5 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 5 Ekim 2016 Günlük Burç Yorumları

5 Ekim Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu 5 Ekim ‘de yaptığınız her şeyden sıkılıp, başka şeyler denemek isteyebilirsiniz. Özellikle özgürlüğünüzün kısıtlandığı, kontrol edilmeye çalışıldığınız hissine kapılabilirsiniz. Kurumsal hayatta çalışan Koç burçları kendi işlerini kurmak üzere karar alabilirler. İş çıkışı eve gitmek istemeyebilir, özgür olduğunuzu hissettiğiniz anların tadını çıkarabilirsiniz.

BOĞA

Partnerinizle olan ilişkinizi fazla kurcalamak, güzelleşsin, derinleşsin diye fazla soru sormak, ilişkinizi ileri bir noktaya getirmeyeceği gibi, her ikinizde de hapsolma duygusu yaratıyor. Bugünü ayrı değerlendirebilirsiniz. Her ikiniz de arkadaşlarınıza zaman ayırabilirsiniz. Seviyorsunuz biliyorum ama bunu göstermenin başka yolları da var.

İKİZLER

İkizler burcu iş hayatınızda geçmiş sorunlardan kurtulup, özgürleşmek ve kendi kararlarınızı uygulamaya koymak istiyorsunuz. 5 Ekim ‘de kendinizi başka bir dünyadan gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Verdiğiniz fikirler etrafınızdakileri şaşırtabilir. Bugün romantik anlamda etkileşim kurabileceğiniz, yeni bir insan hayatınıza girebilir.

YENGEÇ

Bazı Yengeç burçları, hayat enerjilerinin çocukları sebebi ile azaldığını, bazı Yengeç burçları ise partnerlerinin kendilerini çok kısıtladığını düşünebilirler. Özgürleşme teması bugün tüm burçlarda var merak etmeyin. Yalnız değilsiniz. İş hayatınızda, günlük hayatınızda tüm zorlanmalara rağmen aksiyon gücünüz var.

ASLAN

İki günlük ev kuşu halinizden sonra bugün kendinizi dışarı atmak isteyebilirsiniz. Ev üstünüze üstünüze gelebilir. Evde aynı şeyleri yapmaktan sıkılabilir, ev içinde farklı bir şeyler yapmayı deneyebilirsiniz. Bugün siz Aslan burçları için tam anlamı ile evde güzel bir film izleme günü.

BAŞAK

Başak burcu 5 Ekim ‘de konuşmak konuşmak konuşmak isteyeceksiniz. İletişim kurma isteğiniz sizi bile şaşırtabilir. Özellikle yeni fikirlerinizi ve inandığınız konuları etrafınıza aktarmak istiyorsunuz. Öğretmenlik yapan Başak burçları için sürprizler söz konusu olabilir. İş hayatınızda disiplin yakalamakta zorlanıyorsunuz. Biraz toparlanmanızda fayda var.

TERAZİ

Fikir satan, kreatif işlerle uğraşan Terazi burçları için, maddi kaynaklara ulaşma açısından oldukça pozitif bir gün. Verdiğiniz fikirler satın alınabilir. Tekrarlamış olabilirim. Terazi burçlarının aşk hayatında yeni bir sayfa açılıyor. Bugün yarın veya yakın bir zamanda içerisinde bir çok bekar Terazi burcu köklü bir partnerlik ilişkisine adım atacaklar.

AKREP

5 Ekim ‘de Akrep burçları , aile hayatlarında fikir çatışmaları yaşayabilirler. Bazı konuları ütopik, sanki asla gerçekleşmeyecek bir ihtimali değerlendiriyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Maddi anlamda bugün harcamalara biraz dikkat etmek gerekiyor. Sadece ihtiyacınız olan şeylere para harcayın.

YAY

Yay burçları bu dönem kısıtlanmış ve köşeye sıkışmış hissedebilirler. Yönetilmekten veya yönetilmeye çalışılmanızdan hiç hoşlanmıyorsunuz. İşlerinizi büyütmek için fırsatınız varken, gücünüzü doğru kullanmalısınız. Hayal bile edemeyecğiniz sürpriz bir haber alabilirsiniz.

OĞLAK

Oğlak burcu 5 Ekim ‘de marjinal bir kaynaktan elde edeceğiniz bir gelir, sizi oldukça şaşırtabilir. İletişim kurmakta güçlük çektiğiniz insanlarla bugün biraz daha anlaşma noktasına gelebilirsiniz. Bir çok Oğlak burcu bu dönemlerde yer değiştirebilir, seyehat edebilir ve taşınabilirler.

KOVA

Hayal diye tabir ettiğiniz bazı konular gerçek olmaya başlıyor. Bugün kendinizi yaptığınız iş konusunda oldukça özgür ve mutlu hissedeceksiniz. Kariyer hayatınız olumlu gelişmelere gebe. Etrafınızdaki insanlardan, özellikle yakın arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmemelisiniz. Biraz destek işlerin akışını hızlandıracaktır.

BALIK

Hayatını zaten kafasına göre yaşayan bir insansınız. Ancak fikirsel anlamda da sıkıştırılmaya başladığınızda sorunlar çıkıyor. Birilerinin gelip hayallerinize, düşüncelerinize, planlarınıza “bu olmaz” demesi hiç hoşunuza gitmiyor. Kafanıza koyduğunuzu yapabilecek bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki insanların ne dediğinin şu anda bir önemi yok.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();