4 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumları

Boğa burçları bugün iletişime kapalılar. Daha fazla kendileri ile olmayı tercih edecekler. Oğlak burçlarının ise kendilerine daha fazla zaman ayırmaları gerekiyor. Sizin burcunuz 4 Nisan ’da hangi astrolojik etkiler altında?

4 Nisan Günlük Burçlar

KOÇ

4 Nisan ’da kendinizi hiç olmadığınız kadar evcimen hissedebilirsiniz. Evde olmak, evde vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Tabi çalışan Koç burçları maalesef tüm günü evde geçiremeyecekler. Ancak akşam eve gidip ayaklarınızı uzatıp televizyonu açmak size çok iyi gelecek. Dışarıda program yapmayın. Kendinizi evinizde şımartın.

BOĞA

4 Nisan ‘da İletişim konusunda içe dönük olacaksınız. Sadece güvendiğiniz ve çok yakın olduğunuz insanlar ile rahat edebileceksiniz. Sosyalleşmeye pek müsait değilsiniz. Biraz daha kabuğunuzda kalmak istediğiniz bir gün olacak. İşlerin yoğunluğu da devam ediyor.

İKİZLER

İşiniz konusunda canınızı sıkan meselelere bugün bir yara bandı niteliğinde de olsa çözümler bulabileceksiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Maddi anlamda problemler yaşamayan İkizler burçları bugün kendilerini güvende ve şanslı hissedecekler. İkili ilişkiler konusunda daha sakin ve karşı tarafın haklarını da gözeten bir duruş sergilemenizde fayda var.

YENGEÇ

Yengeç burcu kendinizi daha tamamlanmış ve huzurlu hissediyorsunuz. Bulunduğunuz halden memnun olmasanız bile bugün bir Polyannasınız. Her halinizden her hareketinizden ve olan bitenden memnun kalacaksınız. Uzaklaşmak ve biraz değişik aktiviteler içinde olmak size iyi gelecektir.

ASLAN

Geçmişte kalmış ama hala aklınızdan çıkmayan konuları düzenlemeyi başarabildiğinizde yeni ilişkilere daha rahat adım atabileceksiniz. Marsın kariyer evinizdeki ziyareti sizi iş hayatınız konusunda daha hırslı hale getirmiş olabilir. Gelişmeye hazırsınız. Öğrenmeye isteklisiniz.

BAŞAK

Başak burcu keyfinizi kaçırabilecek haberler alabilirsiniz. Yine de siz arkadaşlarınızla ve kendi çabanızla tüm haberlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Venüs’ün iyileştirici etkisi bazı Başakları eski partnerleri ile tekrar buluşturabilir, yeniden bir araya getirebilir.

TERAZİ

İş hayatınızdaki bazı problemlere bugün itibari ile çözüm bulabilirsiniz. Siz işler iyi olduğunda, maddi karşılığı olmasa da, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Kariyer hayatınızı önceliklendirmeye başladınız. Bunun da en kısa zamanda karşılığını alacaksınız.

AKREP

4 Nisan’da işleriniz yoğunlaşıyor. Her gün yeni bir haberle karşı karşıya kalıyorsunuz. İletişim konularında çok güçlü olmanıza rağmen, bu dönem tek kelime ile dünyaları insanların başına yıkabilecek potansiyeldesiniz. İnsanlar sizinle konuşmaktan, diyalog halinde olmaktan korkuyorlar.

YAY

Bazen çok rahat davranıyorsunuz. İşler birikiyor ama siz umursamıyorsunuz. Hem başarılı olmak istiyorsunuz hem de çok fazla sorumluluk almak istemiyorsunuz. Bu şekilde ancak bir ileri bir geri gidersiniz. Özellikle bekar Yay burçları hayatlarına yeni birini almaya başlayabilirler.

OĞLAK

Oğlak burcu uzaklaşmak, yeni yerler görmek ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Eğer yolculuklar için plan yapabilecek durumda değilseniz, bu hakkınızı yeni bir eğitim için kullanabilirsiniz. Hayatınızda sadece size ait bir alan var mı? Varsa, güzel. Yoksa ne kadardır yok? Lütfen sadece kendiniz için de bir şeyler yapın.

KOVA

Geleceğe giden adımlar kendinizden geçiyor. Geçmiş ile uğraşmayı bırakın. Hatta ne kadar konu varsa uğraşmayı bırakın. Kendinize odaklanın. İstediğiniz şeyler için çok çalışın. Şu an hayatınız için en önemli ipucu bu. Maddi anlamda kafanız karışmış olabilir. Doğru kararları hemen bulamayabilirsiniz. Başkalarına danışabilirsiniz.

BALIK

İşler yavaş yavaş yoluna girecek. Kendinizle o kadar barışıksınız ve o kadar umut dolusunuz ki; siz böyle olduğunuzda tüm enerjiniz ile isteklerinizi kendinize çekebiliyorsunuz. Ailevi konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Sevdiklerinize karşı daha hassas olmalısınız.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();