5 - 11 Haziran Çocuk Etkinlikleri

5 - 11 Haziran Çocuk Etkinlikleri. Havalar ısındıkça etkinliklerin de sayısı artıyor. Birbirinden güzel ve keyifli etkinlik listesi kadin.com'da

Çocuk etkinlikleri, hem çocukların hoşça vakit geçirmesini sağlar, hem zihinsel, ruhsal ve bedensel gelişimi olumlu etkiler; hem de anne-babalara özellikle haftasonları çocuklarının oyalanması, güzel vakit geçirmesi için imkan sağlar. Kadin.com ekibi olarak haftalık çocuk etkinliklerini sizler için derleyip sayfamızda paylaşıyoruz.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle.

5 - 11 Haziran Çocuk Etkinlikleri

Haydarpaşa’da Kitap Günleri
İstanbul - Asya
Haydarpaşa Garı
Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği 9. Kitap Günleri, 11 Haziran'a günlerinde Haydarpaşa Garı’nın tarihi atmosferinde gerçekleştiriliyor. Geçen yıl ilk kez düzenlenen ve 100 bin okurun ziyaret ettiği Kitap Günleri’ne bu yıl 200’e yakın yayınevi katılıyor.
Etkinlik Tarihi: 11 Haziran'a kadar
Yaş Grubu: --
Stres Çarkı Atölyesi
İstanbul - Asya
Openfab Özyeğin Üniversitesi
10 yaş ve üzeri çocuklar uzman eğitmenler eşliğinde kendi stres çarkını tasarlayıp lazer kesim ile üretecek, sonra da ürettikleri objelerin amaca uygun montajını yapacaklar.
Etkinlik Tarihi: 10 Haziran
Yaş Grubu: 10+
İzdob Çocuk Balesi Gösterisi
İzmir
Elhamra Sahnesi
İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından düzenlenen çocuk balesi gösterisini izleyen çocuklar hem izlerken keyif alacaklar hem de kendileri de yapmak için ilham alacaklar.
Etkinlik Tarihi: 8 Haziran
Yaş Grubu: --

[column size=one_half position=last ]

Çocuklarla İletişimin Püf Noktaları
İstanbul - Avrupa
Akmerkez
Uzman Psikolog Sinem Olcay Kademoğlu, 7 Haziran Çarşamba günü saat 14:00’da Yaşam Akademisi konuğu olarak Akmerkez misafirleriyle buluşuyor. Kademoğlu, vereceği söyleşide çocuklarla iletişim ve oyun konusunda katılımcıları bilgilendirecek.
Etkinlik Tarihi: 7 Haziran
Yaş Grubu: --
"Benim Ormanım" Origami Atölyesi
İstanbul - Asya
Oyuncak Müzesi
Çocuklar doğadan aldıkları ilhamla kendi yaratıcılığını da kullanarak kendi ormanlarını yaratacaklar. Origami sanatı ile şekillenecek rengarenk kağıtlar çocukların hayallerinde ormanı gerçeğe dönüştürecek.
Etkinlik Tarihi: 10 Haziran
Yaş Grubu: 4-9
Kaptan Düşükdon
Türkiye Geneli
Sinemalarda
George ve Harold, okul müdürleri Bay Krupp'u hipnotize edip kendi yarattıkları bir çizgi kahraman olan Kaptan Düşükdon'a dönüştürürler.
Etkinlik Tarihi: 3 Haziran'dan itibaren
Yaş Grubu: 2+

Haftanın çocuk etkinlikleri için sehrincocukhali.com'a teşekkür ederiz.

Etkinlik detayları ve diğer çocuk etkinlikleri için Şehrin Çocuk Hali'ni ziyaret edebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();