5 Aralık 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 5 Aralık  2016 Günlük Burç Yorumları

5 Aralık Günlük Burçlar

KOÇ

Koç burcu bazı arkadaşlarınıza isyan ediyorsunuz. Yanınızda olması gereken zamanlarda yoklar. Desteklerine ihtiyacınız var. Kötü gün dostları ile iyi gün dostlarını birbirinden ayırmanız gerekiyor. Belki bazı insanlara harcadığınız vakitlerin ne kadar boşuna olduğunu anlayacaksınız. İş değiştirme kararı alabilirsiniz.

BOĞA

Haftaya oldukça yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. Yapacak çok işiniz var. Dengeyi bulmuş gözüküyorsunuz. Artık bir yapılacaklar listeniz var gibi. Çalışmaya ve özellikle çevreniz için çalışmaya müsait bir gündesiniz. Kararlarınızı uygulamaktan çekinmemelisiniz. Sonuçlarının kötü olacağını düşünseniz bile, sizin karararınız, sizin kurallarınız.

İKİZLER

İkizler burcu 5 Aralık ‘da kafanız karışık. Komplo teorileri ürettiğiniz gibi, işin en kötüsünü de düşünmeye meğillisiniz. Etrafınızdaki insanlardan şüpheleniyorsunuz. Derinden adımlar atmaya başladınız. Yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Sadece fiziksel değil, fikirsel yolculuklar için de uygun bir gündesiniz.

YENGEÇ

5 Aralık , haftanın ilk günü. Haftanın ne kadar sert geçeceğinin habercisi olma niteliğinde. Çok çalışmak zorunda kalıyorsunuz. Uzun süredir hiç bu kadar yoğun olmamıştınız. Geleceğinizi planlayacak, bir sonraki gün yapacaklarınızı düşünecek vaktiniz bile yok. Bu hafta en çok siz çalışacaksınız. Belki bu çalışkanlığınız güzel sürprizlere sebep olabilir.

ASLAN

Aslan burcu siz hayatı ne kadar darlarsanız, hayat da sizi o kadar darlayacaktır. Zorlandığınızı kabul edin, ama kendinize fazladan yük bindirmeyin. Hiçbir şey aynı kalmıyor, zamanla değişiyor. Bunu en rahat anlayabileceğiniz dönemdesiniz. Güçlüsünüz ama yıkılan düzenleriniz var. Bazı birliktelikler size çok iyi gelecek. Uzun süreli beraberliklerinize sarılmanız gerekiyor.

BAŞAK

Hiç uyanmak istemediniz, hiç işe gitmek istemediniz. Daha özgür olmak istiyorsunuz. Bugün bir kaçma duygunuz var. Aldığınız gıdalara dikkat edin. Evinizde kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Hiç evden çıkmadan yaşayabilir gibi hissediyorsunuz kendinizi. Ama emin olun çalışarak daha iyi olacaksınız.

TERAZİ

Romantik anlamda çok garip şeyler hissediyorsunuz. Marjinal bir şeyler yaşıyor olabilirsiniz. Beklenmedik biri ile beklenmedik şeyler yaşıyor olabilirsiniz. Her zamanki halinizden çok farklı davranıyor olabilirsiniz. Herkesten soğumuş ve uzaklaşmış da olabilirsiniz. Duygusal bir isyan günündesiniz özetle.

AKREP

Akrep burcu eviniz ve aileniz konusunda garip şeyler hissediyorsunuz. Biraz isyankarsınız. Hoşunuza gitmeyen durumlar var. Kendinizi daha özgür hissetmek istiyorsunuz. Evdeki kurallar artık canınızı sıkıyor olabilir. Çok güçlü iletişiminiz var ve bunu kullanmanız gerekiyor. Devrim niteliğinde atılımlar yapabilirsiniz.

YAY

Söylemek istemediğiniz sözler söylüyorsunuz. Her cümlenizde bir isyan var. Ne istediğinizi bilmiyor olabilirsiniz. Özgür olmak, disiplinsiz olmak değildir. Şu an kaçabilirsiniz ama ömrünüz boyunca gerçeklerden kaçamazsınız. Bugün duygusal patlamalara çok açıksınız. Çevrenizde enteresan şeyler oluyor.

OĞLAK

Maddi anlamda yatırım yapmak, düzen değiştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak bugün hiç uygun bir gün değil. Maddi yatırımlardan ve anlaşmalardan uzak durmalısınız. İçinde para olan her konuyu iki kere düşünün. Aldanmaya ve aldatılmaya çok müsait bir dönemdesiniz. Yeni ortaklıklara imza atmak için uygun bir gün değil.

KOVA

Zor bir gün, haftaya zorlu bir başlangıç. Kendinizile uğraştığınız kadar bugün hiçbir şey ile uğraşmayacaksınız. İsyan etmeye, ortadan kaybolmaya çok müsaitsiniz. Çok bulanıksınız. Ne doğru ne yanlış karar veremiyorsunuz. Sadece çok çalışmak ve bir şeyleri başarmak istiyorsunuz. Ancak aksiyon almak çok önemli.

BALIK

Bilinçaltınız çok yoğun. Bazı kararlar vermeniz gerekiyor. Haftaya olumlu gelişmeler ve yeni teklifler ile başlıyorsunuz. Çok güzel bir dönem başlıyor. Taze bir kan bulacaksınız. Maddi olarak ani kazançlar ve ani kayıplar söz konusu olabilir. Beklenmedik ödemeleriniz söz konusu olabilir. Çevreniz değişiyor. Hazırlanmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();