksiniz.

YENGEÇ

Kim iyi kim kötü, kim sizi destekliyor kim arkanızdan iş çeviriyor hepsini farkındasınız. Yeni yollara kimlerle devam edebileceğinizi biliyorsunuz. İletişim konusunda biraz daha girişken olmanıza rağmen, iletişimi bir mücadele aracına çeviriyorsunuz. Maddi anlamda kullanılmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

ASLAN

Aslan burcu eğitim hayatınız, yurt dışı ve mesafeli ilişkileriniz için ikinci bir şans yakalamış durumdasınız. Daha önce kullanamadığınız bu şansınızı şimdi değerlendirmeniz gerekiyor. Özellikle birçok Aslan burcu için terfi haberleri gelmeye başladı. Diğer bir kısım ise iş değişikliklerine gidiyorlar.

BAŞAK

5 Mayıs ‘ta ikili ilişkilerde iyileşmeleri tamamladınız ve şimdi güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Sorunlar çözüldüğüne göre bir sonraki basamaklar için adımlar atılabilir. Ailenizin desteği arkanızda olmasına rağmen, yaşadığınız fikir çatışmaları sizi rahatsız ediyor.

TERAZİ

5 Mayıs ‘ta yeni bir ilişkiye kapılarınız açık. Ancak maalesef uzun süreli ilişkilerde tutunamıyorsunuz. İstekleriniz anı anına değiştiği için, bugün hayatınızda olan kişi yarın yer bulamıyor. Ne istediğiniz konusunda kafa karışıklıklarınız var. Daha da önemlisi; doğru insanın asla sizi bulmayacağı yönünde inançlarınız var. Bu kalıpları bir an önce değiştirmelisiniz.

AKREP

Günlük hayatın sürekli değişen hali sizi yoruyor olsa da sonunda dalgalı denizde yüzmeye de alıştınız. Bir şekilde bulunduğunuz her alanda kendi gizli dünyanızı yaratıyorsunuz. Yaratabilmeyi başarıyorsunuz. İlişkilerdeki dengeyi korumak için biraz daha sakin, istekleriniz konusunda biraz daha çoklu düşünme yetisi ile hareket etmeniz gerekiyor.

YAY

Dönüşmek zorunda olan konularda, rüzgâra karşı kürek çekmeye çalışmak yerine, hayatın neden sizi bu aşamaya getirdiğini, neden bu kadar zorladığını, bu eşiğe neden geldiğinizi düşünmek daha çok işinize yarayacaktır. Olması gereken, gerçekleşmesi gereken zaten gerçekleşecek. Bu süreçte siz daha az yara almaya çalışmalısınız.

OĞLAK

Oğlak burcu duygusal anlamda zorlu bir gün olacaktır. Sürekli neyin doğru neyin yanlış neyin işe yarar neyin olmadığı yönünde düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Şu an nasıl olsa para kazanıyorum ya da kaynakların iyi diyerek geleceğinizden çalmamalısınız.

KOVA

Kova burcu sürekli dalgalı bir denizde kürek çekmekten, mücadele etmekten sıkıldınız. Siz de yuvanızda topraklanmak, kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz. İlişkilerdeki ayıklanma süreçleri, duygusal beklentiler, arkadaş ilişkilerinizdeki problemler derken, bugün dünya üstünüze üstünüze geliyor olabilir.

BALIK

Dünya etrafınızda, hatta ay ve diğer gezegenler bile etrafınızda dönüyor. Herkese uydunuz muamelesi yapamazsınız diyeceğim ama faydası olmayacak. Bu güzel zamanların tadını çıkartın. Sonrasında üzülmemek içinse durumu fazla abartmayın. Her yükselişin bir düşüşü olması da olasıdır.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();