5 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 5 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

5 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

İşlerinizin yoğunluğu ve iş yerindeki stress sebebi ile hayatın tadını çıkartmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinize ayırdığınız planlı zamanlar, uzayan iş saatleriniz sebebi ile ertelenmek zorunda kalabilir. Ne olursa olsun bu akşam dışarıya çıkmalısınız. Sizi çok mutlu edecek olaylar yaşayacaksınız.

BOĞA

Bazen partnerinize kafanızı takıyorsunuz ve onunla ilgili olan konular dışında hiçbir konuyu gözünüz görmüyor. Bugün de partnerinizle kör olduğunuz günlerden biri olacak. İkili ilişkilerdeki sorunları rahatlıkla dengeye oturtabileceğiniz bir gün olacak. Bugün işyerinizde kendinizi diken üstünde oturuyor gibi hissedebilirsiniz.

İKİZLER

Aşk hayatınızdaki git-geller bugün de tüm hızı ile devam ediyor.  Pazartesi demek, siz işinizdesiniz ve ışıl ışılsınız demek. Bugünlerde uzun soluklu ilişkiler kurmakta zorlanan İkizler burçları için sürprizli bir Pazartesi akşamı olabilir. Bugün iş yerinizde özellikle önemli anlaşmalara imza atarken çok dikkatli olmalısınız.

YENGEÇ

Bugün Yengeç burçlarının telefon trafiği oldukça yoğun olacak. Sonuca bağlanmayan telefon konuşmaları, e-mailler canınızı sıkabilirler. Yine de tatlı dilinizden ve pratik çözümlerinizden kimse kaçamayacak. Sadece bugün evinize döndüğünüzde biraz susmak isteyeceksiniz. Çok yoğun ve yorucu bir gün geçireceksiniz ama unutmayın buna değecek.

ASLAN

Bugün Aslan burçları iletişim konusunda pek başarılı gözükmüyorlar. Önemli yazışmaları ve telefon konuşmalarını ertelemenizde fayda var. İşleri dengelemek, yoluna koymak isterken hepten kaybedebilirsiniz. Bugün ilişkinizdeki problemler bir nebze olsun çözüme daha yatkınlar. Ancak uzun soluklu bir barış yine imzalanamayacakmış gibi gözüküyor.

BAŞAK

Beklenmedik dış etkenler, maddi anlamda kaygılanmanıza sebep olabilirler. Ancak hala paranızın kontrolü sizin elinizde ve güzel kazançlar elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Endişelerinizi bir kenara bırakmalı ve motivasyon kaybetmeden çalışmaya devam etmelisiniz. Evdeki tadilatlarınız devam ediyor ancak bugün büyük bir kısmını halletmiş olacaksınız.

TERAZİ

Bugün her konuyu aynı anda çözmeye çalışmanız sizi zorlayacak gibi gözüküyor. İletişim kanallarında yaşanacak aksaklıklar da iç gerginliğinizi arttıracak. Bir an önce işleri planladığınız hale getirmeye çalışıyorsunuz ancak bu Pazartesi günü size yetmeyebilir. Bir süredir romantik bir etkileşim yaşadığınız kişi ile alakalı beklenmedik bir şey yaşayabilirsiniz.

AKREP

Bugün her ne kadar iç huzursuzluklarınızı dengede tutmaya, herkesle iyi anlaşmaya çalışsanız da, maalesef iş yerinizdeki ani değişiklikler buna izin vermeyecekler. Bu dönem kendinizi arkadaşlarınızla beraberken çok iyi hissediyorsunuz ve bugünü de onlarla değenlendirmek isteyeceksiniz. Paranızı dikkatli harcamalısınız.

YAY

Zorlu bir haftanın ardından yeniden bir hafta başlıyor. Bir o kadar zorlu bir Pazartesi. Dayanın zorlu etkiler giderek azalıyor. Geçtiğimiz hafta size çok şey öğretti. Epey deneyim kazandınız. Şimdi dinlenme vakti. Mesai saatinin bitmesi ile beraber, kendinizi nereye atacağınızı bilemeyeceksiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

OĞLAK

Bilginin gücünü de arkanıza aldınız. Bu Pazartesi kimse size “dur” diyemeyecek. Her ne kadar kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün olsa da, iş yerinizde kazandığınız zaferler her sorununuzu unutturacak. Her şeyi kafanıza bu kadar takmayın. B planı yapmak tabi ki de güzel ama sürekli en kötüsünü düşünerek yaşayamazsınız.

KOVA

Bugün biraz fevrisiniz. Lütfen kelimelerinizi daha dikkatli seçin. Sizin aslında kimseyi incetmek istemediğinizi herkes biliyor. Özellikle altınızda çalışan veya yönettiğiniz insanlarla aranızdaki diyolog, kısa vadede olmasa da, uzun vadede kazançlarınızı etkileyecek. Arkadaşlarınızla dertlerinizi paylaşmak isterken, onları da dinlemeye özen gösterin.

BALIK

En azından bugünlük şu ilişkilerdeki durumlarınızı kategorize etmekten vazgeçin. Ortaklı kazançlarınız ile alakalı sürpriz gelir ve gider durumları söz konusu olabilir. Kendinizi iyileştirebilecek, kendi sorunlarınıza çözüm bulabilecek gücünüz var. En iyi yaptığınız şeyi yapın. Bugün biraz hayal kurun sevgili Balık burçları.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();