4 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

Kadin.com Astroloji Danışmanı Yasemin Orman’ın 4 Eylül 2016 Günlük Burç Yorumları

4 Eylül 2016 Günlük Burçlar

KOÇ

Bugün beklenmedik fevri ve agresif tavırlarınız ilişkinizin dengelerini bozacak. Bazen siz de bu kadar güzel giden bir şeyi neden böyle anlamsızca zedelediğinizi anlayamıyorsunuz. Bu hafta çok çalıştınız ve yoruldunuz. Belki de biraz dinlenmeye ihtiyacınız vardır. Bir-iki gün uzak yolculuklar yapmaktan ve planlamaktan uzak durmanızda fayda var.

BOĞA

Her aklınızdan geçeni  dile getirmemelisiniz. Sonuçta düşüncelerinizi herkesin bilmesine gerek yok. İç sesinizde dillendirdiğiniz bazı konuları,bugün hayatınıza yansıtmanız, ahenk içinde giden günlük rutininizi zedeleyecek. En iyisi siz sevgilinize zaman ayırıp, bugünü unutun. Yarın yeni bir gün. Aynı hataları tekrarlamayın.

İKİZLER

Dün nasıldı bugün nasıl. Bazen siz bile kendinizin değişme hızına şaşırıyor olabilirsiniz. Dün hayatınızda olan ve çok keyif aldığınız biri, ile bugün alakanız bile olmayabiliyor. Bugün çok flörtöz bir gününüzdesiniz. Hayalleriniz ile aynı paralellikte olmasa da, işleriniz ile alakalı pozitif sonuçlar alacaksınız.

YENGEÇ

Birkaç gündür dilinizin bağı çözüldü. Rahatça iletişim kurabiliyor, kalbinizden geçenleri doğru bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Eğer ilişkinizin özgür ruhunu, bir anda kökten değiştirme çabanız yoksa belli bir noktada da kendinizi frenlemeniz gerekiyor. Bugün yaşayacağınız problemler nakit akışınızda aksamaya neden olmayacak.

ASLAN

Bugün paranızı güzelliğiniz için düşünmeden harcayabilirsiniz. Özellikle estetik operasyonlar için bıçak altına yatacak Aslan burçları için muhteşem bir gün. Sonuç istediğinizden de güzel olacak. Bugün evin liderinin kim olduğu konusu maalesef biraz huzurunuzu kaçırabilir. Bazen sizin de alttan almayı öğrenmeniz gerekiyor.

BAŞAK

Dış görünüşünüze müdahale etmek için mükemmel bir gün. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir saç kesimi, boyatmak istediğiniz bir renk, ya da başlamak istediğiniz bir rejim… Nasıl olursa olsun önemli değil. Bugün kendinizi yeniden yaratmak için, kendinize şans verebileceğiniz harika bir gün.

TERAZİ

Maddi anlamda yine zorluklar yaşayabileceğiniz bir gün sizi bekliyor. Yaşadığınız hayal kırıklıklarının üstesinden gelmek için arkadaşlarınızın yanına gidebilirsiniz. Arkadaşlarınız size çok iyi geliyor. Aşk hayatınız bugün biraz bulanık. Beklediğinizi alamamış olmak sizi yıpratıyor. Yine de en büyük şifa yine kendinizde.

AKREP

Kendinizle uğraşıp durmayın. En kötüsünü sizden başka kimse düşünmüyor. Bugün toplum önündeki imajınız konusunda oldukça prestij kazanacağınız bir gün olacak. Tadını çıkarın. Her şeyi bu kadar derine gömmeyin. Dışarı çıkarttığınızda inanılmaz birikmiş olarak çıkıyorlar. Bugün sürpriz bir kalp çarpıntısına hazır olun.

YAY

Toplumdaki imajınız değer kazanıyor. Kendinizi öne koymaktan kaçınmayın. Partnerlik ilişkileri açısından şanslı bir gündesiniz. Ancak fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Derinlik kurulmamış ilişkiler bir anda sonlanabilir. Aileniz konusunda bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza vakit ayırmalısınız.

OĞLAK

Dışarıdan gelecek tepkilerin iç motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin. Bu ara herkes sizi biraz kıskanıyor. Yaptığınız işte, kurduğunuz bağlantılar geleceğinizin temellerini oluşturuyor.  Kafanızda kurmayı bırakın ve yola devam edin. Rüzgar hayatınızı tekrar şekillendirmeniz için sizin arkanızdan esiyor. Bugün aileniz ile ilgili beklenmedik bir gelişme olabilir.

KOVA

Para konusundaki dalgınlıklara olan vurgu gökyüzünde devam etmekte. Parasal konularda aksiyon alırken iki kere düşünmeye özen gösterin. Bugün cüzdanınıza, kredi kartlarınıza sahip çıkın. Değer verdiğiniz her ne varsa korumaya özen gösterin. Günlük hayattaki alışkanlıklarınızın hayatınızın geneline engel olmasına izin vermeyin.

BALIK

Sürpriz kaynaklardan gelecek sürpriz paralar güne iyi başlamanızı sağlayacaklar. Romantik anlamda çok şanslısınız. Partneriniz ile harika bir gün geçireceksiniz. Eşinizin kaynakları ile alakalı pozitif gelişmeler sizi sevindirecek. Yurtdışı ile alakalı konularda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

Haftalık burç yorumlarına http://www.yaseminorman.com/ sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();