4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 4 Ocak 2017 Günlük Burç Yorumları

4 Ocak Günlük Burçlar

KOÇ

Siz biraz başkaları ile vakit geçirdiğinizde sizi eleştiren insanlar gerçek dostlarınız değildir. Tek bir insana bağlı yaşayamazsınız elbette. Kimse sizi buna zorlayamaz. Kendiniz için bir adım atın. Düşünceleriniz, meraklarınız, inandıklarınız için bir adım atın. Geçmişteki o kişiye dönmek istiyorsanız, onun için bir adım atın.

BOĞA

İşleriniz çok yoğun. Her gün mutlaka yapacak bir işiniz var. Geleceğinize yönelik güzel adımlar atabilirsiniz. Hayatla sürüklenmekten vazgeçmeli, aksiyon almalısınız. Arkadaşlarınızla olmak size iyi geliyor. 4 Ocak ‘da onlarla bir program yapabilirsiniz. Duygusal zamanlar geçirebilirsiniz.

İKİZLER

İşler iyi gidince, kariyeriniz konusunda bir şeyler yapabildiğinizde kendinizi iyi ve güvende hissediyorsunuz. İlişkinizde iletişim kurmaya çalışmanıza rağmen çatışmaya devam ediyorsunuz. Bekar İkizler burçlarının ilişki arayışları sürüyor. Hayatınıza birinin girme zamanı geldi de geçiyor bile.

YENGEÇ

Kendi inandıklarınız konusunda ısrarcısınız. Düşündüklerinizin, inandıklarınızın, öğrendiklerinizin doğru olduğunu sanıyorsunuz. Belki de doğrudur. Ancak bir başkasına bunu aktarırken daha farklı yaklaşabilirsiniz. Diğer insanların da sizin gibi inançları, düşünceleri ve öğrendikleri var. Evli Yengeç burçları için çok sakin olma vakti. Pire için yorgan yakarsanız, yorgansız kalırsınız.

ASLAN

Aslan burcu size hiç yakışmayacak şekilde karamsar ve sürekli değişen duygulara sahipsiniz. Sert durmaya çalışmanıza gerek yok. Bazen siz de değişmek isteyebilirsiniz. Bazen siz de duygusallaşabilirsiniz. Siz zaten duygulu insanlarsanız ama genelde pozitif. Şimdi biraz daha negatif duygular taşıyor olabilirsiniz. Romantik anlamdaki diyaloglara dikkat etmek gerekiyor.

BAŞAK

Tıpkı dün olduğu gibi enteresan, karışık ve sürprizlere gebe bir gün sizleri bekliyor. Geleceğe yönelik adımlar atabilir, teknik olarak kesin adımlar atmasanız bile, geleceğe yönelik hayaller kurabilirsiniz. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Tükettiğiniz besinlere dikkat. İyi yıkanmış ve temizlenmiş olmalarına dikkat etmelisiniz.

TERAZİ

Tüm karmaşasına rağmen aşk hayatınızda güzel gelişmeler oluyor. Gelen haberler, zorlamalı da olsa ortaya çıkan potansiyeller sizi mutlu ediyor. İş yerinizde mutlusunuz. Kendinizi çalışırken iyi hissediyorsunuz. Bir işe yaramak hoşunuza gidiyor. Kariyerinizde çizdiğiniz profil ile insanların dikkatini çekiyorsunuz.

AKREP

Yapılması gereken işlerde, üzerinize düşen rolü başarı ile oynadığınız için mutlusunuz. Şimdi evdeki problemleri çözmeniz gerekiyor. İletişim sınavlarınızı da verdiniz. Sınavlardan kaldınız veya geçtiniz. Şimdi aynı sınavları maddi konularda vermeniz gerekiyor. Günlük hayattaki iniş çıkışlarınız artık sizi yoruyor.

YAY

Sözleriniz ve düşünceleriniz ile geleceğinizi yaratabilen insanlarsınız. Bunu bir çok kez deneyimlediniz. Güzel sözler etmenizin, geleceğiniz için planlar yapmanızın tam zamanı. 4 Ocak ‘da biraz isteklerinizi bir kağıda karalayabilirsiniz. Yeni yıla yeni planlar ve umutlarla devam etmek size iyi gelecektir.

OĞLAK

Oğlak burcu kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Çok güçlü ve sağlamsınız. Her şeyi yapabilecek gücünüz var. Bir şeyleri yıkıp tekrar yapabilirsiniz. Yaratma gücünüzün yüksek olduğu bu fönemi değerlendirmelisiniz. Maddi anlamda pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır. Çevrenizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor.

KOVA

Maddi anlamda güzel bir dönemdesiniz. Bir takım endişeleriniz devam ediyor. Her şey güzel olacak merak etmeyin. Gökyüzü tüm sis ve karmaşıklığa rağmen sizin için parayı işaret ediyor. Kendinizi güzel hissediyorsunuz. Kendinizle ilgileniyorsunuz. Dışarıdan da farkediliyor. Arkadaşlarınıza zaman ayırmaya çalışmalısınız.

BALIK

Bu kadar hesap kitap yaptığınızda veya bu kadar düşündüğünüzde size bir faydası olmuyor. Siz sadece kendi kendinizi yaralıyorsunuz. Sonra tekrar kendinizi iyileştirmekle uğraşıyorsunuz. Geleceğe yönelik adımlar atıp, kariyerinizi baştan yazabilirsiniz. Bence bu tarafa kanalize olmak size daha iyi gelecektir.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();