4 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 4 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

4 Kasım Günlük Burçlar

KOÇ

Belki de 4 Kasım haftanın en güzel günü ancak siz mutlu değilsiniz. Kalbiniz beyniniz çok uzakta bir yerde ve her neredeyse o konuda endişeleriniz var. Orada yanında olmak istediğiniz insanlar var. İş hayatınızdaki konumuz hakkında hırslanmaya başladınız. Bir yükseliş söz konusu olabilir.

BOĞA

Boğa burcu kemikleşmiş konular hakkında endişelisiniz. 4 Kasım’ın genel enerjisi pek size uygun değil. Kendinizi tam anlamı ile ortaya koyamıyorsunuz. Ataletsizsiniz. Zihninizde çok fazla şey oluyor ancak gerçek dünyaya fiziksel olarak aktaramıyorsunuz. Bütün gün aynı yerde oturup kalabilirsiniz.

İKİZLER

İkizler burcu uzun süredir emek verdiğiniz işleriniz yolunda. İlişkilerde belli bir noktaya gelinmiş gözüküyor. En kötü ihtimalle mental anlamda artık ciddi bir şeyler yaşamanız gerektiğini biliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlardan ani reaksiyonlar alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hayalini kurduğunuz noktaya emin adımlarla ilerliyorsunuz.

YENGEÇ

İkili ilişkilerinizi ciddi anlamda yapılandırıyorsunuz. İşin içinde şiddet ve aksiyon olabilir. Bu durum köklü duygularınızın incinmesine sebep olabilir haliyle. Günlük rutinde gerçekleşen iyi-kötü olaylara kanalize olup, diğer temaları görmezden gelebilirsiniz. Aileniz büyüyor. Uzak mesafede gündemleriniz olabilir.

ASLAN

Aşk hayatınızdaki inişli çıkışlı durumlar sizi manevi olarak değiştiryor. Güçlü durmaya ve kalp sesinizi dinlememeye çalışıyorsunuz. Kalıplaşmış duygularınız sekteye uğrayabilir. 4 Kasım ‘da yoğun bir gün sizi bekliyor. Ortalığı yakıp yıkmayın lütfen. Sadece herkes gibi çalışın.

BAŞAK

Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Düşündükleriniz ile söyledikleriniz örtüşmeyebilir. Aslında insanları incitmek istemiyorsunuz. En iyisi siz bugün düşüncelerinizi fazlaca beyan etmeyin. Aşk hayatınızda bir takım hareketlenmeler söz konusu. Emin adımlarla ilerliyorsunuz.

TERAZİ

Yüklü bir gelir elde edebilirsiniz. Maden buluyorsunuz desem yeridir. Bugün 4 Kasım ‘da olmasa yarın, yarın olmasa öbür gün. İletişim yönünüz her zaman kuvvetliydi. Şimdi özgüveniniz de tam. Sözleriniz dünyayı keşfediyor. Aileniz ile alakalı konularda ciddi değişimler yaşayabilirsiniz.

AKREP

Akrep burcu bazı konularda, özellikle maddi konularda olabilecek en kötü şeyleri planlamaktan vazgeçin lütfen. Hayır, en kötüsü gerçekleşmeyecek. Sözleşmeler, uzun soluklu anlaşmalar için uygun bir gündesiniz. Etrafınızdaki insanlar konusunda genel olarak şanslısınız ancak bu dönem daha fazla dikkat etmelisiniz.

Akrep burcu için günün mottosu:

Bülbül güle, karga çöplüğe götürür!

YAY

Sizin için önemli bir Cuma günü. Duygularınızı tekrar gözden geçiriyor, bazı duygularınızı tekrar yapılandırıyorsunuz. Gerçekten sevginizi hak etmeyen insanlara artık şans vermemeyi seçiyorsunuz. Maddi anlamda gökyüzünün size sunduğu bereketi değerlendirme fırsatını kaçırmamalısınız. Rüzgar arkanızdan esiyor.

OĞLAK

Maddi anlamda bugün de şansınız devam ediyor. Çevrenizdeki insanlara dikkat etmelisiniz. Dost sandığınız bazı kimseler sizin hakkınızda istemediğiniz, tercih etmeyeceğiniz konular konuşuyor olabilir. Sırlarınızı herkese vermemelisiniz. Kariyer hayatınızda rehavete kapılmamaya özen göstermelisiniz.

KOVA

Dış dünyada fazlaca zaman geçirmeye başladınız. Bugün bir çok Kova burcu evde oturmayı tercih etmeyecektir. Enerjiniz fazla ve bu hayatınızın tüm bölümlerine yansıyor. Uzun yolculuklara çıkmak isteyebilir bu konuda planlar yapabilirsiniz. Ciddi uyku problemleriniz olabilir.

BALIK

Kariyer hayatınızdaki zorlanmalar devam ediyor. İşin kötüsü sizin zorlandığınızı sizden başka kimse anlamıyor. Çünkü ortada gerçek bir sebep yok. Sınırları sevmiyorsunuz ama sınırlar çalışma hayatının kendi doğasında var. Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu. Beklenmedik kazançlar sağlayabilirsiniz.

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load