5 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 5 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

5 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Uzaktaki bir insanın hayatında çok majör değişimler oluyor ve siz duygusal anlamda bu duruma kanalize olmuş haldesiniz. Mars’ın tehlikeli gücü etrafınızı sarmış durumda. Derin duygular beslemekte son derece haklısınız. Yine de bugün, 5 Kasım Cumartesi, dinlenmeye ve hayattan alabildiğiniz kadar keyif almaya çalışmalısınız.

BOĞA

Boğa burcu oldukça aktif olacağınız bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Kendinizden çok başkalarını düşünüyorsunuz. Artık bu sizin sıradan bir rutininiz haline geldi. Başkalarını düşünüyor olmanız takdire şayan olmasına rağmen, kendi ihtiyaçlarınızı görmezden gelmeniz pek değil. Bir durup nefes alın, en azından bugün.

İKİZLER

Aşk siyaset değildir sevgili İkizler burçları. Aşkta denge de pek yoktur. Siz duygularınıza hayatın içerisinden herhangi bir konuya bakar gibi bakamazsınız. Politik olamazsınız. Bir gönülde iki insan zor olur. Daha da yazabilirim bu temalarda. Gökyüzü size bir şeyler söylemek istiyor bu konularda. Dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ

Yengeç burcu, 5 Kasım ‘da derin duygular besliyorsunuz. Duygusal anlamda hem değişimler yaşıyorsunuz hem de kurduğunuz derin bağa alışmaya çalışıyorsunuz. Partnerlik ilişkileri ve çocuklarınız neredeyse tüm gününüzü domine ediyorlar. Günlük hayat, tüm zorlamalarına rağmen farklı bir anlam kazanmaya başlıyor.

ASLAN

Maddi anlamda geçmişten gelen bazı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Çok fazla konuşmak, derdinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Aileniz ile ilgili konularda pozitif gelişmeler söz konusu. Aşk hayatınız hala inişli çıkışlı devam ediyor. Bugün özellikle hareket etmek ve kendiniz ile alakalı konuları bitirmek istiyorsunuz. Kesici aletlerden uzak durmalısınız.

BAŞAK

Her şey yolunda sevgili Başak burcu. İnanılmaz dengede ve pozitifsiniz. Maddi anlamda bir destek alacaksınız. İletişim konusunda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama vermek istediğiniz mesajı da veriyorsunuz. Aile büyüklerinizden biri yanınızda ve bu güç size çok çok iyi geliyor. Kendinizi yuvanızda güvende hissedeceksiniz.

TERAZİ

Terazi burcu duygularında majör değişiklikler olabilir. Çok sevdiğiniz birinden bu Cumartesi günü pat diye nefret eder hale gelebilirsiniz. Ya da tam tersi hiç hoşlanmadığınız birine bir anda aşık olabilirsiniz. Maddi anlamda birikim yapıyorsunuz. Hala yapamadıysanız yapmaya başlıyorsunuz. Sözlerinize çok dikkat etmelisiniz.

AKREP

Kendi dünyanızla iletişime geçiyorsunuz. Başkalarının sizi anlıyor olması bir yana, siz artık kendinizi anlama düzeyine geçiyorsunuz. Bu durum, bir bir kendi ihtiyaçlarınıza cevap vermenizi sağlıyor. Derin duygusal iletişim beklentisi içerisindesiniz. Konuşmak yerine siz konuşmadan birileri, özellikle de sevdikleriniz sizi anlasın istiyorsunuz.

YAY

Yay burçları için karışık bir hafta sonu ve karışık bir Cumartesi günü olabilir. İşler istediğiniz gibi gitmemekle beraber, belli bir düzene sokmakta güçlük çekebilirsiniz. Özellikle ilk üç evinizin yoğunluğu, egosal sıkıntılar yaşayabileceğinizi işaret ediyor. 5 Kasım ‘da uyanmakta güçlük çekebilir, uykunuzu alamadığınızı hissedebilirsiniz.

OĞLAK

Güçlü ve kendinizden emin olduğunuz bir gün olacak. Özgüveniniz yerinde ve ne yaptığınızın ne yapacağınızın da pek önemi yok. İç huzurunuz yerinde olunca sizin için yer mekan farketmiyor. Güzel şeylerden bahsedecek, güzel sohbetler edeceksiniz. Çevrenizle olan bağlarınızı güçlendiriyorsunuz.

KOVA

Cumartesiymiş pazarmış hafta sonuymuş sizin için hiç farketmiyor. Bu dönemde  Satürnyen tarafınız ağır basıyor. Asker gibi yolunuzda ilerliyorsunuz. Hedefe kitlenmiş vaziyettesiniz. Güne ait ne planınız varsa hepsini gerçekleştiriyorsunuz. Tek probleminiz çok fazla düşünmek.

Kova burcu için günün mottosu:

Eğer inanıyorsanız, her şey mümkündür!

BALIK

Gelecekteki meseleleri çözmekle uğraşıyorsunuz. Hayaller, istekleriniz… Peki bugünü kim şifalandıracak? Bugünün problemlerini kim çözecek? Biraz tatil mi yapsanız? Zaten tatil demeyin. Uzaklaşmaktan, 1-2 gün bir yerlere kaçmaktan bahsediyorum. “Kaçmak” dedim ve sizi tavladım zaten.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();